Şimdi Ara

>>>İTİRAFLARIMIZ<<<< (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
2.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Eda_fb

quote:

quote:

-Geçen sene yanlışlıkla civa içtiğim için midem yıkandı
    -Geçen sene berabere biten ve onun yüzünden kupayı alamadığımız Fenerbahçe-Denizli maçından sonra cebimi kapadım ve eve gitmedim,polis buldu

-Üçüncü sınıfta mektup açacağıyla arkadaşımı bıçaklamıştım (Yanlışlıkla) Özgün'e buradan sevgiler.BEnim yüzümden askeri okula giremedi

Küçükken annanem ranzanın altında ben de üstünde yatardım.Susamıştım aşağı indim ve bi bardaktan su içtim.Sabah annanem bana bağırıyodu takma diş tasımdaki suyu nereye döktün diye

Hadi len o kadar da deil abla

• eda_fb oha yani takma dişteki suyumu içtin ıyk iğrenç
  • quote:

quote:

quote:

-Geçen sene berabere biten ve onun yüzünden kupayı alamadığımız Fenerbahçe-Denizli maçından sonra cebimi kapadım ve eve gitmedim,polis buldu

-Üçüncü sınıfta mektup açacağıyla arkadaşımı bıçaklamıştım (Yanlışlıkla) Özgün'e buradan sevgiler.BEnim yüzümden askeri okula giremedi

Küçükken annanem ranzanın altında ben de üstünde yatardım.Susamıştım aşağı indim ve bi bardaktan su içtim.Sabah annanem bana bağırıyodu takma diş tasımdaki suyu nereye döktün diye

Böğğğ, İğrenççç

Bu Arada 2002'nin TOpici Hortlamış...

• iğrenç şeyler yemede üstüme yoktur.İddaa ile çok şey yedirdiler bana yılmadım yine olsa yine yerim fear-factor'a katılıcam ilerde
  • quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

Küçükken 7-8 yaş civarı.. Torpillerle en haşır neşir olduğum dönemdi.. Envayi çeşit dingilliği yaptıktan sonra daha büyük bir dingillik bulmuştuk.. Torpilleri sitenin trafosundan içeri atmak.. 30 torpili bir güzel içeri attıktan sonra trafo haliyle patladı ve 3 apartman tam 1 hafta elektriksiz kaldı.. Mahallenin en aklı başında çocukları olarak görülen bizden bir allahın kulu bile şüphelenmedi..

ehehehe ben büyüdüm de noldu hala kaymakamlık penceresinden içeri torpil atıyorz

• Bende Anlatayım Bari.Yaş 7 Mahalleden arkadaşlarla toplanıp, hepimizin topladığı üç beş kuruşla cigara alır, mahalledeki yeni yapılan evin bodrumunda içerdik...FOsur Fosur

Bundan kimsenin haberi yok tabi.
    Ama şimdi içmiyorum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmRSrL -- 14 Şubat 2007; 22:39:35 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: JeiCeei

quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

Küçükken 7-8 yaş civarı.. Torpillerle en haşır neşir olduğum dönemdi.. Envayi çeşit dingilliği yaptıktan sonra daha büyük bir dingillik bulmuştuk.. Torpilleri sitenin trafosundan içeri atmak.. 30 torpili bir güzel içeri attıktan sonra trafo haliyle patladı ve 3 apartman tam 1 hafta elektriksiz kaldı.. Mahallenin en aklı başında çocukları olarak görülen bizden bir allahın kulu bile şüphelenmedi..

ehehehe ben büyüdüm de noldu hala kaymakamlık penceresinden içeri torpil atıyorz

• quote:

Orjinalden alıntı: EmRaHSaRaL

Bende Anlatayım Bari.Yaş 7 Mahalleden arkadaşlarla toplanıp, hepimizin topladığı üç beş kuruşla cigara alır, mahalledeki yeni yapılan evin bodrumunda içerdik...FOsur Fosur

Bundan kimsenin haberi yok tabi.
    Ama şimdi içmiyorum....

baba bizim burda bi cüneyt var çocuk 7-8 yaşlarında boy desen yavru sibirya kurdu kadar,ehuehu bununla uğraşıyoruz bi gün,abi 500 bin versene dişim ağrıyo ilaç alıcam dedi,hadi len ordan dedik tabi çocuk sigara için istior parayı,nese özgür var bizim ark sordu gerçekten ağrıyomu senin dişin dedi,evt abi çok ağrıyor ya uff falan dedi bu,arkadaş bunu dişçiye götürmeye kalktı nese gittik dişçiye ,nesi var ,abla dişi çok ağrıyoda bi ilaç yazarmısın ,... yazdı... reçete: Baba Adı: Özgür XXX koptum orda yaa şimdide camsil alıcam para verin bana dior çakal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JeiCeei -- 14 Şubat 2007; 22:53:06 >

