Şimdi Ara

İŞLEMCİ ISISI ANORMALLİĞİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu normal mi ? 100 derece gösteriyor ama öyle bi ısınma hissedemedim elimi koyduğumda ?

• resim bu
     İŞLEMCİ ISISI ANORMALLİĞİ
  • dragun78 D kullanıcısına yanıt
    bakman lazım yukarda cpu 48 diyor aşağıda 100

aç kasayı elinle hafiften dokun işlemci fanının kanallarına elini cayır cayır yakıyorsa ewet doğru yok sadece epeyce sıcaksa bişe yok
  • Aida 64 de cpu 48 derece yazıyor yani 48 derece 100 derece değil sensörlerde problem vardır doğru ölçememiştir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • laptop kardeş herhangi bi ısınma yok
  • onu gidermenin bi yolu felan var mı
    pardon kardeş labtop olduğunu anlamadım sadece sıcaklıklara bakmıştım

onu bi bilgisayarcıya götür bence çekirdek ısısı ölçeri bozulmuştur cpu 48 diyor

zaten 100 derece olsa kucağına koyunca kısa bi süre sonra rahatsız olmaya başlarsın hp kullandıysan bilirsin
  • acer kullandım bilirim o sıcaklığı :D neyse sistem olarak sorun yoksa sıkıntı olmaz zaten o yeni aldım zaten ugrasmıyım simdi servis felan :D
    ardeş yeni aldın madem bence gönder servise gitsin neden yeni aldığın bi cihaz seni yarı yolda bıraksın ki 1 yıllık falan bi cihaz olsa anlarımda....
  • yarı yolda felan bıraktıgı yok tam performan çalısıyo kapansa felan tamam dediğin doğru da su an bi sorun yok stabil çalışıyo bikaç program kapatmayı denicem belki çözülür sorun
    kardeş sıkıntı olmayacağını bende biliyorum ama uzun wadede durum ne bilinmez

karar elbette senin ama ben şahsen göndermen taraftarıyım para wermişsin fazlasını değil ederini almak elbette hakkın
  • eyvallah kardes sagolasın :)
    ne demek kardeş her zaman gerçi pekte bi yardımım olmadı ama....
  • çözümü buldum fan gürültüsünü azazltmak için uyku modu diye bişey var onu kapattım düzeldi **
    gözün aydın kardeş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.