Şimdi Ara

klavyenin tuş görevleri karıştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet başlıkta belırttıgım gibi spaceye bastıgımda beklemeye alıyor, entere bastıgımda ses acıyor, ses kıstıgımda farklı fanteziler uyguluyor, hıcbırsey yapamıyorum cıldırıcam, bilgisi olan arkadaşlar var mıdır acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: sametyilmaz

evet başlıkta belırttıgım gibi spaceye bastıgımda beklemeye alıyor, entere bastıgımda ses acıyor, ses kıstıgımda farklı fanteziler uyguluyor, hıcbırsey yapamıyorum cıldırıcam, bilgisi olan arkadaşlar var mıdır acaba

Birde güvenli mod'da açıp sorunun ordada olup olmadığına bakarmısınız? Bana virüs gibi geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güvenlı modda acılıs yapmak ıcın yukarı cıkmam lazım ancak onu cıkmak ıcın yontusunu kullanamıyorum, klavyedede öyle bir tus yok yukarı cıkmak ıcın:(
  • quote:

güvenlı modda acılıs yapmak ıcın yukarı cıkmam lazım ancak onu cıkmak ıcın yontusunu kullanamıyorum, klavyedede öyle bir tus yok yukarı cıkmak ıcın:(

Güvenli mod seçme ekranındada tuşlar karışık mı basıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar..
    bende samsung np300e5z dizüstü notebook var.f11 tuşu üzerinde pervane resmi var fn ye basıp bu tuşa bastığım da hiçbirşey olmuyorum bu tuşun görevini bilen varmı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dblackx

quote:

güvenlı modda acılıs yapmak ıcın yukarı cıkmam lazım ancak onu cıkmak ıcın yontusunu kullanamıyorum, klavyedede öyle bir tus yok yukarı cıkmak ıcın:(

Güvenli mod seçme ekranındada tuşlar karışık mı basıyor?

aynen ordada karışık hiç bişiyi tutturamıyorsun
  • up yok mu bılen
  • ekran klavyesinde de mi aynı ?
  • [Alt] tuşuna basıp bir daha dene.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.