Şimdi Ara

KAFE AÇMAYI DÜŞÜNÜYORUM. ÖNERİLERİ ALAYIM. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
5
Favori
8.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: endofthegame

Konum kırıkkale/yenişehir. Çevre de var ama, kafenin hitap ettiği kesimden çevrem o kadar çok sayılmaz.

Alıntıları Göster
    Kırıkkale Üniversitesinde okumuş biri olarak tavsiye etmem hocam.Etrafta bir sürü kafe vardı ve direk olarak B kapısının çıkışında olan Homegarden hariç hepsi ya yavaş yavaş kapandı yada sinek avlıyordu ben okurken.Homegarden direk kapının önünde olduğundan mıdır bilemem sürekli doluydu.Oraya ortak olabilirsen amenna ama onun dışındaki yerlerde pek bir şans görmüyorum hele ara sokaklarda hiç umut yok gibi.Bende çoğunlukla yemeklerinden nefret etmeme rağmen sırf yakın diye çoğunlukla merkez yemekhanesinde yemiştim kafeler kampüse çok uzak kalıyor çünkü öğle saatinde gitme zamanınız olmuyor.Sadece hafta sonu gelen sayısında bir artış görürsünüz oda sadece çay-kahve için gelen gençler olur.

Maliyeti nasıl olur bilmiyorum ancak bütçeniz ile uyuşuyorsa oraya bir apart yaptırın derim. Apart kiraları hem oldukça yüksek hemde o bölgede ihtiyaç vardı hatırladığım kadarıyla residorm genelde full oluyordu çünkü.

• Kaç yılında bitirdiniz üniversiteyi?

Bu arada halihazırda 2 apart dairem var yenişehirde

Güzel kira geliyo haklısınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RustyCohle

.
    Çok mantıklı ve verimli bi öneri olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler.

• İnternet kafe aç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lefrer

İnternet kafe aç
    Yok artık 😂

• endofthegame E kullanıcısına yanıt
    Kırıkkale üninin her yanı kafe. Ne yapıp tutunmayı planlıyorsunuz? Zilli Öküz gibi bir burgerci veya başka bir yenilik getirmeniz lazım. Ben Kırıkkale’de okuyan bir liseli olarak bu şehirde yenilik istiyorum.

• Oathbreaker. kullanıcısına yanıt
    Kafe dedim ama, içeriği okumadınız galiba. Sadece kahve dükkano gibi bi yer olacak mesela. Ayrıca her yer otantik her yer country. Pop art tarzında bi kafeye ihtiyaç var bence.

• endofthegame E kullanıcısına yanıt
    Hipster kafe açın. Chemexli falan. Espresso yapın sadece. Saçma sapan kahvelere girmeye gerek yok. Espresso tek başına 8-9 tür sağlıyor zaten. Ama bu benim kalite anlayışım tabi Kırıklalelilerin %60 ının ne olduğu belli.

• Bu yüksek Fiyatlarla sakın o parayı Araca bağlama.

• quote:

Orijinalden alıntı: endofthegame

Kırıkkale/yenişehir
    Benim gozlemledigim orada cok fazla kafe var. Is yapiyolar mi bi saha arastirmasi yaptiniz mi? Gelir-gider vs. Sanki kara para aklaniyomus gibi geliyor. Yazin 4 aya yakin sinek avliyor bolge. 7-8 ay is yapabilirsiniz orada. Rektorlukle konusup okulun icine zincir bir kahve dukkani acabilirseniz 7-8 ay paraya para demezsiniz. Starbucks francihise vermiyor heralde, starbucks gelse rektorluk tarafina cok ciddi para kirar.

