Şimdi Ara

İstanbul'da LGBT propagandasına karşı 'Büyük Aile Buluşması' başladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: VolkanCOO , Emrah_d Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
2.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Leğebete olduğun için zorbalandın sanırım cevap veremiyorum engellemişsin @mystiery_
  • EcZaNeT kullanıcısına yanıt

komünist dinsiz niçhe nin tamamen ahlaklı namuslu insanlara küfretmek için uydurduğu lafları.

• AlbatrosD.IIIFazılBey kullanıcısına yanıt

Nietzsche ye komunist diyerek zaten egitim seviyeni gosterdin .. LGBT yada oryantal cinsel yonelim bireyler topluma gosteris yapmadigi surece birbirinden farkli degil beni kimin ne yasadigi alakadar etmez.. 50 60 yasinda dedelerin 9 10 yasinda kizlarla evlenmesine ses etmeyen ve bu ahlaki kendine sunnet bellleyen toplumunun LGBT yi ahlaksiz bulmasi ne kadar ironik..

• EcZaNeT kullanıcısına yanıt
    Birini kınarken birini aklıyorsun ikisi de sapıklık. Ayrıca Türk toplumuna hakaret etme, bir kaç olumsuz durum Türk toplumunun sünneti yapmaz bu sapıklıkları

pedofili tam bir sapıklıktır gizli yada açık ,, LGBT ise ilgili kişilerin kendi tercihidir topluma servis ve gösteriş yapmıyorsa kendi aralarında ne yaşadıkları beni alakadar etmez..

• aykut291 A kullanıcısına yanıt

Katılıyorum, haberdeki protestoya da katılmıyorum. Daha doğrusu protesto biçimine katılmıyorum.

Katılmadığım ve desteklemedğim bir husus da bunun önüne geçemeyeceğimiz evet insanlar böyle ise ve kendi rızası ile 2 kişi bunu istiyorsa bir şey yapmak haddimizze değil. Anayasal düzen bu hakkı veriyor. İnsanhakları kapsamında da kişilik hakklarına aykırı bir durum yok.

Ancak bunun legitimite yani legallik kazanmasına karşıyım. Resmiyette evlilik, çocuk sahibi olabilmek(evlat edinimi) gibi bazı konulardan muaf tutulmaları gerekiyor.

Bunlar sadece o kişileri bağlayan bir kurum değil. Sen ne kadarr çocugunu korumaya çalışsan da bunun normalleştiği bir ülkede cocugunun zihni bu dusuncenin kabul gördüğü bir toplumda bunu sünger gibi emip, normal görecek. Gay olmasa bile yarın birgün bir erkek onu öpmeye ya da taciz etmeye kalktığında vereceği reaksiyonda farklılıklar olabilir vs vs.

• krstarica kullanıcısına yanıt
    Merak etmeyin hocam kazanmıyor zaten hikayeden ibaret.Hiçbirşey medyada yansıtıldığı gibi değil.Bilim bunların hepsinin tanımını yaptı.Bir insan hetoroseksülse kalkıpta bir eşcinselle ilişkiye girmesini midesi kaldırmaz aksi taktirde oda ya eşcinseldir yada biseksüeldir toplum baskısından kurtulup eyleme geçmiştir.Gerçek hayatta birtna örneğine rastlamadım.Evet çok gay tanıdım eşcinsel çok var fakat bunlar kalkıpta kerimcan gibi ajdar gibi çıkıpta davranmıyorlar.Bide heteroseksüller eşcinsellere çok sataşıyor oda var biri gay olduğunu sorgulasın hemen çatışmada başlıyor bizzat yaşadım bunları ben 35 yaşındayım asosyel bir insanım die herkes beni Gay zannediyor halbuki alakası yok Asosyelliği seviyorum sosyel olmaktan nefret eden bir insanım.bu toplumda sosyel olmaktansa yanlız olmayı tercih ediyorum kendi sebeplerimce banada çok dien oldu sen gaymisin die vs yani medyada yansıtılanlar çoğunluk değil.

Pedofiliyle eşcinselliği kıyaslayıp aynı değerlendirmek nasıl bir kafa yapısıdır ya

• EvMüdüresiii kullanıcısına yanıt

O zaman bir tane evini genç bir çifte 10bine kiraya versene. Senin gibi tipler yüzünden ev tutamıyorlar. Nice nişanlı çift ev bulamadıkları için nikah yapamıyor. Fırsatçı ev sahiplerinin de bu işte payı büyük. Aynaya bakarak okumanı tavsiye ederim.

Bunlar severelr kafirlerin Müslümana sövdüğü lafları.

