Şimdi Ara

Ketoral kullanan varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
20.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Saçlarım aşırı derecede kepeklendi ve kaşınıyor. Ketoral öneriyo herkes. Kullanan varmı? iyi geliyomu sahiden?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Ketoral Kullananlar ve Yorumlar

Saç derisi sorunları için kullanılan Ketoral, etkili bir ilaçtır. İnsanlar genellikle bilgi edinmek için "Ketoral kullananlar" veya "Ketoral şampuan yorum" gibi aramalar yapmaktadırlar.

Ketoral şampuan, kepek ve seboreik dermatit gibi mantar kaynaklı saç derisi sorunlarının tedavisinde kullanılır. Aktif maddesi ketokonazoldür ve mantarların büyümesini engelleyerek etki gösterir.

Ketoral şampuan kullananlar genellikle olumlu yorumlar bildirmektedirler. Saç derisi sorunlarının giderilmesine yardımcı olduğunu, kepeği azalttığını ve kaşıntıyı giderdiğini ifade etmektedirler. Ancak bazı kişilerde yan etkiler görülebilmektedir. Bu yan etkiler arasında saç dökülmesi, saçta kuruluk ve tahriş yer alabilir.

Ketoral şampuan kullanmadan önce mutlaka bir doktora veya eczacınıza danışmanız gerekmektedir. İlacın doğru şekilde kullanılması önemlidir. Genellikle haftada 2-3 kez saç derinize uygulanır ve 5-10 dakika bekletilir.

Ketoral şampuan yorumları incelendiğinde, insanların çoğunlukla memnun kaldığı görülmektedir. Ancak herkesin saç derisi ve cilt tipi farklı olduğu için herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir. Bu nedenle, kullanmadan önce bir uzmana danışmanız ve ilacı doktorunuzun önerdiği şekilde kullanmanız önerilir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Ben kullandım zamanında. Yerli malı bir Şampuan. Ama extra faydasını görmedim açıkçası.
  • ketoral ile kepek sorunumu halledemedim diyenin alnını karışlarım.. :)

harika bi olay mucize gibi bişey..
  • quote:

Orjinalden alıntı: exantrick

Saçlarım aşırı derecede kepeklendi ve kaşınıyor. Ketoral öneriyo herkes. Kullanan varmı? iyi geliyomu sahiden?

bitlenmiş olmayasın benimde kaşınıyor çok ama kepek yok mevsimsel herhalde.
  • Ketoral da kullandım nizoral da. İkisini de üzerinde yazan talimata göre kullan. Sanırım 3 4 dakika saçta beklemesi gerekiyor. Saçları iyi durulaman ve asla çok sıcak su kullanmaman gerekiyor. Ayrıca bu iki şampuanıda 3 4 gün de bir kullan yani devamlı kullanma. Gündelik kullanım olarak head & shoulders tavsiye ederim. uzun zamandır kepek sorunum var. Geçti diyemem ama oldukça azaldı. Kaşıntı yok. Geçmiş olsun :)
  • head & shoulders kullanıyorum gerçekten çok işe yarıyor hem kepek önleyici hemde şampuan..Saçlarımı yağlandırmıyor ve ince telli saçları güçlendiriyor gerçekten çok iyi sonuç veriyo 3. yıkımada kepeği %80 azalttı diyebilirim..tavsiye ediyorum
  • ben nizoral kullandım cok faydasını gordum. eczanelerde satılıyo.kucuk bı paketı. tavsiye ederim...
  • Ketoral ilaçtır ve diğer şampuanlar gibi marketlerde satılmaz, doktora yada eczacıya sormadan da kullanmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan -- 18 Kasım 2006; 14:18:18 >
  • Bende kullandım 10 gün içinde hiçbirşey kalmadı.
  • ketoral kullandım.3 kutu bitirdim.3.kutuya kadar çok iyiydi..tek bi tane bile kepek bırakmamıştı..ama sonra nolduysa tekrar başladı kepekler..sanırım kafam şampuana bağışıklık kazandı..artık ketoralda fayda etmiyor..başka bi şampuan deneyecem.
  • Eğer Anında Çözüm İstiyorsan ZETİON Alacaksın Kardeş..

2 Yıkamada Kepekten Eser Kalmıyor..
  • bugün ketoralle yıkadım saçlarımı kaşıntıyı anında kesti, kepekte pek kalmadı gibi.. probleminiz gidene dek haftada en fazla 2 kez kullanın diyor. problemden kurtulduğunuzda da tekrar olmaması için haftada bir kez veya 2 haftada bir kez kullanabilirsiniz yazıyo.
  • bnde kullanıorum gerçekten çok iyi gelio..
  • Dermatoloğa Git Bilşip Bilemden Şampuan kullanma dostummm... Ketoral Çok İyi Bir Şampuan Kesin Çözüöm ama Tekrar oluşuyoooo bırrakıncaa :)

quote:

Saçlarım aşırı derecede kepeklendi ve kaşınıyor. Ketoral öneriyo herkes. Kullanan varmı? iyi geliyomu sahiden?
  • quote:

bugün ketoralle yıkadım saçlarımı kaşıntıyı anında kesti, kepekte pek kalmadı gibi.. probleminiz gidene dek haftada en fazla 2 kez kullanın diyor. problemden kurtulduğunuzda da tekrar olmaması için haftada bir kez veya 2 haftada bir kez kullanabilirsiniz yazıyo.

Haftada 2-3 Kez kuallanılıyorrr. 2,5 gunde 1 kullan... Kullanma Suresinde Başka ŞLamğuan kullanma Saç Derisini Mahvediyoooo. Sadece Ketoral Kullan Benim Doktorum Öle Dedii :)
  • Kepeği anında kesti, kaşıntı falanda kalmadı ama yağlanmaya çaresi yok sanırım. Ne denediysem bir türlü çare bulamadım çabuk yağlanmaya karşı. Akşam yıkayıp yatıyorum ertesi akşam yine yağlı..
  • zetion nizoral ketoral üçlüsünden hangisi daha ii sizce?bi de bnlardan hngilerini devlet ödüyor acaba???
    teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alienlord -- 30 Ocak 2007; 15:37:36 >
  • Selamlar,

Ketoral egzama, saç derisi hastalıkları kepek kaşıntı gibi rahatsızlıklara iyi gelebiliyor ancak doktorun reçete etmesi gerekir:

fitness dergisi
    Ketoral Şampuan Nedir, Ne İşe Yarar? - Fitness Dergisi
    https://fitnessdergisi.com/ketoral-sampuan
  • seboreik dermatit kafa çabuk yağlanıyor ve kepekleniyor.  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.