Şimdi Ara

Küçük Bir Yardım Lütfen..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar bu oyuna daha yeni başyalacam hatta oyunu şuan int'den çekmekteyim.. Oyunu Orjinal alacam ve Oyunu Orjinal Serverlarında Oynamak istiyorum..

Sizden yardım istediğim konu oyun hakkında fazla bir bilgim yok. Oyuna başladığım zaman Orjinal Serverlardan hangisinde başlayacağıma karar veremedim.. Sizce hangisinde başlamalıyım. ( Orjinal Serverların hangisinde daha çok türk var. )

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quade -- 5 Haziran 2006; 16:38:58 >

• en çok oyuncu ve türk galiba bartzda var.
    ama serverların sadece biri avrupa uyumlu oda teon.
    sanırım diğerlerinde siege fln katılma için geceyarısı kalkman lazım.(o lvla da anca seneye ulaşırsın)
  • quote:

Orjinalden alıntı: pliabos

en çok oyuncu ve türk galiba bartzda var.
    ama serverların sadece biri avrupa uyumlu oda teon.
    sanırım diğerlerinde siege fln katılma için geceyarısı kalkman lazım.(o lvla da anca seneye ulaşırsın)

Teon Serverinda başlasam sana göre zorluk çekermiyim.. Bide Dediğim gibi oyun hakkında fazla bir bilgim yok "(o lvla da anca seneye ulaşırsın)" Demişsin lvl kasmak o kadar zormu.? Hangi lvl'lerde Ayakta durabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quade -- 5 Haziran 2006; 17:08:00 >
  • bartz da başlaman daha iyi orada daha fazla türk var ve sana daha çok yardımcı olurlar ben free serverdayım ama yinede dilediğin soru olursa sor
  • arkadaşlar ben bu oyunu yukledım ama bir türlü account alamıyorum.. gokberg arkadaşımızın tavsıyesı uzerıne extreme titan serverında başlayacam ama uyelık alamıyorum.. Ne yapmam lazım.?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.