Şimdi Ara

Kaldirima park

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bugün yasadigim bi olayi paylasicam.Gece genelde motoru benim binamin kaldirimi dar olduğundan karşi binanın kaldirimina bagliyorum.Oldukça geniş kaldirim.Bu sabah motoru çözerken o binadan biri geldi buraya park edemezsin cart curt biseyler söyledi biraz tartistik şikayet edicem falan dedi.git et dedim bastim.Gerçekten ne insanlar var anlamak zor koskoca kaldirimin köşesine motor koydum diye bu kadar dusuyolar.Sonuç olarak ;direticem oraya koymaya devam edicem inat benimkide fakat varmi boyle bi hakki evimin önündeki kaldirima park ediyor gibisinden bi şikayet ? Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam geceleri çocuklarına falan çizdirebilirler, pek üstelemeyin bence
  • Kaldırıma motorlu araç park edemezsiniz, orası yayalara ait ama herifin anlayışlı olması gerekirdi. Sonuçta aynı yerde yerde yaşıyorsunuz park edecek yer yok.
    Motorunuza zarar verebilir dikkat edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osiosborn -- 7 Ağustos 2014; 8:14:34 >
  • kaldırıma parkın 80 lira cezası vardır başka bi halt edemez
  • bişey olacağını sanmıyorum şikayet etse bile yetkililer tınlamayacaklardır, ayrıca bu tarz kötü niyetli haset insanlardan nefret ediyorum sırf bu tür kişiliksizler için insanlığımdan utanıyorum ortalık manyak dolu arkadaş sen ne yapasın
  • tartismayin end kotu ihtimal bit tekme vurur gecer Onun vurup,vurmadigini bilemez ispatlayamazsiniz

• Teşekkürler cevaplar için o günden beri pek ses yok bakalim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.