Şimdi Ara

Kilo alamıyorummmmm :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 1.82 boyum var fakat 60 kiloyum.. ha ben ha yürüyen direk hiç bi farkımız yok psikolojim bozuldu artık bu konuda tecrübesi olan bilgisi olan varmı kafayı yiyecem artık ya....

• pekmez içbende yaşdım bu sorunu
  • peki nasıl içiyordun kardeş bi yararı oldumu sna
  • spor yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: tzu_kung

spor yap

dahada zayıflayacak
  • sporu denedim ya başta ii başlıyo bi müddet sonra başta kaldırdığım ağırlığı kaldıramaz oluyorum o nasıl oluyor onuda anlamıyorum :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: juniouremre

peki nasıl içiyordun kardeş bi yararı oldumu sna

yemeklerden sonra iç.sabah kaltığında ve akşam yatmadan önce de 1 kaşık iç..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x1650Pro -- 13 Temmuz 2010; 14:56:35 >
  • arkadaşım hiçbir şekilde alamıyorsan tek çaren body building. tabi protein tozları almak şartıyla... vücut tipin de düzelir kiloda alırsın tabi dengeli kilo
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1mmEN.s3

quote:

Orijinalden alıntı: tzu_kung

spor yap

dahada zayıflayacak

Nasıl bir mantık ya spor yapan zayıflıyor mu?

Tam tersidir kilo aldırır biraz araştır istersen.
  • 170x55 bende mi spor yapsam.hem ne tür sporlar?koşu mu ağırlık kaldırma falan mı
  • yk spor kilo aldırır ama mantıklı spor kilo ağırlıklı koşu bantlı değil.. başka önderisi olan varmı?
  • fitnesa git senden 4 kilo daha zayıftım 5 cm daha uzundum sımdı senden 10 kilo fazlayım 7 ayda oldu
  • parazit olabilir git test yaptır :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

fitnesa git senden 4 kilo daha zayıftım 5 cm daha uzundum sımdı senden 10 kilo fazlayım 7 ayda oldu

7 ay ciddi bi süre ama sonuca ulaşacaksam önemli değil..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.