Şimdi Ara

Kız arkadasımla kavgalıyım yardım edın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gecen Gun Sacma sapan bır olay yuzunden kavga ettk ve benımle 1 haftadır konusmuyor.. ne yapacagımı bılemıyorum yardım edersenız sevinirm..

• İnan ne olursa olsun hiç bir şey için birbirinizi üzmeye değmez inan. Değerini bilin birbirinizin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atif Zafrak -- 26 Mart 2010; 11:31:54 >
  • saçma sapan bir olay için neden konuşmuyorsun benimle de ona
  • Kac kere msj attım cevap yok mail atıyorm cevap yok.. Kız mılletı degılmı.. en ufak bır sorunu Buyuterek ayrılma noktasına kadar getırıyorlar
  • aramayı denesen?yüzyüze görüşmeyi denesen?
  • Eğer küçük bir sorundan konuşmamazlık ediyorsa, bir sorun var demektir.

Çek resti bakalım ne olacak..
  • evine adresine bi çiçek gönder, jest yap bilader ne kadar da pasifsin.
  • Madem saçma sapan şeyi bukadar büyütüyor.Üstüne gitme resti çek,bak nası neden aramıyosuan diye tıpış tıpış gelecek
  • sen böyle yapış, 6 ay kaçar daha, çok garip bi egoları var, sen böyle yaptıkça keyif alıyo o bunu unutma, ve rest bile çekme, kapat telefonu, 10 gün telefon kullanma, veya onda kayıtlı olmayan bi no ile takıl bi süre, bak görceksin, çok salakça, aptalca bi bahaneyle seni rahatsız edecek ve muhattap olmak isticek, "istemem yan cebime koy" ve "ben kaçarım, kovalamaya devam et" mantıgı var bunların hepsinde, buraya kadar uygula, ondan sorası sana kalmış.... (şahsen ben takarım koluma başka birini, bu kadar boş sebeple yaptıgı tribe pişman ederim onu, tekmeyi tek kelime etmeden vururum)
  • Abicim Valla İşin Zor Seviyosa Geçer Bu Tripler Zamana Bırak. Bende Yenı Ayrıldım Sevdığım Kızdan Sakın Ona Git Deme Seviyosan Bekle Rest Falanda Cekme yengenın Elınde Yuksek Kağıt Falan Olur Restıne Rest Ceker Yazık Olur .
  • ÖDün verdikçe verecek ödünün kalmaz. kavgaya neden olan sorun senin için sorunsa inanıyorsan asla barışmak için ödün verme. kişiliğinden yeme.

severse geri döner. ayrıca ağlama değmez hayat........
  • Banada benzer bişey oldu geçenlerde en günlerce cevap vermedi en sonunda mesaj attı attığı mesajda "ayrılalımmı?" Bende "sen bilirsin." dedim.budur yani hiç bi kız için değmez biri gideer....Adam gibi cevap verseydi veya bi açıklama yapsaydı belki sorardım niye diye ama sinir olurum bu cevap vermeme triplerine hiç uğraşamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JonnieWalker -- 26 Mart 2010; 12:44:58 >
  • üstüne düşersen içine zıçarsın olayın. Ama üstüne düşmezsende ayrılığa gider olay. Git yüzyüze konuş ne derdin var diye. O içine etmeye başlarsada ayrılırsın. Mantıksız kavgalar çıkaran bi kızla fazla yürümez. Ben en fazla 11 ay katlanabildim ki onuda nasıl başardım bilmiyorum...
  • 1 kez canını yaksaydın bu tripleri geç, küfür etsen gitmezdi, sülük gibi yapışırdı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

1 kez canını yaksaydın bu tripleri geç, küfür etsen gitmezdi, sülük gibi yapışırdı...

Düşündüğüm şey ise yazıklar olsun diyorum...
  • @REAL MADRID,

Çok haklısın.
  • @Powerx* arkadaşım sana ne oluyor ki durduk yerde? herkesin kendine göre (iyi / kötü) deneyimleri, tecrübeleri vardır, ben de deneyimlerimden bişey aktardım, kız gibi laf vuruyosun kendince sana neden dokundu bilmem ki?
  • millet ya...k olmuş
  • uğraşma o sana gelsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.