Şimdi Ara

KPSS'YE GİRECEK VAR MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lise kpss'ye girecek var mı varsa çalışıyonuz mu nabıyonuz beyler??

• İyi bir memuluk için 96 puanın üstü gerekiyo. Giricem sınava ama bişey çıkmaz.
  • Bende giricem ama bende atanamam sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancanovski

Bende giricem ama bende atanamam sanırım
    Sınav ortamını görmek, o heyecanı tatmak için gireceğim. Ygs için de prova olur hem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord.Hazretleri

Sınav ortamını görmek, o heyecanı tatmak için gireceğim. Ygs için de prova olur hem.

Alıntıları Göster
    Çalışan var mı ? Ben meslek çıkışlı olduğum için biraz şansım var. Hem okuyup hem çalışmak hadi inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakancık -- 7 Ağustos 2016; 8:49:29 >
  • Atanma ihtimalim yüksek meslek lisesinde olduğumdan ama öylesine giricem
  • Öylesine düşünüyorum.
  • Hangi bölüm senin? Benim elek-elektronik
  • Ben de girmeyi dusunuyorum ama YGS-LYS gibi degil mi yani kazansak da tercih yapmazsak bisey olmuyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oymak44

İyi bir memuluk için 96 puanın üstü gerekiyo. Giricem sınava ama bişey çıkmaz.

96 biraz abartı olmuş.
  • quote:

İyi memurluktan kastın ne hocam? Araştırma yaptın mı neler olunabiliyor maaşlar nasıl oluyor ben de düşünüyorum girmeyi.
    Mat türkçe dışında güncel konulardan, vatandaşlıktan da sorular geliyormuş galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamsar...

quote:

İyi memurluktan kastın ne hocam? Araştırma yaptın mı neler olunabiliyor maaşlar nasıl oluyor ben de düşünüyorum girmeyi.
    Mat türkçe dışında güncel konulardan, vatandaşlıktan da sorular geliyormuş galiba

Benim dediğim hizmetli kadrosu değil. Düz masa başı memurluk. Onlarda 96 istiyo en az.
  • Giricem, lys için tarih coğrafya, mat türkçe çalıştım zaten genel kültürüm falanda kötü değil. Hiç çalışmadan Giricem eğer çıkarsa ikinci öğretim ve memurluk birlikte yapıcam inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeterPan13

Giricem, lys için tarih coğrafya, mat türkçe çalıştım zaten genel kültürüm falanda kötü değil. Hiç çalışmadan Giricem eğer çıkarsa ikinci öğretim ve memurluk birlikte yapıcam inşallah
    kayıtlar ne zamandı ve düz lise mezunu nerelere atanabiliyor ?
  • 96 dediği net sayısı mı puan mı? 120 soru vardı zaten galiba, farklı puan türleri mi var?

Ben de iö gelirse düşünüyorum bu işi. Gerçi sınav dönemi nasıl olacak izin mi alacaz bir aylığına
  • karamsar... kullanıcısına yanıt
    Kardeş mağarada mı yaşıyosun araştır öğren böyle şeyleri. 96 puan. 100 üzerinden.
  • Senin bilgin vardır diye sordum kardeş.
    Detaylı bir kaynak bulamadım lise kpssi hakkında, fazla önemsenmiyor galiba bu sınav
  • Başvuru ücreti kaç tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mhk2017

Başvuru ücreti kaç tl
    arkadaşlar birçok memur atıldı puanlar 95 ten 90'a falan düşer mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4819BB3EF

arkadaşlar birçok memur atıldı puanlar 95 ten 90'a falan düşer mi

Alıntıları Göster
    Başvurular 9-24 Ağustos'ta. Beyler ben şöyle özetliyim: Düz memur İstanbul Ankara falan 92-96 Taşra yani kırsal kesimler 87-90 falan diye biliyorum. Kolay değil yani ama ben meslek çıkışlıyım mesela Allah'tan şansım biraz daha var. Benim elek-elektronik bölümüm teknisyen olarak atanıyorsun puanı: 80-88 falan . Öyle yani hayırlısı.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.