Şimdi Ara

Kar belası..yolda kaldim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbuldayim Bi saattir minibüsdeyim trafik felc 2 metre gitmedi. İse gec kaldik Ben hic böyle kar yagdigini görmedim

• yalan atma birader şu an kar yağmıyor(beşiktaş)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fortunate

yalan atma birader şu an kar yağmıyor(beşiktaş)

Yav he he
  • 5cm kar olunca bu istanbulluların ortalığı ayağa kaldırması yok mu
    sabah haberlerde izliyorum istanbulda felaket kar var diye gösteriyor kar var mı yok mu belli değil biraz yağmış onun da bi kısmı erimiş zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seviyeli Yarbay -- 1 Şubat 2012; 9:32:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seviyeli Yarbay

5cm kar olunca bu istanbulluların ortalığı ayağa kaldırması yok mu
    sabah haberlerde izliyorum istanbulda felaket kar var diye gösteriyor kar var mı yok mu belli değil biraz yağmış onun da bi kısmı erimiş zaten

Napalım hocam İstanbul'un karı bu kadar olur.
  • quote:

aynen erzurum sivas vs falan gösterse.1.5 kar var diyor gördüm adamın boyunu geçmiş burde 0.5 milim kar yağınca kıyamet kopuyor.arabalar yollda kalıyor diyor.
    halbuki bi b.k yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Excision -- 1 Şubat 2012; 9:43:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Excision

quote:

aynen erzurum sivas vs falan gösterse.1.5 kar var diyor gördüm adamın boyunu geçmiş burde 0.5 milim kar yağınca kıyamet kopuyor.arabalar yollda kalıyor diyor.
    halbuki bi b.k yok

Alıntıları Göster
    ist/güngören,her taraf bembeyaz yerde 20cm kar var. tamam.

• quote:

Orijinalden alıntı: weirdo

ist/güngören,her taraf bembeyaz yerde 20cm kar var. tamam.

Alıntıları Göster
    istanbul-b.evler-karın ne olduğunu gör
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dave Mustaine

istanbul-b.evler-karın ne olduğunu gör

Alıntıları Göster
    kar yağmaz yağmur yağmaz yağsında barajlar dolsun dersiniz. yağıncada bela olur. iyi olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Klack

kar yağmaz yağmur yağmaz yağsında barajlar dolsun dersiniz. yağıncada bela olur. iyi olmuş.

Alıntıları Göster
    Kıskananlar çatlasın

Kar belası..yolda kaldim

Arka bahçemden bir foto

• quote:

Orijinalden alıntı: Nipponese

Kıskananlar çatlasın

Kar belası..yolda kaldim

Arka bahçemden bir foto

sana puanım dohuz ganka.

• quote:

quote:

Kıskananlar çatlasın

Kar belası..yolda kaldim

Arka bahçemden bir foto

sana puanım dohuz ganka.

Alıntıları Göster
    felaket kar var burda yer uskudar

• quote:

yok mu bizim burası avrupa yakası en az hiç yağmayan yerlerde 80 cm kar var ss atarım araba sokakta gözükmüyor üstü kapanmış arka tarafta 1,5 metre kar var neyin kafasını yaşıyorsun.
  • quote:

Kıskananlar çatlasın

Kar belası..yolda kaldim

Arka bahçemden bir foto

istanbul b.evler soğanlı arabaların üstü aynen böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: venom.X

quote:

Kıskananlar çatlasın

Kar belası..yolda kaldim

Arka bahçemden bir foto

istanbul b.evler soğanlı arabaların üstü aynen böyle

Alıntıları Göster
    Valla en az 30cm var derinliği öyle 5 cm falan diyenler bilip bilmeden konuşmasın. Bir çok iş yeri tatil etti bugün. Annemde gidemedi işe.

• quote:

5 santim mi abartısız şuan 25 30 santim kar var la kar kürekleme aracı geçiyor peşinden tuz aracı geçiyor 10 saniye sonra yine yollar bembeyaz oluyor değişen hiç birey yok yani diz boyunda kar var yani anlayacağın hala da etkili bir şekilde yağmaya devam ediyor hiç durmayacak miş gibi

• quote:

Valla en az 30cm var derinliği öyle 5 cm falan diyenler bilip bilmeden konuşmasın. Bir çok iş yeri tatil etti bugün. Annemde gidemedi işe.

Alıntıları Göster
    ya trafık kar degıl buz yuzunden boyle
    karda takılmadıgı surece gıder
    buzda kaymaktan gıdemıyo kı arabalar adamlar yavas gıdıyo
    araba cok oluncada boyle oluyo :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeyimVarKi?

ya trafık kar degıl buz yuzunden boyle
    karda takılmadıgı surece gıder
    buzda kaymaktan gıdemıyo kı arabalar adamlar yavas gıdıyo
    araba cok oluncada boyle oluyo :D

Alıntıları Göster
    yazın kuraklık diye çatlıyordu ist kışları kar yağmıyor diyorlardı alın size GAR!!1!!!!!1111!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nepennthe

yazın kuraklık diye çatlıyordu ist kışları kar yağmıyor diyorlardı alın size GAR!!1!!!!!1111!

Alıntıları Göster
    :D sabah kalktım işe gitcem abiyle.arabayı temizledik vs.çıktık yola.heryer kar.mahallede virajı dönüyoduk araba baktım yan atmaya başladı bildigiğin drift atıyor ama çok komik ya koca araba sandal gibi kayıyor
  • quote:

:D sabah kalktım işe gitcem abiyle.arabayı temizledik vs.çıktık yola.heryer kar.mahallede virajı dönüyoduk araba baktım yan atmaya başladı bildigiğin drift atıyor ama çok komik ya koca araba sandal gibi kayıyor

Alıntıları Göster
    Gece yaptığımız kardan adam sabah görünmüyordu bile, o denli yağmıştı. İşe gitmek için evden çıktığıma pişman oldum. Sokak kapanmış. Kar ayak bileklerimi geçiyor. Minibüs bulmak işkenceydi zaten. Ana caddeler bile kapalı durumdaydı. Allah'tan boş bi minibüs geldi de bindik. Hadi bu sefer minibüs bozuldu. Bekle allah bekle. Araç klimaları donmuş çalışmıyor, donuyoruz. Sonra metro çilesi var bi de. O da aksamalı yaptı seferlerini bu sabah.

Metrodan indikten sonra yürümek imkansız. Tipi şeklinde yağıyor kar. Metrobüs beylikdüzü tarafında tıkanmış kalmış, çalışmıyor. Minibüsler yokuş çıkamıyor.

Tam bi işkence İstanbul'a kar düşmesi. Ofise girebildiğine şükrediyor insan yahu. Şmdi akşam eve nasıl döneceğim onu düşünüyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.