Şimdi Ara

İTÜ ----> BOĞAZİÇİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar şuan İTÜ de Çevre Mühendisliği okuyorum ama bölümün bana göre olmadığını anladım ve tekrar sınava girdim bu sefer hep istediğim tm den psikoloji bölümünü hedefliyorum.
    Ygs5:30K
    Lys mat 69 soru işaretledim ama konuları okudukça yanlışlarımı gördüm moralim bozuldu.
    Sizce boğaziçi psikoloji için hala umut var mı kaç edebiyat gerekir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ortam nasıl?
  • David Belle kullanıcısına yanıt
    İtü başlı başına çok güzel fakat üniversitenin zorluğu o ortamı yaşamana pek izin vermiyo sürekli vizeler raporlar finaller derken bi bakmışsın boş boş dönem bitmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: selam123456789

İtü başlı başına çok güzel fakat üniversitenin zorluğu o ortamı yaşamana pek izin vermiyo sürekli vizeler raporlar finaller derken bi bakmışsın boş boş dönem bitmiş

Vay iq
  • selam123456789 S kullanıcısına yanıt
    edebiyata bağlı ama zor 50 yapmadıkça

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 de çok zor ama olsa da kesin gözüyle bakılamaz dimi

• burda kaybetcek vaktin yok sg edebiyat çalış belki seneye sınıf arkadaşı oluruz

bende senin gibi okuyorum hem tm hem mf den giriyorum bu sene bana göre çok şanslısın . 1 hafta üzerinde durmayla bile o 50 ye ulaşırsın . organik kimya yapmış adamsın fizik yapmış adamsın olum sen edebiyat ne yap işte . bu arada itü inşaattanda bir çocuk hazırlanıyordu boğaziçi psi için hayırlısı diyelim . bende uluslar yazarım boun tutarsada aile baskısı olmasa ah . sırf ondan sayısal çalışıyorum hala

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla insan ne yaparsa yapsın kim ne derse desin kendini dinlicek ne yapmak istiyosa onu yapıcak ben 2 yılımı hiç istemediğim bi yerde geçirdim çok yanlıştı şimdi olmak istediğim yer için uğraşıyorum tekrardan hazırlanmak da koymuyo bu yüzden umarım sende gönlünden geçen istediğin yeri kazanırsın her şey gönlümüzce olsun

• Haklısın valla takıldım kaldım buralara haydi bakalım inşallah görüşmek üzere o zaman

İtü uzaydayım bende 60 civarı gelecek benim mat olursa boun yazabilirim edebiyata bağlı her şey ygs 5 im 26.7 k itü zor bi okul ya o saçma finaller seni çok iyi anlıyorum yukarıda bahsedilmiş bi arkadaşım da bizim inşaattan giriyor psikoloji için merak ettim durumunu bence umut var edebiyat çalış

• iamthevoice İ kullanıcısına yanıt
    Sen hangi bölüm istiyorsun? Edebiyat çalışıyorum fakat bana edebiyat çok şans işi geliyo bi denemede bildiğin yazarlar gelip süper yapabiliyoken diğerinde bi bakmışsın batırmışsın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.