Şimdi Ara

Kablonet Abonelik Sizce almalı mıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yeni taşındığım Ankara/Emek mahallesinde türk telekom'un fiber altyapısı olmadığı için türk net,16 mbps adsl kurulum yaptı ve internet cidden çok yavaştı. 1.3 MB/s download hızı çok kötü.Online oyun falan oynatmazdı.Bir de üstüne internetimde arıza çıktı türk net 7 gün oyalayıp internetsiz bırakıp sonunda iç tesisatınızda sorun var 99 liraya düzeltebiliriz diyince bugün iptal dilekçesini yolladım.Ancak diğer firmalar taahhüt içerdiği için gerçekten çok iyi düşünüp karar vermem lazım.
    Superonline fibere geçmeyi düşündüm ancak çok pahalı geldi benim bütçeme.Binamda kablonet fiber altyapısı da var 104 liraya 12 ay taahhütlü 100 mbps'ye varan paket bana güzel geldi.
    Kablonet'te belirtilen 100 mbps hıza yakın değerler alınıyor mu bu konuda tecrübeleriniz,bilginiz varsa paylaşabilir misiniz?
    2-)Bu 104 liralık paket mantıklı mıdır fiyat performans açısından? Düşüncelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
    (Birde kablonet'in adres sisteminde benim apartmanımın girişinde yazan apartman numarası başka bir apartman adı ile eşleşmiş gözüküyor.Aynı şekilde apartmanımın üstünde yazan isim de başka numara ile eşleşmiş gözüküyor. Bu eğer başvuru yaparsam adres bulma,kurulum sürecinde ekiplere ve bana sıkıntı çıkarır mı bu konuda da değerli fikirlerinizi belirtirseniz çok yardımcı olmuş olursunuz...)
    (Benim istediğim Steam'den vs online oyuna bağlandığımda internet yavaşlığından kasma yapmasın,;oyun,dizi indirirken saatlerce sürmesin yeter)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi didierdrogba_12 -- 4 Mart 2020; 20:4:18 >

• Öncelikle merhaba.

Binanızda kablonet cihazı varsa hiçbir sorun olmaz, hizmetiniz başlatılır.
    Hizmetin kalitesinin ölçümü binada kullanan var ise onlara sorarak yapılır. Eğer kullanan yok ise müşteri hizmetlerine kayıt oluşturabilirsiniz, bölgemdeki altyapı durumu hakkında bilgi almak istiyorum şeklinde.

Tüm bunların dışında, kablonet in verdiği modem ile ilgili kablosuz ağı çekmeme problemi olduğunu çok sayıda forum arkadaşımız yazmakta. Bununla ilgili forumumuzda destek hesabı olan modem üreticisi @netmaster ile irtibata geçebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.