Şimdi Ara

>>>İTİRAFLARIMIZ<<<< (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
2.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • aszcık uğraşşam belki olurum jackass ama onlar gbi olamam onlar aşmışlar
    ölüyormuş kedicik azkalsın
    gelioo daha itiraflar

okulda elektronik devre yaparken bazı devreleri yapamazdık breadbordları yapmış olnalarla değştirrdik hocam yaptık diye gösterrdik (buda masum)
    hoca plançetalar arasında dolanıp devre kontrol ederken herkes kısa devre yapardı hocayada bu sayede ufak bi elektrik çarptı.
  • eheh guzelmiş itiraflar da bizde yazlıkta tiki olan bakkal bi amca vardı adama ani hareket yap bide bi isim sole hasan de mesela hasanı s.kiim derdi bizde şarapçı vardı orda dolaşan ayyaş ayyaş şarap için bakkala giderdi gittik adamın adı şeref ti hareket yapıp şeref dedik bakkal şerefi s.kiim diince orda bi guzel dayak yedi bizde topuk tabine fırça yemiştk ya...

okuldaki bi arkadaşımın evindeydik arkadaşım çarpılma numarası yapıyodu salak sonunda gerçekten çarpıldı bi süre...komediydi ya

arabaların egzozuna patates tıkardık iyice de çekiçle vururduk çıkmasın diye bi gun biri arabayı çalıştırıp gaza yuklenince arkadaki adamın elinde bond çanta vardı patates fırlayıp çantayı delmişti...adam hayretler içinde kaldı

bahçemizde gordugum kafam kadar fareyi canım sıkıldığından boncuklu tabancalarla vurucaktım yanlışlıkla tam gözüne geldi farenin gözünün kıpkırmızı olup ertesi gun de orda gozunun olmayıp siyah bi noktanın oldugunu hatırlıyorum...

bi kere de beni kazıklayan bi cd ci vardı 5 ytl lik şeyleri 20 ytl den veriyodu bi gun akşam adamın camının onune torpil atmıştım cam boydan boya çatladı allahtan anlaşılmadı...

eski evimizdeyken küçük kaktüslerin oldugu minik bi saksı vardı balkonda abimle dalaşırken yanlışlıkla saksıya çarptık ve saksı aşşağıdaki bmw marka arabanın camından içeri girmişti acaip korkmuştuk panjurları falan indirdik annem gelene kadar karanlıkta kalmıştık

kız arkadaşımın yanlışlıkla saçını kesmiştim bidaha benle konuşmamıştı

son olarak da orta okul da bi öğretmenin (emin hoca biraz saftı kendisi =P ) oturdugu sandalyenin vidalarini gevşetmiştik adam direk yere kapaklanmıştı kolu falan çatladı adamın ama soyliyemedim bunu sonra berk diye bi çocuk disipline gitmişti tornavida onundu çünkü

edit:bi kerede bi arkadaşımın ablası evlerinde sular kesik oldugu için bize gelmişti banyo yapmaya bende bakmadan daldım içeriye banyo için bi baktım karşımda bir çığlık attı varya kız o zaman 12 yaşındaydım kız da 17 yaşlarındaydı ben gülüyodum o bağırıyodu annem sonra ne sopa atmıştı ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oc_MaNiAcH -- 15 Şubat 2007; 23:15:10 >

• quote:

Orjinalden alıntı: dark_elf

Ablamla bi kediyle fotoğraf çektirelim dedik, ufak bi kedi vardı sokakta, onunla çektiricektik, kedinin ablamı yaralamasıyla ablam hızla kediyi yere çaktı, kafası yarıldı resmen
    buda kedinin ölmeden önceki bi pozu ;
    http://img238.imageshack.us/img238/7123/52303526dd2.jpg
    bu olay 2006 temmuz'da gerçekleşti..

gayet güzel bi çalışma olmuş

• quote:

Orjinalden alıntı: nJOY

quote:

Ablamla bi kediyle fotoğraf çektirelim dedik, ufak bi kedi vardı sokakta, onunla çektiricektik, kedinin ablamı yaralamasıyla ablam hızla kediyi yere çaktı, kafası yarıldı resmen

arkadaş eski kedicilerden

• quote:

Orjinalden alıntı: JeiCeei

quote:

quote:

aman be kanka biz eski kedicilerden kim kaldı ki...

