Şimdi Ara

istanbuldan bisiklet ile eskişehire geliceğiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet şu anda hava durumu nedir eskişehirde ve yalovada,eskişehire geldiğimizde bizi gezdirecek ve ağırlıyıcak bi arkadaş varmı :) (2 kişiyiz)
    edit:tarih bayramın 1. günü yani yarın istanbuldan yalovaya vapurla oradan bisiklet ile devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Animals -- 24 Ekim 2012; 10:26:28 >

• Gideceğiniz tarihi ve saati yazsaydınız keşke. Bende gelebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.R.A.V.E.G.O -- 24 Ekim 2012; 10:23:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Animals

evet şu anda hava durumu nedir eskişehirde ve yalovada,eskişehire geldiğimizde bizi gezdirecek ve ağırlıyıcak bi arkadaş varmı :) (2 kişiyiz)

Her yerde sağanak var çok kötü, uyarayım dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eyüp R Yılmaz

Gideceğiniz tarihi ve saati yazsaydınız keşke. Bende gelebilirim

yarın
  • quote:

Orijinalden alıntı: It is not impossible

quote:

evet şu anda hava durumu nedir eskişehirde ve yalovada,eskişehire geldiğimizde bizi gezdirecek ve ağırlıyıcak bi arkadaş varmı :) (2 kişiyiz)

Her yerde sağanak var çok kötü, uyarayım dedim.

olsun ekipmanlarımız var :) gelicez kafaya koydum
  • dostum şuan kocaelideyim burada yağmur var ama karşı tarafın da günlük güneşlik oldugunu düşünmüyorum . ama arkadaş felan varsa mont alın güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slippery one Sabun

dostum şuan kocaelideyim burada yağmur var ama karşı tarafın da günlük güneşlik oldugunu düşünmüyorum . ama arkadaş felan varsa mont alın güzel olur

doğrudur cadır uyku tulumu vs herşey var yarın havayı güneşli gösteriyor bi şansımızı deniyicez :)
  • Gelince bana haber verin bendede bisiklet var eskişehirde takılırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr26tr

Gelince bana haber verin bendede bisiklet var eskişehirde takılırız

tamamdır sağ salim gelirsek ulaşırım sana :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Slippery one Sabun

dostum şuan kocaelideyim burada yağmur var ama karşı tarafın da günlük güneşlik oldugunu düşünmüyorum . ama arkadaş felan varsa mont alın güzel olur

doğrudur cadır uyku tulumu vs herşey var yarın havayı güneşli gösteriyor bi şansımızı deniyicez :)

Aynen yarın gidin.Ben daha demin İstanbul'dan Eskişehir'e geldim.Her yeri sel götürüyor.Öyle böyle değil.Sizin iyiliğiniz için söylemiştim.Ekipman falan dinlemiyor bu hava, ek olarak fırtına da var.Yarın gelin siz dediğin gibi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.