• Hocam frenchise işinde dükkanın lokasyonu çok çok önemli frenchise ile girerseniz reklam derdiniz olmaz tarif derdiniz olmaz markanın tecrübesine sahip oluyosunuz direk ama kötü yanları kendi dükkanınız olmasına rağmen firmanın size izin verdiği kadar hareket edebiliyorsunuz dükkanda istediğiniz gibi değişiklik yapamıyorsunuz onun dışında dükkanımı kendim diyazn ediyim kendi markam olsun diyorsanız kendi markanızı açın size tavsiyem minumum sermaye ile girin baktınız işler iyi sonra yatırın gelen parayı dükkana işleri büyütün diğer türlü bütün parayı basarsanız olası bir kötü gidişatta büyük batarsanız benden söylemesi

• quote:

Orijinalden alıntı: Simone Simons

Hocam frenchise işinde dükkanın lokasyonu çok çok önemli frenchise ile girerseniz reklam derdiniz olmaz tarif derdiniz olmaz markanın tecrübesine sahip oluyosunuz direk ama kötü yanları kendi dükkanınız olmasına rağmen firmanın size izin verdiği kadar hareket edebiliyorsunuz dükkanda istediğiniz gibi değişiklik yapamıyorsunuz onun dışında dükkanımı kendim diyazn ediyim kendi markam olsun diyorsanız kendi markanızı açın size tavsiyem minumum sermaye ile girin baktınız işler iyi sonra yatırın gelen parayı dükkana işleri büyütün diğer türlü bütün parayı basarsanız olası bir kötü gidişatta büyük batarsanız benden söylemesi
    Şu ana kadarki en yapıcı yorum.

Teşekkürler hocam.

• İsim olarak uykusuz slogan olarak Kahve içir uykulara! Olucak üniye yakın yer de olacak çalışanlar saddam kılıklı olmucak mümkünse self servis resmi masalar odun değil metal sigara içmelik ve içilmeyen yerler olarak 2 mekanın olacak dükkanın içi ve dışı anlamında . Duvarlar siyah antikalarla dolu olabilir çalışanlar dediğim gibi erkek olcaksa saddam gibi olmucak çoluk çocuk çalıştırma bayan olursa genç daha güzel olur ve kahveleri adam gibi güzel olursa çok koyarsan %500 kar yerine %200 kar etmeyi amaçlarsan çok büyürsün . Ve soulmate de olan olay 6 kahve içene 7. kahve hediye sırf bu olaydan soulmate e giden tanıdıklarım var.
    Simit boyozu kesinlikle karıştırma onun yerine kurabiye koy hatta subway ile anlaş kurabiyeleri al onlardan çok güzel olur . Hem büyük hem ucuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoubleTh1nk -- 30 Ekim 2018; 16:29:33 >
  • Baba dh'de napıyosun

Eşkali babamla aynı
  • Abicim kahve dünyası felan demişsinde kahve dünyası 2 trilyondan aşağı franc parası kabul etmez 300 bine kafe açılmaz bence farklı alanlara yönelın bu işin içindeyim 300 bine açılır kapanır tavan açılır kapanır cam kenar anca yaptırırsın bi jinbali espresso makinası ne kadar bi bak bakalım sonra emin ol bu fikirden vazgecersin

• Ne yaparsan yap ortakla yola çıkma. Kardeşin bile olsa çok sıkıntı çekersin bende bu tavsiyeyi vereyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mirtazo01

Abicim kahve dünyası felan demişsinde kahve dünyası 2 trilyondan aşağı franc parası kabul etmez 300 bine kafe açılmaz bence farklı alanlara yönelın bu işin içindeyim 300 bine açılır kapanır tavan açılır kapanır cam kenar anca yaptırırsın bi jinbali espresso makinası ne kadar bi bak bakalım sonra emin ol bu fikirden vazgecersin
    Hocam zaten starbucks veya kahve dünyası zaten imkansız. Kahve ... Diye başlayan bikaç markanın 350-400 arası franch verdiğini duydum ama, siz bu işin içindeyseniz daha iyi biliyosunuzdur. 300 değil ama 500 diyelim biz ona. Yetmez mi diyosunuz, french olmadan kendi açacağımız yer için?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gunpower-storm

Baba dh'de napıyosun

Eşkali babamla aynı
    Eşgal derken, ne benziyo hocam

• kahvemarkasi
    Cafe Bayilik | Cafe Franchising | Bayilik Veren Markalar
    http://www.kahvemarkasi.com
    bu siteyi bi inceleyin derim

• Hocam şöyle bir zaman da ben senin yerinde olsam nakitte korurdum paramı. Önünü göremediğin yerde yatırım yapmak sana zarar verir. Bekleme de kal diyorum benim fikrim bu yönde.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.