Şimdi Ara

Kendine Aşık Olan Gencin Hazin Hikayesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Artık kızlarla ilgilenmiyorum.Sadece kendimle ilgileniyorum.
    Her sabah kalkınca Aynada kendime öpücük gönderiyorum
    Sevgililer gününü doğum günüm olan 25 şubatta kutluyorum.Doğum günümde kendime kırmızı gül aldım.
    Msn'den çift hesap açtırıp çoklu oturumdan kendi kendimle chatleşiyiroum.
    Odamın duvarları kalp şeklinde kesilmiş kendi resimlerimle dolu.
    Bu yeryüzü için fazla mükemmel olduğumu düşünüyorum.Herkesin bana aşık olup peşimden dolaşmasını istiyorum.
    Kendi kendime aşk mektupları yazıyorum.

Örn;

Seni tanımadan geçen yılları beyhude olarak anıyorum.Seni nasıl farkedemedim bunca yıldır, gerçekten kendimden utanıyorum.Seni askerdeyken tanımıştım.üç bej nöbetinde bolca boş vaktim oluyordu.tertiplerim köpek,at,eşek gibi muhtelif hayvanlarla yakınlaşırken ben seni sevmiştim.sırf bu yüzden usta birliğinde adaşım olan torunum beni komutanlara şikayet etmişti.neymiş efendim mermilerle seni seviyorum xxxx yazmışım.Az kalsın pembe tezkere alıyordum ki gazinoyla yırttım.
    Gazino ve eğitim yaptığım günler seni daha iyi tanımama sebep oldu.Hele tezkere yaklaşırken ki yaptığın vücut,o kasların,amele yanığı tenin, vs...afettin afet!Ne yakışıklı bir şeysin sen yaa!Aşığım lan sana.hemde deliler gibi.Kıymetini bilmeyen başta nisan,ebru olmak üzere tüm kız milleti utansın.
    Herkes benm sapık,deli olduğumu düşünüyor.tüm gün boyunca kollarımı bağdaş yaptığım için.İşyerinde adım bağdaşık'a çıktı.Beni görenler üşüdüğümü düşünüp anne şefkatiyle ceketlerini veriyorlar.Ama kabul etmiyorum.Çünkü seni seviyorum seni aldatamam.Halbuki bilmiyorlar sana sarıldığımı.Senin yüzünden az çekmedim.Seninle sevişecem diye 3.sınıf mahalle sirkindeki azerbaycanlı lastik çocuklara döndüm.Abimin leptopunu alıp saatlerce ampcap programından seni izlerken babam hipnotize olduğumu düşünüp nasılda kafama tokat atmıştı.Umurumda değil.Kimse giremez aramıza.Kocaman sinema salonunda titaniği tek başına izleyen tek kişi bendim,kargocu ve çiçekçi ve ptt'de adım deliye çıktı.çünkü sana yolladığım hediyelerin gönderenle alıcı kısmı aynıydı.herkes bana acıyordu ama ben seninle beraberdim ve herkesten daha mutluydum.
    Çünkü sen hiç bir zaman bana kapris yapmayacaksın.Ölene kadar benimle beraber olacaksın.Ben ağladığımda ağlayacak,güldüğümde güleceksin.Öldüğümde de beraber öleceğiz.

• E-mail inek_avcısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HellLord_gs -- 10 Mart 2009; 15:16:31 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: inek_avcısı

Artık kızlarla ilgilenmiyorum.Sadece kendimle ilgileniyorum.
    Her sabah kalkınca Aynada kendime öpücük gönderiyorum
    Sevgililer gününü doğum günüm olan 25 şubatta kutluyorum.Doğum günümde kendime kırmızı gül aldım.
    Msn'den çift hesap açtırıp çoklu oturumdan kendi kendimle chatleşiyiroum.
    Odamın duvarları kalp şeklinde kesilmiş kendi resimlerimle dolu.
    Bu yeryüzü için fazla mükemmel olduğumu düşünüyorum.Herkesin bana aşık olup peşimden dolaşmasını istiyorum.
    Kendi kendime aşk mektupları yazıyorum.

Örn;

Seni tanımadan geçen yılları beyhude olarak anıyorum.Seni nasıl farkedemedim bunca yıldır, gerçekten kendimden utanıyorum .Seni askerdeyken tanımıştım.üç bej nöbetinde bolca boş vaktim oluyordu.tertiplerim köpek,at,eşek gibi muhtelif hayvanlarla yakınlaşırken ben seni sevmiştim.sırf bu yüzden usta birliğinde adaşım olan torunum beni komutanlara şikayet etmişti.neymiş efendim mermilerle seni seviyorum xxxx yazmışım.Az kalsın pembe tezkere alıyordum ki gazinoyla yırttım.
    Gazino ve eğitim yaptığım günler seni daha iyi tanımama sebep oldu.Hele tezkere yaklaşırken ki yaptığın vücut,o kasların,amele yanığı tenin, vs...afettin afet!Ne yakışıklı bir şeysin sen yaa!Aşığım lan sana.hemde deliler gibi.Kıymetini bilmeyen başta nisan,ebru olmak üzere tüm kız milleti utansın.
    Herkes benm sapık,deli olduğumu düşünüyor.tüm gün boyunca kollarımı bağdaş yaptığım için.İşyerinde adım bağdaşık'a çıktı.Beni görenler üşüdüğümü düşünüp anne şefkatiyle ceketlerini veriyorlar.Ama kabul etmiyorum.Çünkü seni seviyorum seni aldatamam.Halbuki bilmiyorlar sana sarıldığımı.Senin yüzünden az çekmedim.Seninle sevişecem diye 3.sınıf mahalle sirkindeki azerbaycanlı lastik çocuklara döndüm.Abimin leptopunu alıp saatlerce ampcap programından seni izlerken babam hipnotize olduğumu düşünüp nasılda kafama tokat atmıştı.Umurumda değil.Kimse giremez aramıza.Kocaman sinema salonunda titaniği tek başına izleyen tek kişi bendim,kargocu ve çiçekçi ve ptt'de adım deliye çıktı.çünkü sana yolladığım hediyelerin gönderenle alıcı kısmı aynıydı.herkes bana acıyordu ama ben seninle beraberdim ve herkesten daha mutluydum.
    Çünkü sen hiç bir zaman bana kapris yapmayacaksın.Ölene kadar benimle beraber olacaksın.Ben ağladığımda ağlayacak,güldüğümde güleceksin.Öldüğümde de beraber öleceğiz.

Bu bir çelişki mi

• Allah mesut etsin
  • Ohh kayışlar erkenden koptu bugün
  • en iyi dostum sağ elim diyorsun yani?
  • El-izabeth
  • ne yani,şimdi sen aynada kendine bakıp...
    neyse boşver
  • quote:

Orjinalden alıntı: MeM-Tr

ne yani,şimdi sen aynada kendine bakıp...
    neyse boşver

• Kendinle Evlendiğnde Görürüm Seni
  • Kamiloglu'nun imzadaki hesap, bir sevgili edinemiyorsan bölünerek çoğalmayı öğren
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.