Şimdi Ara

KÖPEĞİMİZİ ÖLDÜRDÜLER... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
3.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaten inşallah uzun ömürlü olurda bir acı görme durumu olur.Ama bunlar görselerde hayatta bu tarafa yormazlar.Senin düşüncelerine dün bende sahiptim fakat konuştuğum insanlarda ki bunlar avukat ve eğitimli kişiler o adamı öldürmek çare değil diyorlar.Çünkü yasada hala kabahatler yasası olarak görlüyor yani çok büyük cezai bir işlem yok böyle davrananlara karşı o yüzden bütün belediyeler bu kadar rahat.

quote:

Orjinalden alıntı: Haplo

Lanet olsun böyle devlete.

Burda çok net konuşuyorum benim hayvanıma böyle yapacaklardı önce o oku atanı bulur aynı ok ile uzaktan boyun damarına sokar öldürürdüm. Ardından belediye binasını ateşe verirdim. Sonra Devlet düşmanı olurdum. Üstüne üslük gizli bilgileri diğer ülkelere satardım. O kadara kadar söylüyorum..

Allah bunu yapanı ve yaptırana dokunmasın ama karısının ve çocuklarının belasını versin. Bütün yük adamın üstüne kalsın. Günahları boynuna olsun.

• quote:

Orjinalden alıntı: Haplo

Lanet olsun böyle devlete.

Burda çok net konuşuyorum benim hayvanıma böyle yapacaklardı önce o oku atanı bulur aynı ok ile uzaktan boyun damarına sokar öldürürdüm. Ardından belediye binasını ateşe verirdim. Sonra Devlet düşmanı olurdum. Üstüne üslük gizli bilgileri diğer ülkelere satardım. O kadara kadar söylüyorum..

Allah bunu yapanı ve yaptırana dokunmasın ama karısının ve çocuklarının belasını versin. Bütün yük adamın üstüne kalsın. Günahları boynuna olsun.

amin

• Olaya bide köpegin havlamasından yatamayan ve günü berbat geçen insanlar olarak da bakmalısınız.
  • Dostum Lütfen Resım koyma artk dayanamıyorm cünkü.Hayvanları Cok cok seven hele köpekleri cok cok seven biri olarak aşırı derecede sinirli ve hüzünlüyüm şuan.

quote:

Olaya bide köpegin havlamasından yatamayan ve günü berbat geçen insanlar olarak da bakmalısınız.

Diyen arkadaş.Gerçekten bu ne mantıktır ? Sen Gürültü yaparsan biri rahatsız olursa gelip seni öldürsünlermi ? Ya bırakın gidin . Lanet olası cahill herif İşte gelmiş öldürmüş.O da can.Kafasına dokunup svmenızden başka birşey istemiyordu o.Lanet olsn be ! Adi Şerefsizler !
  • Sölemek istediğini çok iyi anlıyorum ama bu gerçekten uykusuzluk sorunundanda öte bir olay.

quote:

Orjinalden alıntı: Yeraltından Notlar

Olaya bide köpegin havlamasından yatamayan ve günü berbat geçen insanlar olarak da bakmalısınız.
  • burdada akşamları havlayan çok sayıda köpek var. birgün birkaç belediye çalışanı geldi bunlardan 2 tanesini bayıltıp(öldürdülermi bilmiyorum) arabalarına koydular gittiler. sorduğumuzda kısırlaştırıp tekrar yerine bırakacağız demişlerdi. hala gelmedi o köpekler.

bir insanın ölmesine dayanırım (sevdiğim biri değilse) , ama herhangi bir hayvanınkine asla. bu yapanlar insan olamazlar. bu hayvanın ölümüne neden olan belediye işçisinin insanlığına koskoca bir , bu belediye işçisine köpeği öldürme yetkisi verene x2 , bu belediye işçisine köpeği öldürme yetkisi veren adamı yetkili yapana x100. (bu kısım uzarda gider, konuyu başka yönlere çekmemek için dozunda bırakıyorum.)

bu konuda birşeyler yapmak lazım. neler yapabilceğimizi oturup tartışmak lazım. bunu yapanı nasıl bulabiliriz? nasıl tepki gösterebiliriz? ben elimden gelen herşeyi yapmaya hazırım.

• ikinci resim olmadi be hocam
  • Ben dün geceden beri yazışıyorum konuşuyorum Sivil toplum kuruluşlarıyla adamı arıyolardı ama bulabilirlemi bilmiyorum belki beni teşhis için çağırırlar çünkü dedim ben gelirsem dayanamam bişey yaparım o yüzden çağırmadılar.Öldüğü anda yapılıcak bişeyler varmış ama kimse bilmediği için prosedürü geçti oda.Keşke kan örneği alsaydık veterinerimizde gelmişti ama oda hiç aklıma gelmedi dedi.Ayrıca dava açılsada yasanın cezaları çok düşük çoğuda paraya çevriliyor.Yani kendi hükmünü kendin ver demeye getiriyor devlet artık.Bir gelişme olursa buradan duyuracağım.

quote:

Orjinalden alıntı: CheatmasteR

burdada akşamları havlayan çok sayıda köpek var. birgün birkaç belediye çalışanı geldi bunlardan 2 tanesini bayıltıp(öldürdülermi bilmiyorum) arabalarına koydular gittiler. sorduğumuzda kısırlaştırıp tekrar yerine bırakacağız demişlerdi. hala gelmedi o köpekler.

