Şimdi Ara

KÖPEĞİMİZİ ÖLDÜRDÜLER...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
3.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bahçemizde yaşayan ve komşularda dahil hep beraber baktığımız köpeğimiz Fındığı az önce saat 19:40 da belediyeden bi hayvan(hayvana haksızlık oluyor biliyorum)tarafından öldürüldü.Bu konu herkesi ilgilendirdiği için ve ne yapıcağımı şaşırdığım için açıyorum.Üzüntüden ölmek üzereyim gözlerim şişti ağlamaktan en azından bir katliam haberi daha vermek istedim sizlere.Bu işi yapan Tuzla belediyesinden biriydi.Çağarmışlar gelmiş.Bu arada bulunduğum yer Cevizli Tekel Sigara Fabrikası.Şikayet üzerine gelmiş.Adam elinde uzun bir boru 4-5 tane iğne ile üfleyerek hayvanlara atmaya gelmiş bide bana uyutup kısırlaştırıyoruz tekrar geri bırakıyoruz diyo.Bende insanlık adına ne biliyim burda çok köpek olduğu için konuştum adamla evet var falan dedim.Tam o anda bizim fındığımıza attı oku bende engelliyemedim.kısır olduğunu ona neden attığını sordum şaşırdı "A ölemiydi" falan dedi.3 saat içinde kendine geliceğini söledi.Bağara bağara bahçeye koştu hayvan,yıkıldı ve can çekişti baya bir müddet bende bayılıyor zannettim.Adamda ilerdeydi dedim çok mu etkiledi acaba bu hayvanı.Su dök üstüne geçer dedi bide puşt.Neyse sonra baktım hiç ses seda yok hayvandan veterinerimizi aradım.yarım saat sonra geldi ölmüş dedi.O anda dünya başıma yıkıldı arkadaşlar anlatamam saymadığım şey kalmadı adama veterinerde inanamadı nasıl yaptıklarına.Bana bide pişkin pişkin bayıltıyorum diyor herif.Bu kadar kolaymı cana kıymak ya.Ulan naptı sanki sana sesi bile çıkmıyodu O pisliğe bile kendini sevdiricek kadar cana yakındı.Elimden gelen ve ulaşabildiğim her yere duyurucam sesimi.Ve şimdi sadece o adamı bir kere daha görmek için dua ediyorum!

KÖPEĞİMİZİ ÖLDÜRDÜLER...

KÖPEĞİMİZİ ÖLDÜRDÜLER...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal85 -- 24 Temmuz 2008; 21:32:13 >

• !

KÖPEĞİMİZİ ÖLDÜRDÜLER...
  • a..... larm azımı bozuyorlar o adamı linç ederdim ben olsam nasıl yapmadın öldürürdüm yemin ediyorum benm de başıma geldi cok sewdiğim şaşkınım jack russel terrier kırmassı köpeğimi babam benden habersiz attı babam ile 2 ay hiç konusmadım we 1 hafta ağladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal85

!

KÖPEĞİMİZİ ÖLDÜRDÜLER...
    Geçmiş olsun çok üzücü bir durum olmalı Ama panter emel'e vermek lazım böylelerini

• quote:

!

KÖPEĞİMİZİ ÖLDÜRDÜLER...
    yazık günah
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoodRide

a..... larm azımı bozuyorlar o adamı linç ederdim ben olsam nasıl yapmadın öldürürdüm yemin ediyorum benm de başıma geldi cok sewdiğim şaşkınım jack russel terrier kırmassı köpeğimi babam benden habersiz attı babam ile 2 ay hiç konusmadım we 1 hafta ağladım
  • Allah belasını versin şerefsiz nerde oturuyorsun hocam yakınsa o adamı aramaya başlayalım arkadaşlarla şimdi küfür edicem dayanamıyourm çünkü puşt
  • quote:

a..... larm azımı bozuyorlar o adamı linç ederdim ben olsam nasıl yapmadın öldürürdüm yemin ediyorum benm de başıma geldi cok sewdiğim şaşkınım jack russel terrier kırmassı köpeğimi babam benden habersiz attı babam ile 2 ay hiç konusmadım we 1 hafta ağladım
    Bizim de,ortaokul ve lise yıllarında uzun süre apartman önünde beslediğim erkek köpeğim vardı,adı sarıydı,onu da böyle halletti i..neler
    Mahalle köpepği diye bu tür canlıların analarını ... iş mi lan bu?Yaşamaya hakkı yok mu bu zavallıların!

