Şimdi Ara

KLIKSA'DA AXESS'E 100 TL CHIP PARA ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
4
Favori
1.311
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AXESS'den size özel KLİKSA harcamalarından 16/30 Haziran 2015 tarihleri arasında 1000 TL'ye 100 TL chip para hediye diye mesaj geldi?

• Ben akbank biliyordum normalde ama ykb kampanyası varmış şuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @sL@N -- 17 Haziran 2015; 16:41:33 >
  • kişiye özel galiba. normalde kliksa world karta puan veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebelpirate

kişiye özel galiba. normalde kliksa world karta puan veriyor.

Aynen baktım ve geçen gün altın aldım 100 TL puan gelmişti şimdi alsam gelirmi ki? ayrıntılar için axess.com.tr'de diyor detayda bulamadım.
  • aynen hocam geçen hem gittigidiyordan hemde kliksadan altın alıp kazanmıştım. şuan mesaj gelmedi bana gelse bir 100 puan daha kazanırdık.
  • quote:

aynen hocam geçen hem gittigidiyordan hemde kliksadan altın alıp kazanmıştım. şuan mesaj gelmedi bana gelse bir 100 puan daha kazanırdık.

Akbank'ı arasammı hocam ne dersin?
  • bana da geldi aynı mesaj.size özel diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenicihan

quote:

aynen hocam geçen hem gittigidiyordan hemde kliksadan altın alıp kazanmıştım. şuan mesaj gelmedi bana gelse bir 100 puan daha kazanırdık.

Akbank'ı arasammı hocam ne dersin?

aslında şansı denemek lazım ama altın kategorisinde geçer mi onuda teyit etmek gerek.
  • Bana da geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • banada geldi mesaj şu geçenki kampanydır diye önememedim o bitmişmiydi?

ltında geçiyormu acaba?

ekleme 1:

Akbank Kartsız Taksit ile Alışveriş Keyfiniz Bölünmesin
    Akbank Kartsız Taksit Nedir?

Akbank müşterilerinin Bireysel Artı Para limitleri ile şubeye gitmeden, cep telefonu dahil olmak üzere tüm alışverişlerini 11 aya kadar taksitli yapabilmelerini sağlayan yeni bir ödeme yöntemidir.
    Nasıl Kullanılır?

“Ödeme” adımında “Akbank Kartsız Taksit” ödeme yöntemini seçerek aylık taksit tutarlarını görüntüleyebilirsiniz. Bu ekranda taksit miktarını seçtikten sonra “Ödemeyi Onayla“ butonuna basarak işleme devam edebilirsiniz.

“Ödemeyi Onayla” butonu ile Akbank.com sayfasına yönlendirileceksiniz, bu sayfada TC kimlik numranızı ve e-posta adresinizi girerek Artı Para limitinizi öğrenip ödeme işlemine devam edebilirsiniz. Alışverişi ödemeniz tamamladıktan sonra otomatik olarak kliksa.com sitesine döneceksiniz.

Artı Para limitiniz yoksa işlem esnasında tanımlanmasını sağlayabilirsiniz. Limitiniz yetersizse yine Akbank Kartsız Taksit ile işlem esnasında limit artışı talep edebilirsiniz.
    Nasıl Geri Öderim?

Ödeme bilgileriniz alışveriş sonunda e-posta ile anında size iletilecektir. Böylece, hangi tarihte ne kadar ödeme yapacağınızı görebileceksiniz. Dilerseniz ödeme bilgilerinize Akbank Direkt İnternet yada Çağrı Merkezi aracılığıyla da ulaşabilirsiniz.

• napsak arkadasşlar fikriniz varmı durum nedir
  • Banada geldi mesaj. Altin alsakmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babalar günü kampanyası ile birleşince 150 TL chippara oluyor, deneyen var mı altın için?

• Altın Alıp deneyen oldu mu arkadaşlar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Riske girip denedim.

10 gr sarıkız aldım, 110 TL CP yattı,

bilginize arkadaşlar.
  • eaglemania kullanıcısına yanıt
    size özel kampanyamıydı, bütün axess lerede geçerlimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

size özel kampanyamıydı, bütün axess lerede geçerlimi

Hocam konu "kişiye özel kliksa.com'da 100 CP" konusu. Bana da gelmişti o sms ve bankayı aradım, ürün sınırlaması var, altında geçmez dedikleri halde CP yattı.

Haziran'daki hem normal axess kampanyasında hem de şuanki world kampanyasında her iki banka şartlarında da puan yatmaz dedikleri halde kliksa.com tarafında altın ürünlerinin sayfasında puan yatacağı simgesi var. Yani benim tezim şu ki, kliksa.com bu ay altın alışverişlerini bankalara altın olarak yansıtmıyor, başka kategori olarak yanıstıyor gibime geliyor. Bu yüzden bankalar tarafından da puanlar geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eaglemania -- 21 Haziran 2015; 23:36:23 >
  • Sonradan geri alınma durumu olmasın ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cihany88

Sonradan geri alınma durumu olmasın ?

hocam kliksa açık açık puan yatar diye altın ürün sayfasında yazıyorsa emin olun geri alınmaz.

O tür geri alma olayları, hem online site hem de banka tarafında puan yatmaz denildiği halde sarıkız alındığı ve puan yattığı durumlarda arada bir gerçekleşen bir durum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.