Şimdi Ara

KABLONET Ev İçi Bağlantı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni taşındığım binada kablonet fiber altyapı olduğu için başvurdum ve kuruluma gelicekler. Fakat ev yeni olduğundan ötürü içinde fazla kablo gezdirmek istemiyorum. 4 yıllık binada girişte kutu var. Fiber kablosu eve nereden girer ve duvar delme gibi işlemlerle istediğimiz yere çekilir mi? Bir de tv için ikutu kiralama seçeneğini seçerek başvurdum bu kutu modeme kablo çekmeden wi fi ile bağlanır mı? Bilgisi olan biri yardımcı olursa çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Superonline fiberde doğalgaz borusunun yanından sokmuşlardı
  • up up

• Girişteki kablonet kutusundan çıkan kablolar telefon dağılımı olduğunu düşündüğüm bir kutuya gidiyor telefon hattından fiber vermeleri mümkün mü acaba?

• up

• Wifi ile bağlanmıyor iKutu, sadece ethernet kablosu ile bağlanıyor. Coaxionel kablo ile interneti alacaksın.

• Down down

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zifco

Wifi ile bağlanmıyor iKutu, sadece ethernet kablosu ile bağlanıyor. Coaxionel kablo ile interneti alacaksın.
    coaxionel kablo demek tv prizinden geliceği anlamına mı geliyor. Bir de modem üst katta olursa etherneti illa tv kutusuna kadar çekmek mi lazım yoksa başka bir prizle ayrı hat çekilebilir mi?

• Uydunet pişmanlıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NecroCyber-777 -- 16 Temmuz 2020; 14:59:51 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.