Şimdi Ara

İTÜ İNŞAAT VS YTÜ KİMYA MÜH

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 55k yaptım ikisi arasında kalıyorum normalde ceng veya ee düşünüyodum sizce hangisi

• ytü ne itü inşaat tabi

• İkiside iyidir. İlgi alanı önemli
  • itü inşaat

• ODTÜ maden
  • Ama elektronik istiyorduysan YTÜ havacılık elektrik ve elektroniğine bak derim
  • İTÜ inşaat yaz geç
  • YTÜ Kimya Mühendisliği tabi ki

• İtü inşaat kesinlikle böyle bir durumda . İtü ismiyle bile bir sürü alana yönelebilirsin ki iyi yerde inşaat okuyanlar AMELE DEĞİL! Yardım etmesi açısından geçenlerde bir arkadaş vardı itü inşaat mezunu bilgisayar alanına yönelmişti konunun adını unuttum ama arama bölümüne itü inşaat yazarsan çıkar konu başlıkta yazmıyor itü inşaat bu arada ana mesaj içinde bahsediyor ona direkt de sorabilirsin bulamazsan yardımcı olurum . YTÜ genel olarak önermem benim istediğim kriterleri ve üniversite tiplemesini kesinlikle sağlamıyor üstelik bulunduğu konum da bir öğrenci için çok kötü İstanbul’daki en iğrenç metro güzergahının olduğu yerde bulunması da cabası. Bu sebeplerden ötürü ben düşünmeden itü inşaat seçerdim yerinizde olsam.

• Windows Xp W kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam dikkate alacağım
  • Rica ederim.

• egefitnessbackinbusiness kullanıcısına yanıt

Bu arada eğitim olarak yorum yapmayacağım YTÜ’ye keza okuyanlar farklı düşüncelere sahip olduğu için tartışma olabiliyor sorunuz olursa pm atarsınız .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.