Şimdi Ara

>>>İTİRAFLARIMIZ<<<<

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
2.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1.itirafım:
    sene 1997
    Belediye Emlak & Vergi tahsil bilgisayarıyle ilgilenirken
    a: sürücüsüne format atacakken.
    yanlışlıkla c: sürücüne format atmıştım.

bir anda neler olduğunu şaşırdım ve beynimden vurulmuşa döndüm.
    Bunun ardından açıklamayı bastım heriflere.
    "Bilgisayrınıza virus girmiş ve tüm bilgileri silmiş."

İTİRAFLARIM DEVAM EDECEKTİR.....

• sene 1998 ilk defa bir pc toplicam amcamdan gerekli olan butun direktifleri aldım. ana kartı verdi bende vidalarını felan sıkıştırdım power kablosunuda taktıktan sonra açtım makinayı açılmadı bi daha denedim anakarttan çız bız kokusu geldi. direnç çızzzzzzzzz oldu ilk makina toplayışım ve ilk anakart yakışım oldu nasıl olduysa e ondan sonrada tabi bi defa daha anakart yaktım ama garantide olduğu için sıyırdık paçayı [8)]...
  • :) inf_onb garanti saolsun diyosun yani :))))
  • sene 2001
    bizim ingilizce hocasının bilgisayrına bakarken
    gerksiz olarak bulunan bir scsi kartı olduğunu gördüm.

evet hocaya söylemeden bu kartı aldım hala evimde duruyor
  • ulen hocanın kartına da mı??
    :))))
  • itiraflar devam edecek :

<i>küçükken
    hep kol saatlerinin içini sökerdim,
    evet kimse bilmiyor belki ama,
    annemin sevdiği guguklu saatide ben bozmuştum,
    hala, bir pil alalım şu saate der durur kadıncağız.. </i>
  • lisede yanımdaki kızın defterinin arasına hep aşk notları yazdım.. kız deli oldu sene boyunca... hala da söylemedim söylersem öldürür herhalde beni :P
  • sene 1990.siyah beyaz televizyonumuza uhf bandı taktırmıştım.herkesten habersiz.amacım diger kanallarıda izlemekti.o zaman televizyonda sadece vhf trt 1 vardı.küçük olmama ragmen o televizyonu nasıl(67 ekran) götürdüm hala inanamıyorum.zaten bunu söylemeden de babam televizyonu satmıştı.
  • Babamın bürosundaki bilg. daki tüm verilerin yerini değiştirmiştim..
    Windows da ki dosyaların çoğu kaybolmuştu :-)) Ama Windows yine de açılıyordu :-)).
    Taki bilg. da bir Win. uygulamasını açmaya babam kalkana kadar.. Hobaaaa
    Ekran masmavi oldu.. Format da atamıyor adamcağız :-))
    Öyle zük gibi kaldı idi bilg. 5 saat uğraşma ile anca düzelmişti..
    Yine de arada hata veriyordu..
    Sonra tüm bilgileri yedekleyip.. Format attık.. Bilgileride geri yükledik..
    O günden sonra babam 1 yıl bilg.'ın yanına bile yaklaştırmadı beni.. BU olay ben 7 yaşında iken olmuştu.. O zaman Win 3.1 vardı.
  • 7-8 yaşlarımdayken
    amcamın commodore 64 makinasını çeşmenin altında yıkamıştım.

ve birhada çalışmadı..

ama hala haberi yok .....
  • 1999 - okuldaki bilgisayarın işlemcisini yakıp başkasının üstüne atmıştım .. my god!!
  • hemde o/c yaparak 100x6 di
  • sanırım lise çağlarında aynı zamanda bir çilingircide çalışıyordum o zaman durumu kotu olan kişiler geldiğince onlara fazla zulum etmemek için (mesela kapıda kaldım diyenlere) gider kapıyı kimlik kartımla açar bana kilidi kırıp aç diyen patronuma gittiğimde balkondan birini sarkıtıp kapıyı içerinden açtırmışlar derdim. ve ücret almazdım duanız yeter derdim. ne yapıyım o zamanın parasıyla çok pahalıydı bu işler e yazık o insanlara.
  • ooo ne gizli işler dönmüş de haberimiz olmamış :))
  • aßicim burası yeni itiraf sitesi

artık itiraf com a gitmek yoq buraya herkez buraya zuhahahaha
  • hatta sitenin adresi de değişsin,
    donanimitiraf.com :)
  • eh donanımhaber de haber mi war donanim mi war :)))
    yoksa itiraf mı...
  • 2 sene önce ram takıyodum, taktığımı sandım daha doğrusu, meğer tam takılmamış, bilgisayarı bi açtım, dumanlar çıktı kasanın içinden, hemde tatil diye bayramın ilk günü yapmıştım, eve gelen her misafir bişeymi yanıyor diyordu, lanet koku çıkmamıştı bütün gün evin içinden.

4 sene öncede kasamın arkasında 110V ve 220V seçenekleri vardı, tam arkasında onla oynarken elektiriğede takılıydı, 110 a aldığımda power supplydan resmen alev-elektirik karışımı bişey çıkmıştı, az kalsın yüzüme gelicekti bikaç santim farkla kurtulmuştum, duvara yakındı, duvar bile siyahlaşmıştı, 5 dk olduğum yerde oturup ya yansaydım, ya elektirik çarpsaydı diye düşünüp, cana gelcek mala gelsin mantığına sonsuz destek vermiştim...
  • şu power olayı benimde başıma geldi ilk bilgisayarla haşır neşil olduğum zamanlar tabi merak ya neden daha düşük elektirikte çalışmıyo bu melet dedim iş yerimin makinasının power üzerindeki duğmeyi aşağı indirdim vay senmisin yapan abicim bi ses çıkıyo (denemenizi tafsiye etmem) falla allah var çok korktum ama sadece power yandı allaha şükür fazla bişi olmadı e garantiye gonderdik bende patronuma bilmiyorum elektirik gitti geldi bole oldu dedim..
  • eheh valla o power olayını bende yaptım acaba ne işe yarıyo bu meret diye bi indiriverdim amanın toz duman aynen david copperfield ın şovları gibi oldu oda bide koku ki sormayın aha bilgisayar gitti dedim ama Allah'tan sadece psu ile yetindi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.