Şimdi Ara

İstanbul'daki en iyi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Burslu ya da burssuz sonucuma gore tercih etmem gerekecek... Ben İstanbul Kultur Universitesi fikrine yakinim suan vakif olarak... Lakin sizin fikirlerinizi de almak istedim. Hem İstanbul Kultur Hukuk nasildir hem de İstanbul'un en iyi vakif universiteleri (hazirlik okumanin zorunlu olmadigi) hangileridir bunu cevaplamanizi rica ediyorum.. Cevaplara gore daha saglikli bir karar verebilirim diye dusunuyorum...
    Ek not: Hazirlik okumanin zorunlu olmadigi bir fakulte olmasi bilhassa muhim benim icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihad Türkmen -- 26 Haziran 2014; 21:39:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İstanbul Ticaret Üniversitesi'ni sadece ''eğitim'' bakımından tavsiye ederim
    bildiğim kadarıyla hukuk türkçe
  • Hazırlık var ama bilgi hukuk çok çok iyidir. Hazırlık yok, beykent i düşünebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihad Türkmen

Burslu ya da burssuz sonucuma gore tercih etmem gerekecek... Ben İstanbul Kultur Universitesi fikrine yakinim suan vakif olarak... Lakin sizin fikirlerinizi de almak istedim. Hem İstanbul Kultur Hukuk nasildir hem de İstanbul'un en iyi vakif universiteleri hangileridir bunu cevaplamanizi rica ediyorum.. Cevaplara gore daha saglikli bir karar verebilirim diye dusunuyorum...
    Ek not: Hazirlik okumanin zorunlu olmadigi bir fakulte olmasi bilhassa muhim benim icin.

İstanbul Şehir Univ. İyi diye biliyorum.

• en iyi hukuk tartışmasız kültür ve bilgidedir. Gerisi fasafisodur. Genel olarak İstanbuldaki en iyi vakıf ünileri koç,sabancı, bilgi, kültür, yeditepe, bahçeşehirdir.
  • bilgi madem o kadar iyi 3300 den almaz

• bilgi nie bu kadar iyiymis onu anlamadim. herkes bilgi hukuk ii demis ama bi neden belirtmemis

• Bau hukuk tabiki

• koç varken ne bu hava paralisi bilginin tam burslusuyla ayni nerdeyse ahahshdhsjam

• İstanbul Bilgi Üniversitesi.
  • Cevaplar icin tesekkur ederim...Ben hazirlik okumak istemiyorum. Hazirlik olmayan ama cok da iyi bir universite olsun istiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.