Şimdi Ara

KOXP KULLANMADIM BANLANDIM !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    27.02.2007 SAAT 9.10 DAN İTİBAREN ELİMLE MANUEL OLARAK APE KESTIM CYPER3' DE AMA SAAT 5 SULARINDA DC OLDU CARIM DAHA SONRA 6 KADAMİR DENEDIM VE OYUNA GIREMEDIM ERTESİ GUN OYUNA GIRMEK ICIN ID VE ŞİFREMİ YAZDIGIMDA "HASSBEN BANNED" YAZISI ILE KARŞI KARŞIYA GELDIM NE OLDUGUNU BILE ANLAMAMIŞTIM DIREK WEP SAYFASINA GIRDIMDE BOYLE BI YAZI KARŞIMA GELDİ NE NE YAPACAGIMI ŞASIRDIM

Destek biletleri- Özel

Hesapın adı: esatesenek
    Karekterin adı:
    Gün/Zaman: 2007-02-28 17:52:00
    İsteğin türü: block999
    Girişi yapan: Ikonik
    İşaretler: Third Party Tools. Third Party Tools. Account Terminated / KOXP, Macro / Cypher

• BÜTÜN OKCULARA KOXPER GÖZÜYLE BAKILIYOR
  • koxp partysine fln girmişindir yada orada koxper vardı biri onların ss sini alırken içine senide almış olabilir veya sen ok ile atıyorken koxper die şikayet edilmiş olabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6e -- 1 Mart 2007; 14:50:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: delucıa

YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM
    27.02.2007 SAAT 9.10 DAN İTİBAREN ELİMLE MANUEL OLARAK APE KESTIM CYPER3' DE AMA SAAT 5 SULARINDA DC OLDU CARIM DAHA SONRA 6 KADAMİR DENEDIM VE OYUNA GIREMEDIM ERTESİ GUN OYUNA GIRMEK ICIN ID VE ŞİFREMİ YAZDIGIMDA "HASSBEN BANNED" YAZISI ILE KARŞI KARŞIYA GELDIM NE OLDUGUNU BILE ANLAMAMIŞTIM DIREK WEP SAYFASINA GIRDIMDE BOYLE BI YAZI KARŞIMA GELDİ NE NE YAPACAGIMI ŞASIRDIM

Destek biletleri- Özel

Karekterin adı:
    İşaretler: Third Party Tools. Third Party Tools. Account Terminated / KOXP, Macro / Cypher

hassben banned yazmıyo benim banlanan charda server is under going ... falan yazıyo belki deyişmiş olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: 6e

koxp partysine fln girmişindir yada orada koxper vardı biri onların ss sini alırken içine senide almış olabilir veya sen ok ile atıyorken koxper die şikayet edilmiş olabilirsin
    SADECE CAFEDEN ARKADAŞLAR VARDI AMA ANLAMADIK
  • quote:

Orijinalden alıntı: .ProtoN.

quote:

YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM

Destek biletleri- Özel

Karekterin adı:

hassben banned yazmıyo benim banlanan charda server is under going ... falan yazıyo belki deyişmiş olabilir
    pren varsa ticket at belki banını kaldırılar....gerekli açıklamayı yap ama pre yoksa ilgilineceklerini pek sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: bIlastepesh

pren varsa ticket at belki banını kaldırılar....gerekli açıklamayı yap ama pre yoksa ilgilineceklerini pek sanmıyorum

Alıntıları Göster
    KSN OLAYI CIKTI GOLD ALDIM ITEMLERI KITLEDIM IKINCI GOLDUN PARASINI VERDIM AMA KSN KODUNU BEKLERKEN BIRDEN BU OLAY KARŞIMA CIKTI NE YAPACAGIMI BILMIYORUM

• quote:

Orijinalden alıntı: delucıa

KSN OLAYI CIKTI GOLD ALDIM ITEMLERI KITLEDIM IKINCI GOLDUN PARASINI VERDIM AMA KSN KODUNU BEKLERKEN BIRDEN BU OLAY KARŞIMA CIKTI NE YAPACAGIMI BILMIYORUM

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: ceyhunceza

Alıntıları Göster
    BOŞ BOŞŞ BAKINIP GECMEYIN BİŞEYLER YAZIN NE YAPMAM LAZIM YARDIM PLÜZZZZZ

• quote:

BOŞ BOŞŞ BAKINIP GECMEYIN BİŞEYLER YAZIN NE YAPMAM LAZIM YARDIM PLÜZZZZZ

Alıntıları Göster
    Bİ KOXPERIN PARTYSİNE GİRMİŞİNDİR

• quote:

Orijinalden alıntı: psikyo

Alıntıları Göster
    uzucu bi olay
  • quote:

Orijinalden alıntı: b8

BÜTÜN OKCULARA KOXPER GÖZÜYLE BAKILIYOR
    quote:

Orjinalden alıntı: b8

neden koxp kullanmayan hakkıyla kasan okçulara neden laff atıyosun tabi artık kalmadı öle insanlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psikyo

Alıntıları Göster
    bnm arkşımın 68 lwl mageinide banladı sizce ndn? ark ım bi gün emc de köpeklerin orda bi koxper partysine söwüyodu sonra gm geldi o sırada dangalak gm nolcak gitmiş onu ordaki koxperlarla kasan biri sanmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkwane

quote:

Orjinalden alıntı: b8

neden koxp kullanmayan hakkıyla kasan okçulara neden laff atıyosun tabi artık kalmadı öle insanlar.

