Şimdi Ara

Kızın bakire oldugu nasıl anlasılır ? (jinekolog varsa konuya)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48
Cevap
0
Favori
103.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kız arkadasımla sürtünme yoluyla bişeyler yaşadık biraz acı hissettiğini söyledi hafifde kan vardı , kızlık zarım patlamışmıdır diye sorular sorup durdu benimde aklımda sorular vardı , kız arkadaşım beni çok seviyor ve gerçekten bir gelecek düşünüyor . tanıstıktan 1 hafta sonra sevgili olduk ve 15 gün sonra sürtünme v.s bu olayları yasadık daha 19 yasında hani geçmişinde bi iki benden cok cok yakısıklı sevgilileri olmus ama onlarla benim kadar ileri gitmediğini söylüyor , doktora gittik bende geleyim yanında dedim ayıp olur ben gideyim muayene olayım sana söylerim dedi gitti bi 10 dk kadar içeride kaldı kapıyı dinledim gülme sesleri geliyordu sadece hos bi sohbet ediyor gibiler , sonra cıktı doktora sporla uğraşıyorum acaba kızlık zarım yırtılmısmıdır dedi doktor da bakmıs bir sorun yok demiş . kız arkadaşıma da senin kızlık zarın cok kalın içi tam temizlenmiyor olabilir diyip reçeteye "zefiran" adlı bi ilaç yazmış bunu uygula demiş . kız arkadaşım genel olarak çabuk boşalan / tam boşalamayan birisi , kendince kızlık zarım kalın oldugu için tam bosalamıyorum diyor ?
    sizce doğru mu söylüyor ? Yoksa benim onu bırakmamam için oyunlar oynayıp , kendince iyi kız rolü mü oynuyor ?
    Lafım jinekologlara
    1 - zefiran aldı ilacı bakireler kullanır mı ?
    2 - Doktora kızlık zarı muaynesi için giden biri senin kızlık zarın kalın diye bu ilacı verir mi durduk yere ?
    3- doktordan rüşvetle v.s kız arkadaşım hakkında durumunu ögrenebilir miyim ?
    Bakir biriyim bakireliğe önem veriyorum , en azından sürekli bişeyler yaşarken her defasında olaylar bu kadar hızlı gelişiyor ama senden önce bu kadar ilerisi olmadı diyor.

İçimden bir ses beni cok sevdiği evlenmek istediği için yalan söylediğini , evlenmeye yakın diktireceğini söylüyor ?
    4- Kendim bakarak anlama şansım var mı ?
  • Kız seni kullanacak demedi deme, kızlık zarının sürtünmeyle yırtılması İM-KAN-SIZ. Bu aptal soruları bize değil jinekoloğa sorsunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prochnow

Kız seni kullanacak demedi deme, kızlık zarının sürtünmeyle yırtılması İM-KAN-SIZ. Bu aptal soruları bize değil jinekoloğa sorsunlar.

Jinekolog sağlam demiş zaten
  • Kardes surtmeyle nasi kanatmayi basardin.? Merak etme tiri garaja park etsen bile yirtamamis olabilirsin surtunmeyle olmaz o isler. 1 haftada tanistin 15. Gunde surtustunuz. Belki kendisini sana kakalamak istiyordur regl donemine getirmistir al bozdun evlenecen ayagi
  • Kardeş kusura bakmada belki şefkini kırıcam ama söylemdende edemicem.Bu muhabbeti kızlar genelde ayrılmak için kullandıkları bir tür taktik.Seninki öyledir diyemem.Tabi 2 hafta sonra böyle cinsellik yaşayıp ve daha öncede birçok kişiyle yaşamış olması biraz düşündürücü.Tabi herşey sana kalmış ama bence o kız senden istediği cinselliği alıp sana tekmeyi vurucak.Herşey sana kalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Kardeş kusura bakmada belki şefkini kırıcam ama söylemdende edemicem.Bu muhabbeti kızlar genelde ayrılmak için kullandıkları bir tür taktik.Seninki öyledir diyemem.Tabi 2 hafta sonra böyle cinsellik yaşayıp ve daha öncede birçok kişiyle yaşamış olması biraz düşündürücü.Tabi herşey sana kalmış ama bence o kız senden istediği cinselliği alıp sana tekmeyi vurucak.Herşey sana kalmış.
    Ya dostum bi şu kızla işi pişir sonra amacı ortaya çıkar zaten. Böyle çok ihtimal var
  • Yolla bakayım ben
  • Internet üzerindeki jinekologlara sor Twitter face falan yazan vardır biosuna, bi de o doktorlar görüş ama doğru söyler mi bilmiyorum
  • Ben bir şeyi merak ediyorum
    Trollük olsun diye sormuyorum merak etmeyin
    Mesela bir kız daha önce ilişkiye girdiyse penisin vajinaya rahat kolay girmesi lazım herhalde .
    Çünkü malum filmlerde yani p*rnolarda hep böyle
    İlişkiye girmedi ise zor girmesi lazım diye biliyorum
    Bu doğru mu?
  • O daha çok ilişki sıklığına bağlı birşey. İlkten sonra çok rahat diye birşey yok.
  • Kız seni kapının önüne koyacak ayrıca ben inanmıyorum ilk ilişkisi olduğuna 0 olan kız 1 ayda yatağa girmez .
  • Bakirliğe önem veriyorsun ama sürtünme ve benzeri şeyleri yapıyorsunuz. Çok ilginç.
  • Nedir bu zefiran neden verilir ?
  • boş bir insansın
  • Siz bakir değilsiniz ve bakire kız isteme hakkınız yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Siz bakir değilsiniz ve bakire kız isteme hakkınız yok.

isteyen bakir isterse bakirle evlenir .istemeyen senin gibi bakir olmayanla evlenir.genelleme yapmak yanlış.
  • Şu bakirlikle bakireliğinin tanımını kesinlikle değiştirmemiz gerek
  • Tipik musluman, turk ve anadolu erkegi.

Bakir, bakirelige onem veriyor. Hem de doktora rusvet vermeyi dusunecek kadar. Kizin zarini diktirecegini dusunecek kadar paronayak.

Ama gel gor ki 15 gun'de surtunerek hunharca bosalmislar.

Hani marjinal bizdik ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

Tipik musluman, turk ve anadolu erkegi.

Bakir, bakirelige onem veriyor. Hem de doktora rusvet vermeyi dusunecek kadar. Kizin zarini diktirecegini dusunecek kadar paronayak.

Ama gel gor ki 15 gun'de surtunerek hunharca bosalmislar.

Hani marjinal bizdik ?
    Milletin kısmetini kapatıyor birde gelmiş bize soruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dt1907

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Siz bakir değilsiniz ve bakire kız isteme hakkınız yok.

isteyen bakir isterse bakirle evlenir .istemeyen senin gibi bakir olmayanla evlenir.genelleme yapmak yanlış.

Buna benzer kişiler kendileri her haltı yedikten sonra sadece kızlara baskı kurarak onları zar diktirme gibi sahtekarlıklara zorluyorlar. O seçim hakkını kadına vermiyorlar.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.