Şimdi Ara

işyerinde proxy server nasıl aşılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    işyerinde tüm pc ler linux server üzerinden ve işyerine ait veb sitesi üzerinden internete çıkıyor. ayrıca pc lerde yönetici parolası koymuşlar program kurdurmuyorlar.

youtube vb. sosyal medya sitelerini kapatmışlar. Boş zamanlarımda eğitim videosu izleyen birisi olarak durumu izah edemedim.
    Boş kalınca, boş boş oturuyoruz. Kendi imkanlarımla, geçen haftaya kadar aşıyordum. (flash diske kurulmuş, linux ve proxy sunucular üzerinden) Bu hafta onu da kapatmışlar. Ama engellenmiş olmasına rağmen Facebook a ulaşabiliyorum. Sanırım dinamik bir program kullanıyorlar. Her yeni açığı kapatıyorlar youtube da ana sayfaya ulaştıktan sonra arama yapıyorum video buluyorum ama videoyu açmıyor. "server bağlantısı sıfırlandı" diyor.

Tor browser ile aşabileceğimi düşünüyorum ama, tor browser, ilgili serverlara bağlanamıyor.

Bunu aşmanın bir yolu yok mu?

Aklıma ilk gelen zip olarak videoları indirebilmek ve izlemek.

bunu yapan ücretli siteler var idesktop.tv gibi. bu tarz ücretsiz bir uygulama var mı?
    Farklı bir server üzerinden bizim istediğimiz videoyu zipli olarak indirebileceğimiz.

ya da tor browser in serverlara bağlanmasını sağlamanın bir yolu var mı?

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

• http://www.clipconverter.cc/tr/

Youtube Video Download şeklinde Google'da ararsanız benzer birçok servis bulabilirsiniz.

Eğitim videolarını izlediğiniz özel kanallar varsa ve kurulan sistem tüm Youtube'u engellemek yerine bazı kanallara erişimi açabilme yeteneğine sahipse bu kanalları iletip eğitim amaçlı açılmasını istemeyi de deneyebilirsiniz.
  • adiyez A kullanıcısına yanıt
    MErhaba

Ultrasurf kullandınız mı hiç?
    Oda olmazsa web based proxy kullanın önünde hiçbişey duramaz..
  • maalsef, ne ultrasurf ne diğer vpn ler.

http://www.clipconverter.cc/tr/ işe yarar gibiydi ama, şimdi girdiğim video linklerini bulamadığını söylüyor
  • bu işin sonu yok firewall ı atlatma yolunu buldukça firewall üzerinden o açığıda kapatma yoluna gidiliyor.
    app blocker,layer7 özelliği olan firewall var ise veya ssl filter kontrolü yapan fw var ise zaten boşyere tırmalarsınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.