Şimdi Ara

Konuşurken ses değiştirme programı varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
4
Favori
116.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuşurken ses değiştirme programı varmı? Bir ara Çin malı telefonlarda böyle birşey vardı. Apk olarak bulabilirmiyiz

• Yapay Zekanın Yanıtı

Telefonda Konuşurken Sesini Değiştirme Programları

Günümüzde, çeşitli nedenlerle telefonda konuşurken sesini değiştirme ihtiyacı duyabilirsin. Neyse ki, bu görevi yerine getirebilecek çeşitli programlar mevcut.

Uygulamalar:

• Voice Changer Plus: Android ve iOS için bir uygulama olan Voice Changer Plus, sesini gerçek zamanlı olarak değiştirmene olanak tanır. Farklı ses efektleri ve arka plan sesleri sunar.
    • RoboVox Voice Changer: Hem Android hem de iOS platformlarında bulunan RoboVox, sesini robot, uzaylı veya diğer benzersiz karakterlere dönüştürür.

Masaüstü Programları:

• MorphVOX: Windows ve macOS için bir yazılım olan MorphVOX, sesini erkek, kadın veya çocuk gibi farklı cinsiyetlere dönüştürmeni sağlar. Ayrıca, çeşitli ses efektleri ve arka plan gürültüsü seçenekleri sunar.
    • AV Voice Changer Software Diamond: Profesyonel düzeyde bir ses değiştirme aracı olan AV Voice Changer Software Diamond, gerçek zamanlı ses değiştirmesi, gürültü giderme ve arka plan gürültüsü ekleme gibi gelişmiş özellikler sunar.

Telefonda Konuşurken Sesini Nasıl Değiştirebilirsin:

1. Uygun bir uygulama veya program indir.
    2. Uygulamayı veya programı yükle ve çalıştır.
    3. İstediğin ses efektini seç.
    4. Sesini kaydet veya gerçek zamanlı olarak değiştir.

Notlar:

• Ses değiştirme programlarının kalitesi ve özellikleri değişebilir. En iyi sonucu elde etmek için farklı uygulamaları ve programları denemeni öneririz.
    • Bazı ses değiştirme programları ücretli iken bazıları ücretsizdir. İhtiyaçlarına ve bütçene en uygun seçeneği seçebilirsin.
    • Ses değiştirme programlarını kullanırken gizlilik sorunlarına dikkat etmelisin. Bazı uygulamalar, sesli konuşmalarını kaydedebilir veya üçüncü taraflarla paylaşabilir.
    Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Buldunmu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Banada lazım.

• Maalesef

• eski hikaye izlerken benimde aklıma geldi acaba böyle bişey var mı diye. bulursan editlersin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Deniyim bakalım
  • Birde eş zamanlı dönüştürücü var galiba ;
    -http://www.youtube.com/watch?v=YJtnTH5DazU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seddarth -- 25 Ocak 2014; 12:36:54 >
  • ilk cikan cin mali telefonlar iyi yapiyodu bu isi :) n99 falan vardi sesini kiz gibi veya cocuk gibi yapiyordu

• beyler merhaba,
    ben de tam olarak böyle bir program için kayıt oldum, konu açacaktım site kurallarını tam bilmiyorum, hali hazırda da aynı başlık varmış zaten gerek kalmadı.

çok acil böyle bir programa ihtiyacım var. açık açık yazıcam b sadakatsizlik durumu söz konusu ve tamamen ispatlamak için baska biri gibi konusması gerekiyor. mağdur kişi erkek arkadaşımız olduğundan dolayı bunu çevresindeki erkek arkadaşlarına bahsedip konusmalarını rica edemiyor.

yardımcı olursanız çok sevinirim.. n99 da var diyenler olmuş. o telefonu nereden edinebiliriz?
  • maalesef hala yok
  • Up banada lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Call voice changer var play store da ucretsiz 1 dakika konusma imkani veriyor ses degistirerek 1 dakikadan sonrasi icin para verip satin aliyorsunuz. Ben denedim calisiyor denemek icin 20 saniyem gitti siz direk kullanin. Veriyi silip yeniden acmak ve silip yeniden yuklemekde etki etmiyor. O yuzden direk kullanin bir dakikayi.

