Şimdi Ara

Kick Boks Kursu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
22.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul şişli-mecidiyeköy-pangaltı-osmanbey-çağlayan taraflarında kick boks kursu var mı ?

Şimdiden teşekkürler..

• birşey merka ediyorum o kursta antremanda burun fealn kırlmıyormu? kasmı takıyolar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MadMan272

birşey merka ediyorum o kursta antremanda burun fealn kırlmıyormu? kasmı takıyolar?
    Kask takmıyorlar.Ama burnun kolay kolay kırılmaz..Kırılsa da müsabakalarda kırılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: microbela

Kask takmıyorlar.Ama burnun kolay kolay kırılmaz..Kırılsa da müsabakalarda kırılır

Alıntıları Göster
    kimse bilmiyor mu ya
  • quote:

kimse bilmiyor mu ya

Alıntıları Göster
    ben de 1 ay önce falan sormuştum sağlıklı yaşam kısmına baktım cevap yok googleda araştırdım baya buldum, sen de araştır sen de bul
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D06A31849

ben de 1 ay önce falan sormuştum sağlıklı yaşam kısmına baktım cevap yok googleda araştırdım baya buldum, sen de araştır sen de bul

Alıntıları Göster
    1 haftadır araştırıyorum mecidiyeköy'de bir tane buldum.100 tl dedi,öğrenci olduğum için 80'e indirdi.Ama 80 tl bana çok fazla.Fatih'te bi yer vardı oraya görüşmeye gittim,50 tl'ye dşürdü adam.Ama orası da çok uzak...
  • quote:

1 haftadır araştırıyorum mecidiyeköy'de bir tane buldum.100 tl dedi,öğrenci olduğum için 80'e indirdi.Ama 80 tl bana çok fazla.Fatih'te bi yer vardı oraya görüşmeye gittim,50 tl'ye dşürdü adam.Ama orası da çok uzak...

grup ders fiyatı mı 80 lira? grup dersler ucuzdur genelde aylık 100 küsür liradır
  • quote:

quote:

grup ders fiyatı mı 80 lira? grup dersler ucuzdur genelde aylık 100 küsür liradır

Alıntıları Göster
    evet grup ders.

• quote:

evet grup ders.

Alıntıları Göster
    aylık 80 lira gayet iyi fiyat, daha ucuzunu da bulamazsın heralde
  • quote:

aylık 80 lira gayet iyi fiyat, daha ucuzunu da bulamazsın heralde

Alıntıları Göster
    Fatih'te 50 liraya,Üsküdar'da 60 liraya buldum. O fiyatlardan sonra fazla geliyor..Araştırmaya devam ediyorum buralarda o fiyata bulursam çok güzel olucak
  • quote:

Fatih'te 50 liraya,Üsküdar'da 60 liraya buldum. O fiyatlardan sonra fazla geliyor..Araştırmaya devam ediyorum buralarda o fiyata bulursam çok güzel olucak

Alıntıları Göster
    gittiğin yeri öğrenim alacağın antrenörü iyi seç ama sakata gelmez bu işler bilmeyen biriyle oranı buranı kırar sakatlarsın
  • quote:

Alıntıları Göster
    Şunu da belirtmek isterim 80 tl isteyen yer çok lüks bi yerdi.. Kapıdan girer girmez beni aşıcağını anlamıştım
    Ayrıca 2 sokak aşağıda para tuzağı dedikleri wing tsun kursu bile 60 lira...

• Mecidiyeköy de nerde kurs?
    Bende düşünüyorum başlamayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat33

Mecidiyeköy de nerde kurs?
    Bende düşünüyorum başlamayı.
    up kartal tarafında fiyatlar ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: marmix

up kartal tarafında fiyatlar ne

Alıntıları Göster
    Microbela senle bir akrabalığımız var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: microadam

Olabilir. Microbela eski kullanıcı adım. Konumu görünce duygulandım be Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen adam

quote:

İyiyimiş
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen adam

quote:

İyiyimiş

Alıntıları Göster
    up

• quote:

up

Alıntıları Göster
    fiyatlar nedir acaba öğrenirken kol bacak burun kırılma durumu oluyormu
  • quote:

fiyatlar nedir acaba öğrenirken kol bacak burun kırılma durumu oluyormu

Alıntıları Göster
    sakatlama olayı olmaz öyle pata küte hemen ringe çıkmıorsunuz önce temel hareketleri ayakları açma olayını felan iyice kavrıosunuz sonra pata küte dayak yiyorsunuz : )
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.