• quote:

quote:

yanlışlıkla nasıl bıçaklanıyor yawbıçağı karnına sokmadın değil mi
    bide yanlışlıkla civayı nasıl içtin civa benim bildiğim en ağır sıvıdır ne olduğunu düşünerek içtin

• Küçükken(7-8 yaşlarındayken) arkadaşlarla para birleştirir 10 tane falan torpil alır bunları fitilleri birbirine gelecek şekilde bağlardık. En son da bir kedi bulur kedinin göbeğine iple bağlardık bu torpilleri, sonra fitili yakar kediyi sonsuzluğa bırakırdık

O olaylardan 1-2 sene sonra hayvansever olmaya karar verdik abimle. Bir komşu birisine bir kedi vermeyi düşünüyordu, abim de yalvar yakar aldı komşudan. Gittik bakkaldan süt falan aldık, herşey normal. Sonra kedi birden azdı, fenalaştı, oraya buraya saldırmaya başladı. Abim de baktı ki olmayacak aldı kediyi 3. kattan aşağı salladı.

Bizim eski müstakil evin damının kenarındaki sacların yanında demirler vardı, bir kedi onların üstünde mahsur kalmıştı. Annem çok üzüldü, itfaiye çağırdı. Ama abim itfaiye gelene kadar kediye taş atarak indirme yoluna gitti, taş kedinin kafasına geldi ve kedi yere düşüp öldü

Biraz büyüdükten sonra 10 katlı bir apartmana taşındık. Apartmanın damında sitenin çocukları kedi yavrusu besliyordu. Bir gece abimle gizlice gittik, kediyi 11. kattan aşağı attık

Sonra tekrar kedilerle barışmaya karar verdim. Yalnız kaldığım bir gece bana yoldaş olur diye yolda gördüğüm bir kediyi pisi pisi falan diye kandırarak alıp eve götürdüm. Baya pisti ve yıkamaya karar verdim. Küvete koydum, suyu açtım, hayvan kendinden geçti. Bana zarar verecek diye korktum ve 9. kattan aşağı attım

Bu olayın ertesi günü başka bir kedi gördüm ve onu götüreyim dedim bari. Makarna verdim, yemedi musibet. Garip sesler çıkarmaya başladı. Bu sefer atmayayım dedim, kapının önüne koydum. Gitmedi. Miyavlamaya başladı. Ben de içeri aldım, yine çok ses çıkarttı, yine kapının önüne koydum(apartmanın içine) ama yine çok ses çıkarttı. Ben de 9. kattan aşağı inip apartman kapısının önüne koymaya üşendim, aşağı attım

Ender diye bir arkadaşımın sokakta bulduğu kediyi bir geceliğine ödünç aldık, suyuna şarap koyduk, hayvan sarhoş oldu, gitti kanepenin üstüne yatmaya başladı. Oraya benim yatmam gerekiyordu. Kaldırdım hayvanı, geri gelip yattı. Ben kaldırdım o geldi. En sonunda abim muhabbetten rahatsız olup kediyi poşede koyup deep-freeze'e koydu. Sabah hayvan donmuştu Endere de kedi kaçtı dedik, o da sorun değil dedi.

• ya eli sıradaydı eline batırmıştım.Civayı da ilk defa görmüştüm ağzıma alımıştım oynuyodum ve ağzımdan kayıverdi mideme
  • quote:

Orjinalden alıntı: nJOY

Küçükken(7-8 yaşlarındayken) arkadaşlarla para birleştirir 10 tane falan torpil alır bunları fitilleri birbirine gelecek şekilde bağlardık. En son da bir kedi bulur kedinin göbeğine iple bağlardık bu torpilleri, sonra fitili yakar kediyi sonsuzluğa bırakırdık

O olaylardan 1-2 sene sonra hayvansever olmaya karar verdik abimle. Bir komşu birisine bir kedi vermeyi düşünüyordu, abim de yalvar yakar aldı komşudan. Gittik bakkaldan süt falan aldık, herşey normal. Sonra kedi birden azdı, fenalaştı, oraya buraya saldırmaya başladı. Abim de baktı ki olmayacak aldı kediyi 3. kattan aşağı salladı.