• quote:

Orijinalden alıntı: aykut291

Merak etmeyin hocam kazanmıyor zaten hikayeden ibaret.Hiçbirşey medyada yansıtıldığı gibi değil.Bilim bunların hepsinin tanımını yaptı.Bir insan hetoroseksülse kalkıpta bir eşcinselle ilişkiye girmesini midesi kaldırmaz aksi taktirde oda ya eşcinseldir yada biseksüeldir toplum baskısından kurtulup eyleme geçmiştir.Gerçek hayatta birtna örneğine rastlamadım.Evet çok gay tanıdım eşcinsel çok var fakat bunlar kalkıpta kerimcan gibi ajdar gibi çıkıpta davranmıyorlar.Bide heteroseksüller eşcinsellere çok sataşıyor oda var biri gay olduğunu sorgulasın hemen çatışmada başlıyor bizzat yaşadım bunları ben 35 yaşındayım asosyel bir insanım die herkes beni Gay zannediyor halbuki alakası yok Asosyelliği seviyorum sosyel olmaktan nefret eden bir insanım.bu toplumda sosyel olmaktansa yanlız olmayı tercih ediyorum kendi sebeplerimce banada çok dien oldu sen gaymisin die vs yani medyada yansıtılanlar çoğunluk değil.

Valla hocam ben evlilik ve evlat edinimi dişinda her türlü haktan yararlanmalari konusunda bir sikinti gormuyorum. Sonuçta bu insanlar bir katil ya da suçlu degil. Bunu içten gelen ve dürtüsel bir sekilde yaptiklarinin bilincindeyim. Hicbir erkeği istemedikce baska bir erkekle munasebete sokamaz kimse. Buna sozum yok. Suçlu gibi yargilamak haddimize degil ancak insana ve geelcek nesillere ornek olacak bazi ciddi müesseselerde evlilik konusu veya cocuk yetiştirme gibi kesinlikle bir denetim olmali.

Netflxi aciyorsun sürekli bu escinsellik her dizide işleniyor bir pompalama var. Var olani kabullenelim de pompalamak da neyin nesi? Bile isteye gözümüze sokulmak istenmesi bu kadar provoke edilmesi hiç hoş degil. Bir denge kurulmali

• 01001101 kullanıcısına yanıt

Şey de çok iyi , “batının ahlaksızlığını almışız”  

• man utd kullanıcısına yanıt
    şeye de hastayım: "Batı medeniyeti kendini herkesten üstün sanıyo" sanmıyor zaten üstün. doğuda, güneyde, ya da kuzeydeki Rusya'da otokrasiden başka bişey yok. Batı olmasaydı bu teknoloji, modern bilimler, yüzlerce yıl daha gelişmezdi. Japonya'yı bile ABD zorla adam etmiş yoksa dışa kapalı man kafalı topluluğu olarak kalırdı Japonya.
  • İstanbul'da LGBT propagandasına karşı "Büyük Aile Buluşması" başladı

En büyük woke düşmanı başa gelsin bak nası onlarla mücadele ediyo.

• Valla LGBT 'ye bende karşıyım da..

Yürüyüş yapılacak ise bu katiller, uyuşturucu bağımlıları ve tecavüzcüler niye dışarda diye yapılması gerekiyor.

• Aktif pasifliğin haddi hesabı yok ülkede anasını satıyım, bi lgbt ye karşılarmış yersen
  • BeQuiet! kullanıcısına yanıt
    Amerika'da bir cocuk vardi mesela drag yarislarina merak salmis, drag race diye film bulmus netflixte ama travestiler drag yapiyor kelime oyunu yani, çok hoshna gidiyor çocuğun cross dressing. Kendini erkek olarak hissetmesine ragmen kiz gibi giyiniyor falan, buyuk olay olmustu.

TVde internette falan yayginlasmasi bu sapikliklari normallestiriyor. Okullarda cocuklara pronounlarini falan soruyorlar ABDde bazi eyaletlerde mesela. Cocuk erkek ve kadından baska bir sey olabileceğini düşünmemeli, çok kritik bir durum bu. Bir sürü cocukluğunda homoseksüel yapılan büyüyünce eski haline geri dönmeye calışan insan var.
  • burlion kullanıcısına yanıt
    Hiçbir halt yapmaz. Beyin frengisi var o adamda cok büyük ihtimalle. Kafa gidik, tabii bir Biden degil o ayrı, biden Alzheimer falan gibi.
  • Lgbt'ye karşı buluşma gerçekleştirenler.İmamhatiplerde,Kuran kurslarında,islami terör vakıflarında erkek çocuklarına tecavüz edilirkende inşallah buluşma gerçekleştirirler.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.