Şimdi Ara

Knight Online En eski Soundtrack (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
7.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O Bağıran adamı , günlerce piana da kasılan expleri , cz de tek yemeleri , amaçsızca gezinmeyi o kadar özledimki bu şarkıyıda duyunca ağlayasım geldi harbiden ya Çok sağolun tekrar bu duyguları hatırlattığınız için.
  • heyt be 30 lwl olup int cafede hava atardık
    skill - stat pointler karman çormandı
  • Şimdi oyunun içinde çalan müzikleri iyice b*k ettiler utanmasalar pop koyacaklar ya
  • bu oyuna 6 sene önce kardeşimin ünv kazanıp orada arkadaşlarını ona aşılaması sonrada birgün ziyaretime gelipte bana aşılamasıyla başlamıştım cyper 2 haftalık tı o zaman ve bu müzik bu müzik varya çok kötüsünüz beyler bugünkü sigara hakkım bitmesine rağmen bu saate bir sigara daha içirttiniz yaa ama gene de çokk saolun çok özlemişim yaa
  • ne günlerdi şimdi nereede oyun
  • Ne günlerdi be mahalleden adamları toplayıp gavoltlara inferno atardık
  • Ne yaptın hocam moradonuda o zamanki pk larıda özledim yahu heleki en eski cz eski hb'ler +1 shell'in bile 100m olduğu zamanlar +8 raptoru veya ellixiri görüp sacma sapan isim takmalar :)
  • eski günlerimi hatırladım be bu müzik bana huzur veriyor knıght eskisi gibi olmasını istiyorum ve eminimki tüm knıght oynayanların bunu istiyor bence
  • http://www.youtube.com/watch?v=XLvgzIDcBLs link uçmuş burdan devam.
  • Huzur :) ;)
  • hey gidi günler beee özlemişim bu muziği
  • gozlerimi kapadim eskiye daldim gittim cok iyi ya
  • knight online bitmiş arkadaslar 1299 zamanın daki db ye sahip emek pvp olsa dolar tasar tabi elle banda olacak.
    eger böyle pvp varsa pm atarsınız
  • 1299 da ününe kavustu ve türkiyede oynanmaya basladı.1453 oyun dünya capında büyük ün kazandı ve fire drake pachti cıktı ve koxpun temelleri atıldıgı pacthtir.
    1505 arkadaslar koxp artık her userin pcsınde oldu ve ardreamde kulanılmaya baslandı.1705 artık player lık bitti itemlerin konustugu oyun oldu ve k0xp ardreme girilmez hale getirdi.archerların dönemi basladı.ve simdi ardremi mageler yönetiyor.Knight Online bitmiştir eskiden insanların binlerce liraya karakter alıp sattıgı oyun bitti.ve bunun tek sebebi HF ve para gözü k2 allah onları bildigi gibi yapsın diyelim.Ve bedava koxp yapan arkadaslar allah onlarıda bildigi gibi yapsın 1299 neler yapardık. +3 raptorla harikalar yaratırdık.60 level de cz ye akardık ne oldu o günler nerde simdi 79 level de bile girilmiyor cz ye ve bunu anlayan k2 hemen baseyi cıkardı eskiden basemi vardı bu artık oyunun bittiginini sinyalleri bu arada oyunun ilk hilelri yani düpe premium hilesi vsvs onlar koxpun yanında devede tırnak sonucta bize dokunulmuyor düpede premium hackte aynen dupe kalmadı ama k0xpu kaldırmayı basamadılar.tpt sistemi gmlerin yan gelip yatmalarını sagladı.hani eski gmler hani şimdiki gmler peki bu oyunun hepsinin suclusu kim ? kimmi tabiki para göz k2
    ohh içmi de döktüm rahatladım.

• bu müzüikler cok iyiydi taki oyunu k2 alana kadar koxp cıktı vsvs
    bunu görünce 20 lwl olup 30 yapsın diye sezer abime verdimi hatıladım sagolsun 33 yapmıstı.
  • birdaha dinledim kahvaltıdan sonra lanet olsun 30 lwl magemi özledim :) bu müzik ve werewolf orc lar :) derenın karşısı yani :):) keşke ve keşke eski günlere biri döndürebilse en sonunda 1 senede olsa çalışıp güzel bir PwP açacağım ve eminimki DH deki en kral userler PwP takılırlar önemli lan playerlik butun koxp kullanan yazanlar ve bunlara destekçi olanların allahından bulsun !!
  • Aah bee.Eskileri özlemişim
  • Çok güzeldi :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.