Şimdi Ara

Kanada'dan gelen iPhone 4 yazılım guncelleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yaklaşık bir sene önce kullanmaya başladığım iPhone 4 ios 5.1.1 telefonu kullanmış oldugum programların güncellemesini yapamadığımdan ve ayrıca ios 7 ye gecmek istememden dolayı yazılımını güncellemem istiyorum fakat telefonun kilitlenmesinden korktugum icin bugune kadar cesaret edip yapmadim. sizlerden alacağım geri dönüşlerle telefonun akibetini belirlemiş olacağım.
    Telefonum iPhone 4 olup iOS 5.1.1 yüklü. yazılım güncellemesinde iOS 7.1.1 yükleye hazır bulunuyor ancak telefon Kanada'dan gelmiş olup sim kilidi daha once kirdirmistim. pasaport kaydı yapılmış olup telefonum da jailbreak bulunmamaktadır. Telefonu güncelledigimde kilitlenir mı? eger kilitlenecek ise nasıl bir işlem dizini uygulayarak yazılımı guncelleyebilirim?

• hocam mis gibi 5.1.1 varken 7 ye geçmek hata olur benden söylemesi.
  • Mevcut programları güncellemede ve yeni programları indirirken iOS 5.1.1 yeterli olsa İOS 7yi aramazdim acikcasi ama mecburiyetten biraz da. Bir fikrin var mı konu hakkında peki?
  • shsh kaydı aldın mı herhangi bir sürüm için? almadıysan üzgünüm güncellediğin an kitlenir baseband değişeceğinden dolayı
  • Hayır herhangi bir versiyona ait shsh kaydı almadım. Jailbreak olmadan shsh kaydi almak mumkun mu? Mumkunse şimdi alıp yukseltirsem sikinti yasar miyim?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.