Şimdi Ara

izmir'de kendi aracını kendin yıkama tesisleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
14.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bornovada ege univ kavşağında, türk petrol var şimdi petrol ofisi oldu sanırım.

• Arkadaşlar konuyu hortlatayım biraz. Buca’da oturuyorum osmanlı oto yıkama var ama yorumları kötü oraya gitmek istemiyorum. Gaziemir veya buca tarafında var mıdır böyle bir yer benzinlik falan da olur.
  • mexto kullanıcısına yanıt

Ben de Bucadayım, Osmanlı Oto Yıkama 50 tl yaptı jetonu şaka gibi, kendi şampuanınızı kullanmanız da yasak. O yüzden bir daha gitmeyeceğim.

Buca’da benzinlik kalmadı neredeyse BP’ler kapanınca, olanlarda da self servis oto yıkama yok benim bildiğim kadarıyla.

Gaziemir, Karabağlar civarı da olur, bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim.

• Karşııyaka tarafında olanlara burayı tavsiye ederim, fiyatı makuldu en son gittiğimde.
    izmir'de kendi aracını kendin yıkama tesisleri
  • sushi. S kullanıcısına yanıt

Ben 2 kere mecbur oraya gidip yıkadım ama arkadaşım begosun orada benzinlikte yıkadığını söyledi bir gün orayı da deneyeceğim. Jeton 30 liraymış.

• quote:

Orijinalden alıntı: mexto

Ben 2 kere mecbur oraya gidip yıkadım ama arkadaşım begosun orada benzinlikte yıkadığını söyledi bir gün orayı da deneyeceğim. Jeton 30 liraymış.

evet orda BP var yolum pek düşmüyor, ben de deneyeyim orayı hocam teşekkürler.

• mavişehir arkasındaki shell'e gittim, hani eskiden petrol ofisi'ydi. Koçtaş'ın karşısındaki.

90 tl'ye kart veriyorlar 150 saniyelik su ya da 40 saniyelik şampuan veriyor ama sistem tam hassas ayarlı değil. Tetiği bıraktığım zaman bile saniyeler boşa gitti, çok hızlı olmak lazım.

ayrıca arabayı ıslakken silmek lazım normalde iz kalmaması için ama dışarıdan gelindiği için araba zaten güneş altında ısınmış oluyor. yıkama yeri gölge olsada su-şampuan işi bitince orada havluyla kurulamayazsın insanlar sırada bekliyor çünkü, ordan çıkmak lazım. orada çıkınca da gölge alan yok kurulayacak. güneş altında kurulama ile çok kötü bir yıkama oluyor her yer su izi.

bu iş için minimum yarım saat ve gölge alan lazım.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.