Şimdi Ara

İstanbul'da, kız arkadaşla gidilebilecek yer önerisi lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler, pazartesi günü 2. kez buluşacağız. İlk tanışmada AVM'deydik.
    Pazartesi günü, Avrupa yakasında gezebileceğimiz güzel yerler lazım. Düşünüyorum aklıma gelmiyor
    Önerileri olan var mı?

• Nerede olduğunu bilmiyorum ama 5-6 saat vaktin varsa al kızı Ortaköy'e gidip kumpir, waffle falan yiyin yani güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: idris.peh

Nerede olduğunu bilmiyorum ama 5-6 saat vaktin varsa al kızı Ortaköy'e gidip kumpir, waffle falan yiyin yani güzel olur

Sağol kardeş. Vakit bol, Ortaköy güzel. Olabilir
  • Huqqa. Kuruçeşmede güzel bir mekandır ama biraz tuzludur.
  • Çok bilmem İstabul'u ama Beşiktaşta İnönü stadının orda bi cafe vardı deniz kenarında dolmabahçe sarayının ilerisinde orası çok güzeldi fiyatlarda makul.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstycem

Çok bilmem İstabul'u ama Beşiktaşta İnönü stadının orda bi cafe vardı deniz kenarında dolmabahçe sarayının ilerisinde orası çok güzeldi fiyatlarda makul.

Fındıklı parkı denize sıfır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UsainBolt

quote:

Çok bilmem İstabul'u ama Beşiktaşta İnönü stadının orda bi cafe vardı deniz kenarında dolmabahçe sarayının ilerisinde orası çok güzeldi fiyatlarda makul.

benim dediğim yer buraydı galiba hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstycem -- 15 Mart 2014; 23:32:02 >

• karabayır esenler bağcılar gaziosmanpaşa
  • bende moda sahil diyim bari
  • Takip. Bizde gidecek hiç yer bulamıyoruz banada tavsiye verin

• Karaköy

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gazi mahallesi
  • Arnavutköy sahilden Rumelihisarına yürürseniz kızı kaptığını varsay bence.
  • öğrendim bildiğin dolmabahçenin kafesiymiş ama çok güzel bi yer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scott Pilgrim

quote:

Orijinalden alıntı: idris.peh

Nerede olduğunu bilmiyorum ama 5-6 saat vaktin varsa al kızı Ortaköy'e gidip kumpir, waffle falan yiyin yani güzel olur

Sağol kardeş. Vakit bol, Ortaköy güzel. Olabilir

Orta köyden önce bebek sahilinde dolaşabilirsiniz, ortaköy akşamları daha güzel oluyor, kabataşın oralarda boğaza sıfır güzel kafeler var ayrıca

• Beyazıtta Ağa Kapısı diye bir cafe var. Orayı şiddetle tavsiye ederim tüm İstanbulu görebilirsiniz :)
  • Ilk buluşma sinema, ikinci buluşma ise bilardoya götürürüm. Istekayi tutuşundan tut, tüm hareketleri göstererek anlatırım. 3. Buluşma dan sonra benim olur zaten, yani sevgili bakımından

Bilardoya götür, gittiğin bir yer olsun, bazi salonlara kiz girmemiştir hiç, sap gibi bakarlar rahatsız olursun.

Beşiktaş da bir sürü cafe var. Yeniköy de sahile hiç gitme çok para istiyorlar, 2 çaya 8 TL verdim çok koydu.
    Yada parka felan gidin, bazi mekanlarda çay bahçesi tarzinda birşeyler olue, sohbet edersiniz. Hiç parka gitmedim ama soyleyeyim dedim
    Celiktepe de Sapphire alışveriş merkezi var, Safir yani, orada en üste gidebilirsin manzarası güzeldir ben gittim ama su 2 TL di galiba bu arada iki bilet 25-30 TL.

AVM'yi tercih etme, ilişkinin gidişatini bozar. Yemek mi yiyiceksin farklı yerler Keşfet. Beşiktaş ta meydan da bir çok mekan var. Fiyatlari uygun, ben giderim.

O degilde bu kadar tavsiye benden mi çıkıyor diye yazıyı tekrardan okudum, açık olanlarda olun, yiyişirsiniz,

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: UsainBolt

quote:

benim dediğim yer buraydı galiba hocam

Orası Dolmabahçe Cafe biraz tuzludur.Benim söylediğim onun 200-300 metre ilerisinde denize sıfır bi park.

• GARİPÇE
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.