Şimdi Ara

İşte ATI'nin NVIDIA'dan farkı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Son resim Goro'ya benzemiş
    Evet, bundan sonra Nvidia almak yok! Benim GTS'te bayağı grafik bozulması yapıyor ama bunun kadar güzelini görmedim
  • yumruklarımla öldürüyorum korelileri
  • Nimed'e gel.Ahtapot gibi olmuş.Heryerden bi kol çıkmış
  • abi inanmazsınız ilk bozulma oldugunda korelinin birine silah cektim 4 kol birden cıktı,arkamdan baska bi asker bana sarıldı sandım,kollarını benim kolumu tutacak şekilde bana silah tutmayı gösteriyo gibi,arkama baktım kimse yok,meyersem kolların hepsi benimmiş
  • Hahahaa
  • al bi gtx260 aynı şeyi yapar.
  • sendeki özür belki sapphire olmasındandır
    bende 1 yıldır iceq4 var sadece bir vpu recover aldım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Palatine -- 5 Temmuz 2009; 12:29:08 >
  • hd4870 ile hiç bi sorunla karşılaşmadım.sorun donanımdan değil yazılımdan da olabilir...
  • Ya oyun bug'ıdır yada sürücü hatasıdır.Donanımla alakası yok.
  • Sapphire HD4850 var bende. Taş gibi:) Sapphire la atmayın bence. Oyunlarda iyi performans veriyor HD4850 de:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: XtremeX-Style

abi inanmazsınız ilk bozulma oldugunda korelinin birine silah cektim 4 kol birden cıktı,arkamdan baska bi asker bana sarıldı sandım,kollarını benim kolumu tutacak şekilde bana silah tutmayı gösteriyo gibi,arkama baktım kimse yok,meyersem kolların hepsi benimmiş

dikkat et senin nomad kim vurduya gitmesin... fordçular heryerde
  • Darkness mi bu crysis mi 2 oyunu birleştirmişlermi yada
  • HIS IceQ4 HD4850 kullanıyorum. Taş gibi. Allah nazardan saklasın.

Düzeltme: Yazım Hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burhan* -- 5 Temmuz 2009; 12:59:46 >
  • Nx 8800gt Vertical sync AA herşeyiyle zaten full acıyor Crysis i abarttınız gitti. Şu anda SLI NX8800GT var.
  • Konu açmak içinde konu açılmaz ki.. Bende 4850 ile bitirdim o oyunu ilk defa görüyorum şu bug'u.
  • araştırdım,9600gt ile aynı sorunu yaşayan arkadaşlarda var,sorun ekran kartından değil sanırım,oyunun kendi bugu galiba,düzelmiyor,ne yaptıysam düzelmedi,bu kadar ciddi bi oyunda 4 kolla oynamak eğlenceli değil ya,kart oyunu full ayarlarda 2x aa ile sorunsuz oynatıyor yanlız aa acık oldugunda bazı sahnelerde yavaslayabiliyor,kartın en iyi özelliklerinden birisi yüksek çözünülük ve AA'da fazla fps kaybı yaşamaması,bu kart sadece GTA 4'de iyi değil,geri kalan bütün oyunları full grafik acıyor garibim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.