Şimdi Ara

Jeep Compass Euro NCAP'te Sınıfta Kalmış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Cidden habere şaşırdım. Çin'li markaların bile yavaş yavaş 3-4 yıldız almaya başladığı bir dönemde Jeep Compass'in Euro NCAP'te sitede yazdığı gibi dağılıp sadece 2 yıldız alması çok vahim bir durum. Bakalım firmadan nasıl bir reaksiyon gelecek.

Haberin detaylarını aşağıdaki linkte görebilirsiniz.

http://www.otomobil.com.tr/jeep-compass-euro-ncap-carpisma-testi/

• jeep için başarısız bir sonuç hakikaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter06 -- 22 Şubat 2012; 15:21:21 >
  • Sabah inceledim testi.
    2 yıldızlık kötü bir test değil. Önden çarpışmada Evoque'a yakın puanı var.
    Yandan çarpışmada sorun pek yok. Sadece pol tetinde göğüste yüksek risk olduğundan 0 puan ve 2 yıldız verilmiş.
    Sadece yan havayastığı güncellemesi ile 4-5 yıldız alır.

Yandan kayıp ağaca çarpmazsanız çok büyük sorun yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autograph -- 22 Şubat 2012; 15:23:23 >
  • Videoyu da izleyince önden ve yandan darbelerde sıkıntı olduğu görünüyor. Böyle bir firmanın, hiç de yabana atılmayacak bir fiyatta sattıkları araçta bu notu alması düşündürücü. Fazla söze ne hacet...
    Yetişkin korumada 22 puan (yüzde 61)
    Çocuk korumada 37 puan (yüzde 76)
    Yaya korumada 8 puan (yüzde 23)
    Güvenlik desteği kategorisinde 3 puan (yüzde 43)
    Totalde 2/5!!
  • Sizin mesajın üzerine birkaç yeni test izleyip, tekrar değerlendireceğim şu yandan ve önden darbe durumunu.
    Benim beklentim çok sanırsam
  • Yeni Grand Cherokee'de 4 yıldızda kalmıştı Jeep'in kalitesi bayağı düştü gibi. Çinliler bile 4 yıldıza eriştiler 2-3 yıl sonra 5 alacaklar Amerikan efsanesi 2 puan almış. Yazık...
  • o yüzden fiyatı düşüktü heralde.
  • Amerikan markası olduğu için şaşırmadım.

He şimdi hemen Chevrolet Cruze'cular saldırsın hadi.
  • videoyu nasil izliyorsunuz arkadas, araba son derece saglam, onden carpmada cam catlamiyor bile ki o agirliktaki araclarin videolarini izleyin de gorun, kabin iceri mm oynamiyor, yine yan direk testi, direkler o kadar saglam ki on cam yine neredeyse catlamayacakmis, tabiki koseden baslamis catlamaya ama ezilip bukulup katlanmamis, bu testte cogu aracin on cam katlanir kagit gibi, bence bu aracin eksikligi icerdekini yeterince koruyamamis olmasi, onuda hava yastiklariyla hallederler, yoksa aracin kendisi cok cok saglam hadinden fazla herhalde, bu durumda icerdekine kuvvet olarak yansiyor...
  • normal.
  • Biraz daha hızlı çarpsa araç pert olcak
  • Jeep Compass ve Patriot, hiç sevmediğim 2 araçtı. Patriot ile çok kötü bir anım var, ESP sayesinde kurtulmuştum. Elmadağ'a tırmanırken karşı yoldan üstüme doğru bir opel corsa uçmuştu.. Çarpışsaydık.. Gerisini hayal bile edemiyordum, yeni kasasının 2* aldığını görünce daha da tırstım.
  • tam bir hezimet
    çizildi karizma.
  • Bir Aveo değil yani
  • Duster o kadar güvenli kafesi deformasyonuna rağmen 3 yıldız alacak ama compass 2 ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.