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: JeiCeei

quote:

quote:

aman be kanka biz eski kedicilerden kim kaldı ki...

biz eski kedicilerdeniz evlat..

• quote:

Küçükken(7-8 yaşlarındayken) arkadaşlarla para birleştirir 10 tane falan torpil alır bunları fitilleri birbirine gelecek şekilde bağlardık. En son da bir kedi bulur kedinin göbeğine iple bağlardık bu torpilleri, sonra fitili yakar kediyi sonsuzluğa bırakırdık

O olaylardan 1-2 sene sonra hayvansever olmaya karar verdik abimle. Bir komşu birisine bir kedi vermeyi düşünüyordu, abim de yalvar yakar aldı komşudan. Gittik bakkaldan süt falan aldık, herşey normal. Sonra kedi birden azdı, fenalaştı, oraya buraya saldırmaya başladı. Abim de baktı ki olmayacak aldı kediyi 3. kattan aşağı salladı.

Bizim eski müstakil evin damının kenarındaki sacların yanında demirler vardı, bir kedi onların üstünde mahsur kalmıştı. Annem çok üzüldü, itfaiye çağırdı. Ama abim itfaiye gelene kadar kediye taş atarak indirme yoluna gitti, taş kedinin kafasına geldi ve kedi yere düşüp öldü

Biraz büyüdükten sonra 10 katlı bir apartmana taşındık. Apartmanın damında sitenin çocukları kedi yavrusu besliyordu. Bir gece abimle gizlice gittik, kediyi 11. kattan aşağı attık

Sonra tekrar kedilerle barışmaya karar verdim. Yalnız kaldığım bir gece bana yoldaş olur diye yolda gördüğüm bir kediyi pisi pisi falan diye kandırarak alıp eve götürdüm. Baya pisti ve yıkamaya karar verdim. Küvete koydum, suyu açtım, hayvan kendinden geçti. Bana zarar verecek diye korktum ve 9. kattan aşağı attım

Bu olayın ertesi günü başka bir kedi gördüm ve onu götüreyim dedim bari. Makarna verdim, yemedi musibet. Garip sesler çıkarmaya başladı. Bu sefer atmayayım dedim, kapının önüne koydum. Gitmedi. Miyavlamaya başladı. Ben de içeri aldım, yine çok ses çıkarttı, yine kapının önüne koydum(apartmanın içine) ama yine çok ses çıkarttı. Ben de 9. kattan aşağı inip apartman kapısının önüne koymaya üşendim, aşağı attım

Ender diye bir arkadaşımın sokakta bulduğu kediyi bir geceliğine ödünç aldık, suyuna şarap koyduk, hayvan sarhoş oldu, gitti kanepenin üstüne yatmaya başladı. Oraya benim yatmam gerekiyordu. Kaldırdım hayvanı, geri gelip yattı. Ben kaldırdım o geldi. En sonunda abim muhabbetten rahatsız olup kediyi poşede koyup deep-freeze'e koydu. Sabah hayvan donmuştu Endere de kedi kaçtı dedik, o da sorun değil dedi.

inanamıyorum sana ya,canisin sen

• quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

Orta okulda beden eğitimi dersi malum üstler soyunma odalarında değişilir.. Bir grup abazan kızların soyunma odasına dalar ve kilotlu çarapların hepsinin içne kaşıntı tozu döker.. Kızların hepsi 100 lerce frikik vererek kaşınmaya başlar.. Abazan gençler mest olur.. Hoca 4 kişiyi disipline gönderir.. 4 kişi de iyi halden yırtar.. E efendilik başka birşey tabi..

çok tehlikelisin sen

• Geçende dalgınken market elemanının birinin kakaladığı kenarları yırtık 20milyonu ben de akbankın bankamatiklerine kakaladım.Gıcır para olarak geri döndü tabii haliyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalnotdead -- 16 Şubat 2007; 2:17:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sisy

quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

Orta okulda beden eğitimi dersi malum üstler soyunma odalarında değişilir.. Bir grup abazan kızların soyunma odasına dalar ve kilotlu çarapların hepsinin içne kaşıntı tozu döker.. Kızların hepsi 100 lerce frikik vererek kaşınmaya başlar.. Abazan gençler mest olur.. Hoca 4 kişiyi disipline gönderir.. 4 kişi de iyi halden yırtar.. E efendilik başka birşey tabi..