Bizim eski müstakil evin damının kenarındaki sacların yanında demirler vardı, bir kedi onların üstünde mahsur kalmıştı. Annem çok üzüldü, itfaiye çağırdı. Ama abim itfaiye gelene kadar kediye taş atarak indirme yoluna gitti, taş kedinin kafasına geldi ve kedi yere düşüp öldü

Biraz büyüdükten sonra 10 katlı bir apartmana taşındık. Apartmanın damında sitenin çocukları kedi yavrusu besliyordu. Bir gece abimle gizlice gittik, kediyi 11. kattan aşağı attık

Sonra tekrar kedilerle barışmaya karar verdim. Yalnız kaldığım bir gece bana yoldaş olur diye yolda gördüğüm bir kediyi pisi pisi falan diye kandırarak alıp eve götürdüm. Baya pisti ve yıkamaya karar verdim. Küvete koydum, suyu açtım, hayvan kendinden geçti. Bana zarar verecek diye korktum ve 9. kattan aşağı attım

Bu olayın ertesi günü başka bir kedi gördüm ve onu götüreyim dedim bari. Makarna verdim, yemedi musibet. Garip sesler çıkarmaya başladı. Bu sefer atmayayım dedim, kapının önüne koydum. Gitmedi. Miyavlamaya başladı. Ben de içeri aldım, yine çok ses çıkarttı, yine kapının önüne koydum(apartmanın içine) ama yine çok ses çıkarttı. Ben de 9. kattan aşağı inip apartman kapısının önüne koymaya üşendim, aşağı attım

Ender diye bir arkadaşımın sokakta bulduğu kediyi bir geceliğine ödünç aldık, suyuna şarap koyduk, hayvan sarhoş oldu, gitti kanepenin üstüne yatmaya başladı. Oraya benim yatmam gerekiyordu. Kaldırdım hayvanı, geri gelip yattı. Ben kaldırdım o geldi. En sonunda abim muhabbetten rahatsız olup kediyi poşede koyup deep-freeze'e koydu. Sabah hayvan donmuştu Endere de kedi kaçtı dedik, o da sorun değil dedi.

eğer bu yaptıkların doğruysa sana söylicek laf bulamiyorum...
    yazıklar olsun

• quote:

Küçükken(7-8 yaşlarındayken) arkadaşlarla para birleştirir 10 tane falan torpil alır bunları fitilleri birbirine gelecek şekilde bağlardık. En son da bir kedi bulur kedinin göbeğine iple bağlardık bu torpilleri, sonra fitili yakar kediyi sonsuzluğa bırakırdık

HACIII senle tanışalım yafs iyi jackass olur senden

• quote:

ya eli sıradaydı eline batırmıştım.Civayı da ilk defa görmüştüm ağzıma alımıştım oynuyodum ve ağzımdan kayıverdi mideme

yanlışlıkla kaydı miğdene haa
  • Artık tövbeliyim, kedilerle çok iyi dost olmaya çalışıyorum, ben de pişmanım
  • quote:

Artık tövbeliyim, kedilerle çok iyi dost olmaya çalışıyorum, ben de pişmanım

benimde kedilerle böyle çok anım var
  • lisede tarihçinin arabasının lastiği ben patlattım ulan.

tarihçi benimi arıyon halaaa babayı bulursun lan

sen kimsin bana kabadayılık taslıyon kırooo

• quote:

Orjinalden alıntı: EmRaHSaRaL

quote:

quote:

quote:

Böğğğ, İğrenççç

Bu Arada 2002'nin TOpici Hortlamış...

valla delikanlı kızmışsın helal olsun

güldürdün beni.. saol

• Ortaokula giderken internet kafemiz vardı. Gece evden sessizce kalkıp kafeye gidiyordum Ultima online oynamak için. Gece çıkarken çok ses yaptığı için kapıları sabahtan yağlamıştım. Kafenin anahtarlarını hergün bir tane alarak çoğaltmıştım.

Bir gece filanda da değil baya bir süre gece gitmelerim devam etti. Sonra kafeye hırsız girdi. İyiki orda değilmişim. O günden sonra bir daha gitmedim, gidemedim

Birkeresinde annem yakalamıştı sabah 7 de eve gelirken.

- Nerden geliyorsun böyle sabah sabah?
    - ee şey anne, gaste almaya gitmiştim
    - gazete nerde peki?
    - (uzun süren sessizlikten sonra) gaste kalmamış hiçbir yerde

• quote:

ya eli sıradaydı eline batırmıştım.Civayı da ilk defa görmüştüm ağzıma alımıştım oynuyodum ve ağzımdan kayıverdi mideme

benim oya diye bir arkadaşım vardı,senin yazdıklarını okuyunca sanki onu görüyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.