Şimdi Ara

>>>İTİRAFLARIMIZ<<<< (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
2.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aßicim o ani çıkan ses ve ani bir ürperiş duman koku insanın yüreğüini ağzına getiriyor inanın soyliye bilirimki. ben korku filmi bile izlerken oyle korkmamışımdır. allah allah n eoluyo yaaaa? [8)]
  • ben bi arkadaşımın veezy onboard ses kartına büyük hoparlor takayım derken
    ses kartını yakmıştım...
    ne o lan sestemi çıkmıyor bu makineden demiştim...

çocuğada haber vermedim benden olduğunu
    bitane creative aldı kullanıyor ..
  • eheh ben o kadar korkmadım yaw benimki patladı sadece
    sen beklemiyordun demekki ben olabileceğini az çok tahmin etmiştim ama merak işte adamın başına ne geliyosa meraktan zati
  • quote:

Orjinalden alıntı: ***explorer***

slm beyler işte ilk itiraf benden:

1.itirafım:
    sene 1997
    Belediye Emlak & Vergi tahsil bilgisayarıyle ilgilenirken
    a: sürücüsüne format atacakken.
    yanlışlıkla c: sürücüne format atmıştım.

bir anda neler olduğunu şaşırdım ve beynimden vurulmuşa döndüm.
    Bunun ardından açıklamayı bastım heriflere.
    "Bilgisayrınıza virus girmiş ve tüm bilgileri silmiş."

İTİRAFLARIM DEVAM EDECEKTİR.....

süpermiş, başka itirafın yok mu hoca?
  • -Geçen sene yanlışlıkla civa içtiğim için midem yıkandı
    -Geçen sene berabere biten ve onun yüzünden kupayı alamadığımız Fenerbahçe-Denizli maçından sonra cebimi kapadım ve eve gitmedim,polis buldu
  • lise hazırlıktayken sınıf defterini çalmıştık grupca sonra arkadaş gömmüş yağmurda ıslandı geride götüremedik. son derse giren hoca bizim yüzümüzden 1 yıl geç emekli olma cezası almış. ama kadına bunu hiç söleyemedik hiç affetmezdi bizi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eda_fb

-Geçen sene yanlışlıkla civa içtiğim için midem yıkandı
    -Geçen sene berabere biten ve onun yüzünden kupayı alamadığımız Fenerbahçe-Denizli maçından sonra cebimi kapadım ve eve gitmedim,polis buldu

1.yuh!
    2.sen kız olduğuna eminmisin
  • quote:

-Üçüncü sınıfta mektup açacağıyla arkadaşımı bıçaklamıştım (Yanlışlıkla) Özgün'e buradan sevgiler.BEnim yüzümden askeri okula giremedi

• Kimya'ya ilgim 8. sınıfta başladı.
    Fen Bilgisi dersinde hoca demişti ki "Arkadaşlar şimdi asit ve turnusol kağıdına etkisi deneyini yapıyoruz ama çok dikkat edin sakın asidin içine demir atmayın" dedi.
    Ben de demir atınca ne oluyor acaba diye düşündüm sonra dayanamadım demir parçasını içine attım.
    Bütün sınıfın o haftaki deney notuna benim yüzümden 0 yazıldı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Saltuk

Kimya'ya ilgim 8. sınıfta başladı.
    Fen Bilgisi dersinde hoca demişti ki "Arkadaşlar şimdi asit ve turnusol kağıdına etkisi deneyini yapıyoruz ama çok dikkat edin sakın asidin içine demir atmayın" dedi.
    Ben de demir atınca ne oluyor acaba diye düşündüm sonra dayanamadım demir parçasını içine attım.
    Bütün sınıfın o haftaki deney notuna benim yüzümden 0 yazıldı.

• quote:

quote:

-Üçüncü sınıfta mektup açacağıyla arkadaşımı bıçaklamıştım (Yanlışlıkla) Özgün'e buradan sevgiler.BEnim yüzümden askeri okula giremedi

Yaws kızım yada oğlum sen bunları doğrumu söylüyon yaws valla biraz gerçekçi gibi ama......

• vallaha doğru söylüyorum ben size sorunlu yaratıldığımı da itirahf edeyim Daha neler var ama anlatmaya utanıyorum Bu arada oğlan dğeilim
  • 2 hafta önce 3 arkadaş sahilde kafaları çektik,bir arkadaşımda motorsikletle gelmişti(scooter) ben ve diğer arkadaşım(motorsikletli olmayan) aldık motoru bi turlayalım dedik demez olaydık motoru arkadaşım kullanıyordu, 60 la giderken virajı alamadı ve düştük,motorun koltuğu kırıldı ve soltarafı güzel bir şekilde çizildi.ama biz tabi düştük demedik koltuğun olduğu kısımdan şapka alırken fazla sert açmışız dedik elimizde kaldı dedik koltuk,çizikler içinde gece karanlıktı fark etmedi,ertesi günde bendedi eve gelirken biryere motoru sürttüm heralde çok kötü çizilmiş dedi

hala motorun kaza geçirdiğinden haberi yok 10-15 sene sonra söleriz artık bi anı olarak

edit:bizde ufak tefek hasarlar var çok fazla bişey olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pisiko__ -- 14 Şubat 2007; 22:17:31 >

• orta1 deyken babam beni x kulübünün basketbol yaz okuluna yazdırmıştır. bir yaz günüydü, antrenman bitmişti, soyunma odasında herkes üstünü değiştirip ayrılmış bir tek ben kalmıştım.

nasıl oldu bilemiyorum ama inanılmaz tuvaletim gelmişti, tuvalete de gitmeye üşenmiştim, soyunma odasının köşesine işedim

ve hiç unutmuyorum yerler halıflex kaplıydı...
  • geçen sene okuldan kaçmıştık arkadaşımın babası yakalamıştı
  • quote:

quote:

Küçükken annanem ranzanın altında ben de üstünde yatardım.Susamıştım aşağı indim ve bi bardaktan su içtim.Sabah annanem bana bağırıyodu takma diş tasımdaki suyu nereye döktün diye

• quote:

quote:

quote:

Küçükken annanem ranzanın altında ben de üstünde yatardım.Susamıştım aşağı indim ve bi bardaktan su içtim.Sabah annanem bana bağırıyodu takma diş tasımdaki suyu nereye döktün diye

• quote:

quote:

quote:

ııııyy yeteer

• Cok Kucukken Abım Pc Yı Bırakmıstı Oyun Oynayayım Dıye,
    Hıc unutmam delta force oynuyodum oyunun optınos bolumune gırdım ve vıdeo cozunurlugunu degıstırdım 800x600 du ben 1024x768 yaptım ve monıtorden goruntu gelmedı o an tırstım dedım kesın pc yi bozdum sonra pc nin fişini cekip evden dişari kactim
  • Küçükken 7-8 yaş civarı.. Torpillerle en haşır neşir olduğum dönemdi.. Envayi çeşit dingilliği yaptıktan sonra daha büyük bir dingillik bulmuştuk.. Torpilleri sitenin trafosundan içeri atmak.. 30 torpili bir güzel içeri attıktan sonra trafo haliyle patladı ve 3 apartman tam 1 hafta elektriksiz kaldı.. Mahallenin en aklı başında çocukları olarak görülen bizden bir allahın kulu bile şüphelenmedi..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.