Link :https://play.google.com/store/apps/details?id=com.telestar.voicechangeip

Edit: uygulamayi kullanmak icin internet baglantisi gerekiyormus boylece hesabinizi telefonla eslestiriyor ve kalan dakikalarinizi oyle hesapliyor yani 1 dakikayi tekrar tekrar kullanma imkanimiz yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelmüftü -- 27 Mayıs 2014; 12:23:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kelmüftü

Call voice changer var play store da ucretsiz 1 dakika konusma imkani veriyor ses degistirerek 1 dakikadan sonrasi icin para verip satin aliyorsunuz. Ben denedim calisiyor denemek icin 20 saniyem gitti siz direk kullanin. Veriyi silip yeniden acmak ve silip yeniden yuklemekde etki etmiyor. O yuzden direk kullanin bir dakikayi.

Link :https://play.google.com/store/apps/details?id=com.telestar.voicechangeip

Edit: uygulamayi kullanmak icin internet baglantisi gerekiyormus boylece hesabinizi telefonla eslestiriyor ve kalan dakikalarinizi oyle hesapliyor yani 1 dakikayi tekrar tekrar kullanma imkanimiz yok

Telefonla konuşurken anlık ses değiştirebiliyor mu?Mesela ben biriyle telefonda konuşuyorum.Beni kız sanmasını nasıl sağlayabilirim?Bu mümkün müdür?Böyle programlar var mıdır?

• http://android-ful.blogspot.com.tr/2013/12/android-ses-degistirme-android.html

şöyle bi program varmış ben demenedim.Deneyen olursa buraya yazsın münkünse.
  • Benim de uzun zamandır üzerinde düşündüğüm bir konu ve farklı bir yöntem buldum.

Malzemeler: 1 mikrofonlu, 1 mikrofonsuz kulaklık, bir telefon ve bir bilgisayar.

-ilk olarak bilgisayara herhangi bir eş zamanlı ses değiştirme uygulaması yüklüyoruz.
    -mikrofonlu kulaklığı pc ye takıyoruz ve konuştuklarımız aynı anda ses değiştirilmiş şekilde kulaklıktan çıkıyor.
    -bu kulaklığın tek ucunu telefonun mikrofonuna (alt taraftaki konuştuğumuz kısma) bantlıyoruz.
    -mikrofonsuz kulaklığı telefona takıyoruz oradan da kulağımıza (konuşurken karşı tarafın sesini duymak için.)
    -son olarak telefonla konuşurken kendi sesimiz karşı tarafa gitmemesi için telefonun üzerini yastık vb. kapatıyoruz.

Ses biraz kalitesiz olsa da geçici olarak idare eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

ilk cikan cin mali telefonlar iyi yapiyodu bu isi :) n99 falan vardi sesini kiz gibi veya cocuk gibi yapiyordu

Hocam telefonda konuşurken karşı tarafın beni genç kız sanmasını istiyorum.Arkadaşları işleteceğim.Telefonla konuşurken sesimi genç kıza çevirsin ve karşı taraf öyle duysun.Var mı bu işi yapabilecek telefon?Ama erkek olduğum kesinlikle anlaşılmasın.Genç kız sansınlar.Max300 tl lik bu işi en iyi yapacak telefon önerir misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: muratacar_

Konuşurken ses değiştirme programı varmı? Bir ara Çin malı telefonlarda böyle birşey vardı. Apk olarak bulabilirmiyiz

Telefonla konuşurken karşı tarafa sesimi genç kız olarak duyurmak istiyorum.Arkadaşları işleteceğim.Erkek olduğum kesinlikle anlaşılmasın.Genç kız sansınlar.Bu işi yapabilecek program,telefon,alet veya cihaz var mı?

• bir zamanlar çin malı telefonlar ses değiştirme işlemini çok iyi yapıyordu ama bu işlemi yapan program varmı onu bilmiyorum.
    Böyle bir program biraz araştırma yapılsa bulunur sanki
  • Sanırım ttnet'in böyle bir uygulaması var , playstore da arastırırsan bulabilirsin

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.