çok tehlikelisin sen

O dönem kafa başka yere çalşıo tabi.. Gerçi ne değişti diye sorarsan sadece artık kaşıntı tozu koymuyorum..

• kim hortlatti 2002 nin topigi daha sonrada acilmisti bu topicler.
  • lise son sınıftayz yaş17-18 öğle arası okulda kimse yok boşboş koridorlar sinir olduğum bi kız vardı öyle acayip acayip bakıyordu.tabi bende sinir oluyordumm..vakit bu işte en ii zaman kızı tuttum ilk önce koridorda bağırmaya başladım falan sonra tualete götürdüm.niye baıon die sorduumda sessiz kalıyor sessiz kalması beni daha da çileden çıkarıyordu Allah yarattı demedim ohh böyle bütün sinirimi çıakrdım ondan(sadece saatimin kayışı kopru bnde o kadr onun içinde pataklandı)..neyse tualetten çıakrdım onu önden o çıktı ben arkasındayım ya bir tepik koydum yere yapıştı.bua rada herkesler öğle yemeğinden gelmiş kalabalık.sınıf arkadaşıma o sırada(canım fatmacım benim)beni aramaya çıkmış.kızı yerde yatıo görünce o da koşturdu geldi fatma ve ben bu sefer kızı yerde tepiklediler.tabi kızın arkileri gelip alıp götrdüler.
    koridorun 2ucunda da müdür yardımcılrı koşup geliyor.napıyrsunuz siz falan bağırıyorlar(bi taneside polislerin düdüğü elinde onu çalıoo kalabalık dağıl diye bağırıyorlar)
    kim yaptı bunu kim başlattı ddiler cesur yürek ben de ben hocam ddm(aaaa nilüfer sana yalıştıramadık kzım naıyorsun sen hemen sınıfına git ddler..gttim aradan 10dk geçti olayı sonradan duyan başka bir mdr yard.yanına çağırdı malum DİSİPLİN alıcaz artık herşey hazırlanıyor...velini çağırıcam ddi hoca buyun okulda çağırın ddm sevtap hanım=matemetk hocası ddm.tatmm sen gideblrsin ddi YIRTTIM yanii..

canımız sıkıyor lise sonda gene teneffste faliyet olması gerekiyor sınıftaki otrduğumz sıralardan birini vc'nin önüne koyardık(tabi erkkler yapıyr)kçk150 byük250 toplardık sigara içilecekse500 alırdık.vermeyen olursa azcık pataklardık sonra bizim sınfın kapısınn önnden geçerlerse para wermeyenler bnm çelmelerime takılırlardı.sonra sigara içenler enselenirdi vc'de(hoca gelnceye kdr tezgah toplanırdı hepp)

ne güzelmiş o günler yahuuu

• evin balkonundan ara sira estimi yoldan gecenlere buzdolabinda ne varsa atardim(top gibi olanlari
    bkz:uzum )..neyse birgun kadinin biri cok suslenmis yoldan gecior saclari fln yapilmis..kiyafet te harika benim elimdede bir kara uzum ama uzumu gorcen kafam kadar neyse..vargucumle firlattim kadinin tam kafasinin ortasinda patladi şşaapp die bi ses geldi..kafa sırılsıklam uzum suyu tabi ben olanlari gormek icin kafayi kaldirinca kadinla goz goze geldik nasi bagirior kadin bagirmaz mi cocuktuk iste napalim yapma deseler gine yapacan mecbursun ....

• quote:

Küçükken(7-8 yaşlarındayken) arkadaşlarla para birleştirir 10 tane falan torpil alır bunları fitilleri birbirine gelecek şekilde bağlardık. En son da bir kedi bulur kedinin göbeğine iple bağlardık bu torpilleri, sonra fitili yakar kediyi sonsuzluğa bırakırdık

O olaylardan 1-2 sene sonra hayvansever olmaya karar verdik abimle. Bir komşu birisine bir kedi vermeyi düşünüyordu, abim de yalvar yakar aldı komşudan. Gittik bakkaldan süt falan aldık, herşey normal. Sonra kedi birden azdı, fenalaştı, oraya buraya saldırmaya başladı. Abim de baktı ki olmayacak aldı kediyi 3. kattan aşağı salladı.