Alıntıları Göster
    YA ARKADAŞLAR ANLATIYOMUYORUM GALIBA 4 KİŞİLİK 1 PARTY SADECE BIZIM CAFEDEN ARKADAŞLAR HEPSI OKULDA BEN VARIM CARLARIN BAŞINDA YOK KOXP DIYORUM BEN OYUNDA DEGILKEN BAN LAMIŞŞŞ CARI SAAT 17 DE 1 DC OLDUM SONRA GIREMEDIM ADAM SAAT 17.51 DE BANLAMIŞŞ CARIMI

• quote:

Orijinalden alıntı: ufo33

uzucu bi olay

Alıntıları Göster
    aynısı benim başıma da geldi .. kosp kullanmadım msn kospu bile kurmayı bilmiyom. andream carını da seri bi şekilde kasabilmek için okcu oldum vee ban yedim. ticket attım pre yoktu ama cvb verdiler. ama nafile
    Ve umudu kestim. pre yokken ciddiye alacaklarını.Bence devamlı ticket at . Okculara hep kospcu diye bakıyorlar.
  • quote:

YA ARKADAŞLAR ANLATIYOMUYORUM GALIBA 4 KİŞİLİK 1 PARTY SADECE BIZIM CAFEDEN ARKADAŞLAR HEPSI OKULDA BEN VARIM CARLARIN BAŞINDA YOK KOXP DIYORUM BEN OYUNDA DEGILKEN BAN LAMIŞŞŞ CARI SAAT 17 DE 1 DC OLDUM SONRA GIREMEDIM ADAM SAAT 17.51 DE BANLAMIŞŞ CARIMI

Alıntıları Göster
    geçmiş olsun....

• quote:

Orijinalden alıntı: bc_

geçmiş olsun....

Alıntıları Göster
    GIDEN CARA UZULMUYYORUM 44 LVL ROGUE KASIYORUM AMA YAN CARI 67 WARIOR FULL ITEM NE EDEM PRE BİTTİ GOLD ALCAM PARASINI VERDIM KSN KODUNU BEKLIYORUM SİPARİŞ UZERİ OLDUGU İÇİN KSN KODU GELDİ AMA CARI BANLI

• quote:

GIDEN CARA UZULMUYYORUM 44 LVL ROGUE KASIYORUM AMA YAN CARI 67 WARIOR FULL ITEM NE EDEM PRE BİTTİ GOLD ALCAM PARASINI VERDIM KSN KODUNU BEKLIYORUM SİPARİŞ UZERİ OLDUGU İÇİN KSN KODU GELDİ AMA CARI BANLI

Alıntıları Göster
    Bence direk ikonikle olsun pm den görüşmeye bak. yada prede warsa devamlı ticket at gerci gmlerin ban kaldırma gibi bi yetkisi yok. ticket yolu ile derdini anlatmaya bak cok üzücü yan carınında 67 lwl olması bide
    quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: gilindere

Bence direk ikonikle olsun pm den görüşmeye bak. yada prede warsa devamlı ticket at gerci gmlerin ban kaldırma gibi bi yetkisi yok. ticket yolu ile derdini anlatmaya bak cok üzücü yan carınında 67 lwl olması bide
    quote:

Alıntıları Göster
    ya bunlar günlük doğal olaylar
    bende yılbaşı ağacı keserken banlandım ne varsa bunda

• quote:

Orijinalden alıntı: bIlastepesh

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: bIlastepesh

Ne koxp kullanmıştım nede partye girmiştim tek başıma takılırken dc yedim silver pre vardı bi baktım ban yemişim.Onca verdiğim preminum parasının karşılığında ne yaptılar dersin?Daha fazla ticket atmamanız için ticket atmanız engellendi banınız açılmayacak yazılı mesaj yolladılar.gelde küfür etme madem dinlemiceksin ozaman adam gibi bak banlamadan boş yere ban yedim.

Ban yediğim gün konu açmıştım rogue char açacaksanız sakın archer olmayın assassin olun archer olursanız boş yere ban yersiniz yazmıştım.Yavaş yavaş çoğalıyo benim gibi yok yere banlananlar

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.