Şimdi Ara

KIRKLARELİ TIP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
1.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR KIRKLARELİ TIP SİZCE KAÇTAN KAPATIR BİDE İLK 3 YIL EĞİTİM NEREDE OLUCAK

• kılavuzda yazması lazım ama ben bulamadım. 19-20 aralığında kapatır diye tahmin ediyorum
  • babaninoğlukemal B kullanıcısına yanıt
    Devlet tıp kaç k kapatır
  • Tekirdağ Namık Kemal Tıp’ta eğitim verecek. Kırklareliyle başka yerleri karıştırmış arkadaşlar sanırım 15k’dan aşağı düşmez.
  • THEmorvel56 kullanıcısına yanıt
    valla hocam ben şahsen 750-1000 geri geleceğini düşünüyorum ceng'e ilgi büyük ve kont. artışları var. Ama sonuç günü şoka uğradığım için gerilemeyebilir de diyorum (19.5k sıram) . İki ihtimale de hazırladım kendimi artık hayırlısı
  • Ribas0 kullanıcısına yanıt
    iyimser ribas sen önce hesabı sil bakimm hayallerimizle oynadın
    EA ve SOZ’de berbat gelecek, sayısalda aynı dedim. Sayısalda yanıldım onda da biraz kötü geldi. Niye siliyormuşum, nerem iyimsermiş benim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ribas0 -- 20 Temmuz 2019; 21:27:36 >
    Kontenjan artışı olmayan yıllarda hep 700 artmış artan yıllarda 1,3k ya kadar cikmis
    yan hesabım bu hocam diğerini adminler sagolsun banladı :D 17 temmuzda en çok sana yazılanlara güldüm valla sıralamanın şokunu biraz öyle atlattım
    Bak yine katkımız olmuş öğrenci cenahına, güldürdüysek ne mutlu.
    son kaç yıla bakarak dediniz bunu hocam
    Son 4
    Ribas0 bu forumda en cok sevdiğim insansın yaw
    eyvallah hocam valla ben de araştıracağım güya boş boş dolanmaktan bakamıyorum babam araştırıyor
    hocam yeni açılan üninin oralarda kapatması çok zor en iyi ihtimalle 18.5 falan olur hadi 18 de daha da ileri gitmez
    Rica ederim hocam bence babanıza bırakmayın bu işleri
    Hocam, yeni açılmasıyla ne alakası var 18 dediğin yerler güney doğu anadoluda, doğu anadoluda taşra yerler. İstanbulun komşusu Tekirdağ’dan bahsediyoruz. Kırklareli Tıp’ı Van Tıpla aynı sıralamada görmek imkansız. 15K’dan kötü kapamaz.
    Sağ ol hocam.
    valla benden hevesli sizi arkadaş olarak ekliyorum tercih döneminde konuşuruz yine hocam
    bekleyip görelim hocam şimdi erken
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.