bir insanın ölmesine dayanırım (sevdiğim biri değilse) , ama herhangi bir hayvanınkine asla. bu yapanlar insan olamazlar. bu hayvanın ölümüne neden olan belediye işçisinin insanlığına koskoca bir , bu belediye işçisine köpeği öldürme yetkisi verene x2 , bu belediye işçisine köpeği öldürme yetkisi veren adamı yetkili yapana x100. (bu kısım uzarda gider, konuyu başka yönlere çekmemek için dozunda bırakıyorum.)

bu konuda birşeyler yapmak lazım. neler yapabilceğimizi oturup tartışmak lazım. bunu yapanı nasıl bulabiliriz? nasıl tepki gösterebiliriz? ben elimden gelen herşeyi yapmaya hazırım.

• insanlara değer vermeyen bir ülkede başka canlıları kim umursarki?kendileri yaşamadıkları acıları başkalarına yaşatmayı gayet iyi beceriyorlar başlarına geldiklerinde akılları başlarına gelir belki..
  • en azından bu hayvanı öldürenin kimlik bilgilerini almak lazım. cezalar yetersiz kalırsa biz cezamızı veririz.
  • Ben herkesi kendim gibi sandığım için adama belediyeden olup olmadığını kartını falan hiçbişey sormadım.İşte çok fazla iyi niyetli olursan böle olur.Zaten öldürüceğini bilsem babam olsa engel olurdum.

quote:

Orjinalden alıntı: CheatmasteR

en azından bu hayvanı öldürenin kimlik bilgilerini almak lazım. cezalar yetersiz kalırsa biz cezamızı veririz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yeraltından Notlar

O zaman aynısını bebeklere de yapalım. Durmak bilmeden ağlarlar. Öldürelim gitsin değil mi?
  • O adam senle dalga geçmiş köpeği öldürürken. Gelsin burdaki pitbull lara sıksın bakalım yiyosa. birine sıkar öteki ni bıraksan adamı parçalar. Sonradan şikayet olursa köpek benim değil ispatlayamazlar da
  • Bir de bu açıdan bakın

Köpeğin parçaladığı Sudenaz ölümü bekliyor
    http://yildizhaber.org/news/13717.html
    Köpek parçaladı

Köpeğin saldırısına uğrayan çocuğu, zamanında yetişen komşuları kurtardı.
    http://www.takvim.com.tr/2005/04/17/gnc107.html

2 yaşındaki çocuğu köpek parçaladı
    http://www.ensonhaber.com/Ic-Haber/137436/2-yasindaki-cocugu-kopek-parcaladi.html

Evet herkesten duygusal olmayan mantıki görüş bekliyorum. İnsani bir çözüm olmalı ama nasıl.

• İşin ilginç yanı bizde golden kırma var o bahçede bağlıydı ve adamı parçalıyodu nerdeyse bana tutarmısın dedi bende tuttum ama delirmişti tutamasam parçalıycaktı.Demekki anlamış hayvan ama ben anlıyamadım.

quote:

Orjinalden alıntı: DoomsDay!

O adam senle dalga geçmiş köpeği öldürürken. Gelsin burdaki pitbull lara sıksın bakalım yiyosa. birine sıkar öteki ni bıraksan adamı parçalar. Sonradan şikayet olursa köpek benim değil ispatlayamazlar da
  • Yani bu insanlar çiğ sütü emmiş diyeceğim annelerine yazık olcak
  • Belli ki adamın kafasında değil köpek ölmüş,ölmemiş..
  • Evet arkadaşım bu olaylarda oluyor maalesef.Zaten burda sorun köpeğin öldürülmesi yoksa bayıtlsalar sorun çıkmazdı emin ol.Ben sadece burda kendim baktığımız köpek adına konuşuyorum kimsenin avukatı değilim tabiki köpekleri toplasınlar başıboş olmasın ama usulüne uygıun bir toplama ile ve gelişmiş rehabilitasyon merkezleri ile.
    quote:

Orjinalden alıntı: codebender

Bir de bu açıdan bakın

Köpeğin parçaladığı Sudenaz ölümü bekliyor
    http://yildizhaber.org/news/13717.html
    Köpek parçaladı

Köpeğin saldırısına uğrayan çocuğu, zamanında yetişen komşuları kurtardı.
    http://www.takvim.com.tr/2005/04/17/gnc107.html

2 yaşındaki çocuğu köpek parçaladı
    http://www.ensonhaber.com/Ic-Haber/137436/2-yasindaki-cocugu-kopek-parcaladi.html

Evet herkesten duygusal olmayan mantıki görüş bekliyorum. İnsani bir çözüm olmalı ama nasıl.

• metal85 , tekrar arayın belediyeyi köpek var saldırıyor ediyor diye , o herif tekrar gelecektir. O herif geldiğin de de artık köpeği mi gösterirsin yoksa başka birşeyleri mi bilemem.
  • evet tekrar aranıp konuşmalardan bilgi toplanabilir. gelen belediye ekibine gösterceğiniz tepkiyide kamerayla kaydederseniz tam süper olur.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.