Şimdi Ara

izmir'de kendi aracını kendin yıkama tesisleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
48
Cevap
1
Favori
14.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karabağlar-Gaziemir taraflarında var mı bildiğiniz güzel bi mekan?

hani kutuya bozuk para atıyorsun köpük makinası çalışıyor kendin köpük sıkıyorsun yada kendin su tabancasını tutuyorsun.. Çiğli tarafında düzenli gittiğim bi yer vardı ama artık Göztepe tarafındayım, sadece yıkama için Çiğli'ye de gidilmez yani..

• Gaziemirde total var
  • ugur.k U kullanıcısına yanıt
    nereye yakın hocam, bulması kolay bi yerde mi?
  • benzin istasyonlarını gez birinde vardır
  • antique kullanıcısına yanıt
    Gaziemirden karabağlar yönüne giderken sağ tarafta göreceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

benzin istasyonlarını gez birinde vardır
    bilgim yok ama fikrim var diyorsun anladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur.k

Gaziemirden karabağlar yönüne giderken sağ tarafta göreceksin
    google haritalardan baktım burası muhtemelen.. yanıt için çooook teşekkürler

• antique kullanıcısına yanıt
    Benim arabada kirli beraber yıkayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur.k

Benim arabada kirli beraber yıkayalım
    ortalıkta salgın var hocam her an öksürebilirim.. yani insanlardan uzak durmakta fayda var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antique -- 16 Temmuz 2020; 15:9:33 >
  • Virüs var virüs toplanmayın O taraflarda çok yer var yıkama yapılabilen. Bende Pınarbaşında BMC'nin yanından girince Total var oraya gidiyorum. Baya aralıklı bir şekilde araç yıkama yapılabiliyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: antique

bilgim yok ama fikrim var diyorsun anladım

Alıntıları Göster
  • Allah Allaaaaaaah
  • quote:

Orijinalden alıntı: antique

google haritalardan baktım burası muhtemelen.. yanıt için çooook teşekkürler

Alıntıları Göster
    bugün öğlen sularında gittim aracımı yıkadım ve aldığım hizmetten de çok memnun kaldım..

eskiden çiğli'de bir petrol ofisi istasyonunu kullanırdım, orada yıkama/köpük makinası için kalan süreyi gösteren bir şey yoktu.. TOTAL istasyonunda ise su tabancasını çalıştırmaya başladığınızda dijital sayaç geri sayıma başlıyor ve kalan süreyi görebiliyorsunuz.. haliyle panik olmadan rahat rahat aracınızı yıkayabiliyorsunuz.. köpük sıkma performansı da başarılı.. hatta köpüklü aracı fırçalamak için fırça da koymuşlar..

ilk yıkama + köpük + son yıkama şeklinde 3 tur için 6 lira ödedim.. bir de gitmişken benzin aldım, ödemeyi de temassız yaptım.. lavaboya giriş çıkış da temassız, musluklar sıvı sabun da hep temassız olacak şekilde ayarlanmış.. istasyonu çok başarılı bulduğumu tesisin müdürüne de özellikle söyledim.. sonuçta güzel bir hizmet sözkonusu, bunu belirtip teşekkür etmek iyi olur

• Hocam merhaba,

Cigli de ki yer neresi acaba ?
  • gorbay kullanıcısına yanıt
    opet ve total var çiğlide. anadolu caddesinde dedebaşını geçince çiğliye giderken shell var.
  • Eğer aracınız yeni ya da sizin için kıymetli ise o içeriği tam belli olmayan köpükleri kullanmanızı hiç önermem.

Benim de böyle bir arayışım var. Karşıyaka - Bornova - Çiğli uygundur. Şampuan vs. her şey benden sadece düzgün su lazım.
  • hacım merak ettim de bir insan sadece zevkine mi arabasını kendi yıkar
    ben pasaklı biri olduğum için insanlar neden cüzzi bir ücret karşılığı bu işi yaptırmak varken kendileri zahmet eder anlayamam
  • gaziemir semt garajının karşısında lcw outletin yanındaki opette yakit aliminda yikama ucretsiz yillardir, otomatik makinede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2y -- 19 Eylül 2020; 9:22:39 >
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    at avrat silah başkasına teslim edilmez
  • gorbay kullanıcısına yanıt
    KENT hastanesinin hemen yanında petrol ofisi var orası ✌️😎
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.