Şimdi Ara

KATİP ÇELEBİ Mİ PAMUKKALE Mİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce hangisi? Katip tıp artık kampüse geçiyormuş, eylül ayında tamamlanması bekleniyormuş. Pamukkalenin kontenjan sıkıntısı ne olacak?

• upppp
  • kardesım kesın sunu ya yeter ya anladık tıpı tutturdunuz gıt hocalarına ordan mezun olmuslara rehber hocana sor arastır et yada ne bılım canım sıkkın zaten k.bakma bu yıl bende hatta hacettepeyı ınan cok ıstıyodum ama ygs yaktı benı ve bu konuları gorunce yuregım acıyor ınan cok acıyor cunku emek verdım belkı bu yıl cerrahpasayı kazanandan cok emek verdım ama gel gor kı bu kadar calısmıs ben sınavın azızlıgıne ugradım lys dahı gırmedım pskolojıkmen coktum sıralamam 48k gelmıstı nasıl gırıpte ılk 2k ya cekebılırdım kı ımkansızdı ve suan sızler tercıh ederken unıversıteyı bense halan ygs lys style yapıyorum ıcımı buraya doktum cunku artık yalnızlıktan bıktım usandım gecmıs yıllarımı yad eder oldum bıter oldum heder oldum yok oldum....sıze basarılar dılerım usttekı soledıklerım genel olarak herkese yonelık basarılar
  • Başta bi noluyor lan dedim de sonra bi kahkaha attım. Gönlünüze göre olsun sizin de inşallah
  • buselik07 B kullanıcısına yanıt
    inşallah yok kımseye helekı tanımadıgım kımselere kın ıcmem nefret etmem hepınız kardesımsınız hey TÜRK evlatları hepınızı cok sevıyorum bılıorumkı hepınız cokıy temız ıy nıyetlı bıreyler olup T.C ne faydalı bıreyler olacaksınız el ele bu yüce bulunmaz vatan ve mılletımız ıcın calısacagız durmak yok usanmak yok hadı hayırlı ramazanlar ve tercıhler dılerım
  • katip çelebi çok yeni bi üniversite olarak aklımda kalmış nedense paü derim ama sen gene araştır
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.