Şimdi Ara

Kız arkadaşım için doğum günü hediyesi Yardım ( Farklı şehirlerde okuyacağız :( )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Kız arkadaşımın yaklaşık 1 ay sonra doğum günü var ve üniversiteyi farklı şehirlerde okuyacağız o yüzden güzel bir hediye ve sunum yapmak istiyorum.Orjinal fikirleri olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.Ancak işte kağıtlara güzel söz yazma gibi şeyler istemiyorum daha orjinal bir şey olursa çok iyi olur.Maddi durumum sınırsız değil makul olması çok iyi olur.El becerisi isteyen şeyleri de yapabilirim.Hiçbir şey bulamadım :( İkimizde tıp öğrencisiyiz.Bir de ehliyetim var araba da devreye girebilir.Çok teşekkürler şimdiden.Lütfen yardımlarınızı esirgemeyin

• Hangi tıp merak ettim
  • 5 ay sonra unut o kızı
  • quote:

Orijinalden alıntı: just4techno

5 ay sonra unut o kızı

o beni ilgilendirir senin fikrin var mı yok mu onu söyle birader
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meniz

Yüzüklerin Efendisi hayranıysa
    http://forum.donanimhaber.com/m_77514884/f_//tm.htm#77514884

teşekkürler yalnız yüzüklerin efendisi değil harry potter hayranı ama onunla ilgili hediyeyi geçen sene verdim.Ama o zmn çıkmıyorduk.Bu sene harry potterla ilgili birşey veremem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: just4techno

5 ay sonra unut o kızı

+645651 adam haklı.

• iyiki konu dışı özele açtık yani ciddi bir şey sordum zorla mı yorum atıyorsunuz anlamıyorumki
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibod123

iyiki konu dışı özele açtık yani ciddi bir şey sordum zorla mı yorum atıyorsunuz anlamıyorumki

Biz de ciddi ciddi cevaplar veriyoruz kardeşim, senin iyiliğin için. Şöyle aç bak bakalım aldatılma, terkedilme hakkında açılan konulara. Arkadaşlar direk filmin sonunu söylemiş iyi de olmuş. "Nerden biliyorsunuz, o öyle bi kız değil yapmaz etmez..." deme sakın. Şimdi beyninle değil de kalbinle düşündüğün için mantık devre dışı sende. Bu konuyu unutma, 6 ay sonra hala birlikteyiz konusu açarak veya bu konuyu güncelleyerek lütfen bizi rezil et :) Öyle biri değildir o yapmaz dediklerinin tam olarak aynısını yapacak, tecrübeyle sabit ;) Uzak mesafeli ilişkiler yürümez kardeşim, o seni uyandırmadan burdaki dürteklemeleri dikkate al ve uyan çok olmadan ;) Hadi geçmiş olsun.

• Mini Cooper S (kırmızı renk, tavan ve aynalar beyaz)
  • unutulma aldatilma terkedilme kaygilarini bir yana birakip sana tecrubeyle sabit bir hediye fikri veriyorum.. buyuk pelus bir ayı/kalp al ve yurtta kalıyorsa yurduna evde kalıyorsa fakultesine gonder.. boyut onemli oldugu icin kız etrafina hem hava atar hem de seni daha cok ister..
  • güzel bir gece lambası olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibod123

Merhaba arkadaşlar Kız arkadaşımın yaklaşık 1 ay sonra doğum günü var ve üniversiteyi farklı şehirlerde okuyacağız o yüzden güzel bir hediye ve sunum yapmak istiyorum.Orjinal fikirleri olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.Ancak işte kağıtlara güzel söz yazma gibi şeyler istemiyorum daha orjinal bir şey olursa çok iyi olur.Maddi durumum sınırsız değil makul olması çok iyi olur.El becerisi isteyen şeyleri de yapabilirim.Hiçbir şey bulamadım :( İkimizde tıp öğrencisiyiz.Bir de ehliyetim var araba da devreye girebilir.Çok teşekkürler şimdiden.Lütfen yardımlarınızı esirgemeyin

boşver hediyeyi falan ölü yatırım hep bunlar hediye dışında herkesin görebileceği bir şekilde büyük bir çiçek gönder kızlar bu çiçek olayıyla çok hava atıyorlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.