• quote:

Orijinalden alıntı: serhatcn

yazık günah

Alıntıları Göster
    Biyerine Edim o Adamın

• quote:

Orijinalden alıntı: faho

Bizim de,ortaokul ve lise yıllarında uzun süre apartman önünde beslediğim erkek köpeğim vardı,adı sarıydı,onu da böyle halletti i..neler
    Mahalle köpepği diye bu tür canlıların analarını ... iş mi lan bu?Yaşamaya hakkı yok mu bu zavallıların!

Alıntıları Göster
    oda bir canlı nası kıyıyorlar ya cok üzüldüm
  • quote:

oda bir canlı nası kıyıyorlar ya cok üzüldüm

Alıntıları Göster
    başınız saolsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatcn

yazık günah

Alıntıları Göster
    Günahı felan bilmiyorlarya köpeğim sesi çıkmıyorsa neden öldürüyosun köpeği bide yalan söylemiş böleleri küfürü bile hak etmiyor
  • quote:

!

KÖPEĞİMİZİ ÖLDÜRDÜLER...
    güzel köpekmiş artık ne diyeyim bilmem ama sonuna kadar haklısın nokta suçun yok
    bunun için de hakkını sonuna kadar aramalsıın

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6CB3B4454

Alıntıları Göster
    dava aç
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonobopanzer

Allah belasını versin şerefsiz nerde oturuyorsun hocam yakınsa o adamı aramaya başlayalım arkadaşlarla şimdi küfür edicem dayanamıyourm çünkü puşt
    Merak etme dostum ben her gün bekliycem o adamı hatta bilerek ihbarla bile çağarabilirim zaten yarın bi arıycam bakalım ne ötücekler.Veterinerde bana anesteziden öldü derler dedi bakalım nolucak yarın.Katil ederler bunlar adamı.

quote:

Orjinalden alıntı: bonobopanzer

Allah belasını versin şerefsiz nerde oturuyorsun hocam yakınsa o adamı aramaya başlayalım arkadaşlarla şimdi küfür edicem dayanamıyourm çünkü puşt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gayipten Gelen Ses

dava aç

Alıntıları Göster
    Millete saldırmıyorsa bile zincirsiz dışarda köpek beslenmesine karşıyım.Aşırı derece köpekten korkuyorum 2-3 defa üstüme atladı 4-5 defa kovaladı.Benim gibi aşırı korkanlar böyle serbest bestlenen köpeklerden korkudan kaçarken saldıra maruz kalıyoruz.Şimdi korkup kaçmayın bir şey yapmayın demeyin korkuyorum ve kaçıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gayipten Gelen Ses

dava aç

Alıntıları Göster

• quote:

Merak etme dostum ben her gün bekliycem o adamı hatta bilerek ihbarla bile çağarabilirim zaten yarın bi arıycam bakalım ne ötücekler.Veterinerde bana anesteziden öldü derler dedi bakalım nolucak yarın.Katil ederler bunlar adamı.

quote:

Alıntıları Göster
    Allah belasını versin.Aynı iğneyi adamın kıçına saplayın

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    En azından birilerininde benimle aynı duyguları paylaştığını bilmek güzel sağolun arkadaşlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Tamacti Jun

Allah belasını versin.Aynı iğneyi adamın kıçına saplayın

Alıntıları Göster
    Geçmis olsun arkadasim biliyorum o fabrikayi, ben de oralarda oturuyordum. Serefizler çok boyle sikayet edenler, hiç bi zarari olmamasina karsin. Yalniz o herifi gorursen birakma derim, isterse dava açsin... Bi daha gormek istiyorsan ara, yine onu gonderirler buyuk ihtimal.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.