Şimdi Ara

İstanbul'da gidilecek yer?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bi kızla gidilecek en güzel yer neresidir sizce beyler bayanlar?

• istiklal

piyerloti

tophane (nagile cafeler)

Adalar (büyük adada güzle vakit geçire bilirsiniz)

sarıyer sahil yeni kapı vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R3!S<3

istiklal

piyerloti

tophane (nagile cafeler)

istiklal çok ayağa düştü artık tophanede nargileciden başka biyer yok hocam bütün gün geçmez orada piyerloti de bu yokuş değil mi neler var orada ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galata kulesi

kız kulesi

• ağa kapısı

googleden araştır.resimlerini gör bi.adreside bulursun sen
  • Galata kulesine çık Git deniz kenarına kızla balık tut oltayı tutarken elini falan tutarsın kız kulesi de iyi fikir ama en iyisi git adalarda bi bisiklet turu yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eskilerdenbiri

quote:

istiklal

piyerloti

tophane (nagile cafeler)

istiklal çok ayağa düştü artık tophanede nargileciden başka biyer yok hocam bütün gün geçmez orada piyerloti de bu yokuş değil mi neler var orada ?

hepsini yap :D al sana harita gibi öneri istiklalde dolaşın cafdelerde takılın zaten istiklalin altında hemen tophane var 5 dk sürmez yaya olarak oranda nargile takılırsınız ve sonra 200 metre sahilden yürüdükden sonra iskeleye ulaşcaksın daha sonra ver elini adalara fayton bisiklet vs. tek kalıcanız güzel manzaralı yerler var büyük ada bisiklet yolunda piyarlotide güzel bir manzara manzara eşlinde süper bir kahvaltı veya ögle yemegi yiye bilirsin ben bir kız arkadaşımı getirmiştim kız çıkmak istememişti

• quote:

Orijinalden alıntı: satellist

Galata kulesine çık Git deniz kenarına kızla balık tut oltayı tutarken elini falan tutarsın kız kulesi de iyi fikir ama en iyisi git adalarda bi bisiklet turu yap

Aman hocam ne yaptın sadece arkadaşım uzun zamandır görüşemedik bi istanbul gezmesi yapıcaz birlikte sadece

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: satellist

Galata kulesine çık Git deniz kenarına kızla balık tut oltayı tutarken elini falan tutarsın kız kulesi de iyi fikir ama en iyisi git adalarda bi bisiklet turu yap

Aman hocam ne yaptın sadece arkadaşım uzun zamandır görüşemedik bi istanbul gezmesi yapıcaz birlikte sadece

Kız deyince..

• quote:

quote:

quote:

istiklal

piyerloti

tophane (nagile cafeler)

hepsini yap :D al sana harita gibi öneri istiklalde dolaşın cafdelerde takılın zaten istiklalin altında hemen tophane var 5 dk sürmez yaya olarak oranda nargile takılırsınız ve sonra 200 metre sahilden yürüdükden sonra iskeleye ulaşcaksın daha sonra ver elini adalara fayton bisiklet vs. tek kalıcanız güzel manzaralı yerler var büyük ada bisiklet yolunda piyarlotide güzel bir manzara manzara eşlinde süper bir kahvaltı veya ögle yemegi yiye bilirsin ben bir kız arkadaşımı getirmiştim kız çıkmak istememişti

Dur bi baştan alalım şimdi istiklal cafeler tophane tamam sahilde ne tarafa yürüyoruz bide bu havada adalara gitmek mantıklı olur mu bilemedim? piyerloti ne tarafta kalıyor uzak değilse tophaneden direk oraya geçebiliriz belki?

• quote:

Orijinalden alıntı: Blizzard Days

ağa kapısı

Katiliyorum.mekan sahane.mutlaka ogrenin burayi, bi gun lazim olur illa ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

istiklal

piyerloti

tophane (nagile cafeler)

Dur bi baştan alalım şimdi istiklal cafeler tophane tamam sahilde ne tarafa yürüyoruz bide bu havada adalara gitmek mantıklı olur mu bilemedim? piyerloti ne tarafta kalıyor uzak değilse tophaneden direk oraya geçebiliriz belki?

Tophanedeki cafelerin ordan köprü tarafına dogru yürü zaten görürsün sahildede yürümüş olursunuz. Ada konusuna gelirsek yağmur yagmadı sürece sorun yok eger istiklal falan gidiceksen piyarlotu ters kalıyor eyüpde orası

• quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

quote:

ağa kapısı

Sivaslı bi arkadaşım vardı hocam o da çok severdi ağa kapısını o olma ihtimalini düşündüm bi an,adın salih olabilir mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

quote:

ağa kapısı

Sivaslı bi arkadaşım vardı hocam o da çok severdi ağa kapısını o olma ihtimalini düşündüm bi an,adın salih olabilir mi?

Yok hocam.Sivas'liyim fakat ismim Salih degil..su DH'de bi gun bi tanidiga rastlayacagiz sanirim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.