Şimdi Ara

Klasik Gitar Hakkında???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar böyle bir şeye niyetlendim ne zamandır öğrenmek istiyordum gitar alacağım ama kursuna gidecek vaktim yok eğitim cdlerinden alsam bişeyler öğrenebilirmiyim?yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ninjaturtle -- 19 Temmuz 2008; 11:12:34 >

• Ben 6 ayda orta denebilecek bir seviye de internet ten ve cdlerden öğrendim gitar çalmayı. Yalnız şunu söyleyeyim bir kursa gitmediğime pişmanım. Keşke zamanında gitseydim diyorum. Bence maddi imkanın varsa bir kursa gitmeni tavsiye ederim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: bykanca

Ben 6 ayda orta denebilecek bir seviye de internet ten ve cdlerden öğrendim gitar çalmayı. Yalnız şunu söyleyeyim bir kursa gitmediğime pişmanım. Keşke zamanında gitseydim diyorum. Bence maddi imkanın varsa bir kursa gitmeni tavsiye ederim...

aynen katılıyorum kendi başına bi yere kadar gelebiliyosun kurs olursa cok daha hızlı ve sağlam ilerliyosun
  • kesinlikle ucuz gitar alma asla oğrenemezsin. git iyi bir gitar ve telini al. yoksa sesleri unut. iki gün sonra koseye atarsın.. 200-xxx
  • arkadaşlar peki gitar kurslarının fiyatı ne kadar oluyor?ve ne kadar sürüyor?
  • Eğer kaliteli bir gitar istiyorsan cort ya da yamaha nın giriş seviyesinde ki gitarlarına bak.
  • arkadaşlar peki gitar kursu fiyatları ne kadardır ve kursta ne kadar zamanda öğrenilebilir?
  • ben istanbul avcılar sonat müzik eğitim kursuna yaklaşık 5 ay gittim yani oturup arkadaşlarımla çalabilyorum ama sana sukadar sölüyüm nekadar calısırsan okadar cabuk öğrenirsin sana bağlı we fiyatlar deişir 70 ytlyede war 200 ytlyede bu iş piyasasında TUNA TABU'yu tanıyanlar wardır ben ondan eğitim alıcaktım baya bi konustuk fakat fiyatı bana cok tuzlu geldi o yüzden başka yer düşündüm ben 100 ytlye gidiyordum
  • kursa git
    teknik almadan olmuyor
  • halk eğitim merkezi ücretsiz gitar kursu açıyor. bi araştırın. ben halk eğitimde kursa gidiyordum. öyle çok pahalı bir gitar almana da gerek yok. 100 ytl lik bir gitar işini görür. ama mutlaka kursa gitmen gerekiyor. ben evde tek başıma kitaptan internetten öğrenmeye çalıştım öğrenemedim. kursa gittim şimdi arpej ritim solalarıyla beraber bi kaç şarkı çalıyorum. ama tabi bu işte heves önemli ben hiç gitar çalışmıyordum en az 1-2 saat çalışmak lazım günde. belediyelerde kurs açıyor oralarada gidebilirsin.
  • Başlarda kursa gitmen çok önemli. Tutuştan, vuruia kadar ufak hatalarını giderir, teknik öğrenirsin. Daha sonra kendi kendine çalar teknikleri geliştirebilirsin.
  • Adam akıllı bir kursa gitmek, halk eğitim kursuna gitmek evde cdler ve yardımcı eğitim kitaplarıyla öğrenmek ve kulaktan çalarak öğrenmek arasında çok büyük zaman farkı var.
  • Eğitim cd leri ilede öğrenirsin sana bişey söyliyim 3 aylık periyotlarla yılda birkkes 2 farklı kursa gttim 2 yıldır çalıyorum pro seviyedeyim diyerbilrim
  • kursa git arkadaşım sakın kendin ögrenmeye kalkma işin teknigini bilmeden çalma zorlanırsın
  • düzgün bir kursa gidiceksen git
    ben hiç ders almadım,kendim öğrendim ve şuan çoğu kursverenden daha iyi durumdayım
  • İngilizcen iyiyse kursa gitmene gerek yok bence animasyonla bile gitar çalmayı anlatan siteler var
  • http://youtube.dinamiturk.com/watch?v=h5F4lX5y7xE birazcık yetenek ve el yatkınlığı işi ama çok güzel anlatıyor hoca burda.
  • ne yaparsan yap ama toplu grup kursuna gitme pişman olursun ciddiyim özel ders al yada eğitim cdsi al bi müzikçiden gez dolaş vardır ama toplu kurs alma zaman kaybedersin
  • quote:

Orjinalden alıntı: ninjaturtle

Arkadaşlar böyle bir şeye niyetlendim ne zamandır öğrenmek istiyordum gitar alacağım ama kursuna gidecek vaktim yok eğitim cdlerinden alsam bişeyler öğrenebilirmiyim?yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.

Cam. da öretim ben sana Dicem ilk orecım olmıcaksın =)
    Tabi Hevesliysen sıkılmazsan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.