Bizim eski müstakil evin damının kenarındaki sacların yanında demirler vardı, bir kedi onların üstünde mahsur kalmıştı. Annem çok üzüldü, itfaiye çağırdı. Ama abim itfaiye gelene kadar kediye taş atarak indirme yoluna gitti, taş kedinin kafasına geldi ve kedi yere düşüp öldü

Biraz büyüdükten sonra 10 katlı bir apartmana taşındık. Apartmanın damında sitenin çocukları kedi yavrusu besliyordu. Bir gece abimle gizlice gittik, kediyi 11. kattan aşağı attık

Sonra tekrar kedilerle barışmaya karar verdim. Yalnız kaldığım bir gece bana yoldaş olur diye yolda gördüğüm bir kediyi pisi pisi falan diye kandırarak alıp eve götürdüm. Baya pisti ve yıkamaya karar verdim. Küvete koydum, suyu açtım, hayvan kendinden geçti. Bana zarar verecek diye korktum ve 9. kattan aşağı attım

Bu olayın ertesi günü başka bir kedi gördüm ve onu götüreyim dedim bari. Makarna verdim, yemedi musibet. Garip sesler çıkarmaya başladı. Bu sefer atmayayım dedim, kapının önüne koydum. Gitmedi. Miyavlamaya başladı. Ben de içeri aldım, yine çok ses çıkarttı, yine kapının önüne koydum(apartmanın içine) ama yine çok ses çıkarttı. Ben de 9. kattan aşağı inip apartman kapısının önüne koymaya üşendim, aşağı attım

Ender diye bir arkadaşımın sokakta bulduğu kediyi bir geceliğine ödünç aldık, suyuna şarap koyduk, hayvan sarhoş oldu, gitti kanepenin üstüne yatmaya başladı. Oraya benim yatmam gerekiyordu. Kaldırdım hayvanı, geri gelip yattı. Ben kaldırdım o geldi. En sonunda abim muhabbetten rahatsız olup kediyi poşede koyup deep-freeze'e koydu. Sabah hayvan donmuştu Endere de kedi kaçtı dedik, o da sorun değil dedi.

koptum buna yaw..gözlerimden yaş geldi beaaa
    çok ii yazıyosun..

• okulun ilk günüydü ve bunu sarhoşluğu ile sürekli kaçamak yapıp elimizde ki paranın dibine vuruyorus geziyorus.suyu çekince son paramısla okula geri dönüpservise binip eve geleces yanlışlıkla uzun yol trenine binmişiz neyseki izmite gelmeden bi durak önce farkettik ALLAH rası olsun ki halkı çok iimiş, bizi okula kadar dönecek parayı verdiler döndüğümüzde okulda kimseler yoktu müdür bizi eve bırakmıştı ...
  • KİZİN BİRİNE YOLDA SENİ SEVİYORUM DEMİSTİM..
    ODA BANA BENDE SENİ SEVİYORUM DEMİSTİ..

• bundan oncekı telefonumu klozete dusurduum ıcın satmıstımama calısıyodu haaaa.
  • meslek lisesi elektrik bölümü 2.sınıf atelyede kumanda devresi kurardık benim devrem bitti hoca test edicek o arada bi kargaşa oldu kablolar karıştı elimde 3 faz kablosu var hoca sigortayı bi kaldırdı ben başladım titremeye o sırada benim titrediğimi gören hoca donup kaldı neyse yaklaşık 5-6 sn sonra sigorta attı ve enerji kesildi benim el şişmiş,su toplamış,hafifte yanmış onun dışında başka birşeyim yok hocaya bi baktım olayın şokuyla bembeyaz kesilmiş kıpırdıyamıyo benim arkadaşlar geldi beni tuvalete götürdüler,o sırada hoca kendine gelmiş beni arıyo tuvalette hoca beni buldu

hoca:olm gel buraya
    ben:buyrun hocam
    hoca:takip et beni(kantine gittik)
    ben:hocam ne oldu

hoca gitti tuzlu ayran aldı ben içtim ayranı sonra bana soruyo birşeyin felan varmı bende pek bişey yok ama ben numara çekiyom,eh hocam işte hafif kalp çarpıntım var,cart curt baya yazdım ona.hoca bi hafta kendine gelemedi bana bişey olucak diye. o dönem atelye notum 5 gelmişti ama

• up!
  • Fifa 12 de online modda herkeze sövdümm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.