Şimdi Ara

Kaliteli Sigara markası?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
28.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Kaliteli Sigara markası?

(En Son Oy Tarihi: 18.5.2021)
Giriş
  • Selam beyler bu hafta sigara alacağım ve kaliteli birşey olmasını istiyorum. İstanbul gibi büyükşehirde oturmuyorum o yüzden captain black falan önermezseniz sevinirim :). Anketten sevdiğiniz sonucu seçip veya kendinizde önerebilirsiniz. Sigaranın biraz ağır olması tercihimdir. Camel box gibi.

• Yapay Zekanın Yanıtı

En Kaliteli Sigara Markaları

Sigara içmenin sağlığa zararlı olduğunu ve ciddi hastalıklara yol açabileceğini unutmamak önemlidir. Sigarayı bırakmak sağlığın için alabileceğin en iyi kararlardan biridir.

Bununla birlikte, sigara içmeye devam ediyorsanız, piyasadaki en kaliteli sigara markalarından bazılarını tercih etmek isteyebilirsiniz. Bu markalar, üstün kaliteli tütün kullanmaları ve gelişmiş üretim teknikleri uygulamalarıyla tanınırlar.

En iyi sigara markaları arasında şunlar yer alır:

• Marlboro: Dünyanın en çok satan sigara markası, zengin ve doyurucu bir tada sahiptir.
    • Camel: Klasik ve ikonik bir marka, Türk tütününün eşsiz bir karışımını kullanır.
    • Dunhill: Lüks ve sofistike bir marka, yüksek kaliteli tütün ve hassas bir tada sahiptir.
    • Davidoff: Premium bir İsviçre markası, sadece en iyi tütünleri kullanır ve benzersiz bir aroma sunar.
    • Cohiba: Küba'nın en ünlü sigara markası, zengin ve karmaşık bir tada sahiptir.

Bu markalar, en kaliteli kaliteli sigaraları sunmalarıyla bilinirler. Ancak yine de sigara içmenin sağlığa zararlı olduğunu ve ciddi hastalıklara yol açabileceğini unutmamak önemlidir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Up.
  • davidoff light :)
  • Fiyatı ne kadardır? ve damakta bıraktığı tat nasıl?
  • camel iyidir. öğrencilik durumlarından winston içiyorum tadı iyice kötü gelmeye başladı. ne hikmetse marlboro tiksindiriyor beni. parliamentte çok susatıyor
  • Sanki çok güzel birşey de anket yapıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: getta

Sanki çok güzel birşey de anket yapıyorsun.

Öyle. Sevmiyorsan yazma arkadaşım.
  • Camel Soft.Alıştınmı diğerlerinin yüzüne bakmazsın öyle diyim.
  • MarLBoro Light içiyorum.
  • alayınıza winston kaçak.
  • Camel Black..
    Orta sertlikte, içimi rahat, kokusu sinmeyen bir sigara.
  • Marlboro Light
  • Camel Soft'un özelliği ne tütünü falan? Camel black'in fiyatı ne kadar?
  • Parliament uzun aldım ve memnunum müthiş bir sigara
  • marlboro touch]]]]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • marlboro light (touch)
  • camel white
  • Camel white nerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.