Şimdi Ara

Kulaklıktan mıdır, telefondan mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1,5 aylık k750 telefonum ile müzik dinlerken bazen kulaklık temassızlık yapıyor ve tek kulaklıktan ses gelmiyor. Dengeyi sağlayıp çift kulaklıktan da ses alana kadar biraz uğraşmam gerekiyor. Ne telefonda ne de kulaklıkta gözle görülür bir deformasyon yok ve ikisine de şu ana kadar iyi davrandığımı söyleyebilirim. Daha önce de bu problemleri çokça yaşayan vardır diye tahmin ediyorum. Tecrübelilere sorum acaba bu telefondan mıdır yoksa kulaklıktan mı? Sony-Ericsson kullanan pek kimse yok çevremde, dolayısıyla başka kulaklıkla da test edemedim telefonu.
    Yardımlarınız için teşekkürler...

• hocam başka kulaklık dene bence...

görmeden anlaşılabilicegini sanmıyorum
  • deneme yapmana gerek yok o kulaklık ölmüş artık kabul et
  • ne biliyosun ki telefondan olmadıgını,gördünmü telefonu...

bence dene ama sen bilirsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: funky9

1,5 aylık k750 telefonum ile müzik dinlerken bazen kulaklık temassızlık yapıyor ve tek kulaklıktan ses gelmiyor. Dengeyi sağlayıp çift kulaklıktan da ses alana kadar biraz uğraşmam gerekiyor. Ne telefonda ne de kulaklıkta gözle görülür bir deformasyon yok ve ikisine de şu ana kadar iyi davrandığımı söyleyebilirim. Daha önce de bu problemleri çokça yaşayan vardır diye tahmin ediyorum. Tecrübelilere sorum acaba bu telefondan mıdır yoksa kulaklıktan mı? Sony-Ericsson kullanan pek kimse yok çevremde, dolayısıyla başka kulaklıkla da test edemedim telefonu.
    Yardımlarınız için teşekkürler...

Aynı Sorun Benim w550 de de var . Servise Götürdüm Ankaraya Gitçek Dediler Vermedim Bende Düzelirmi Dedim Düzelir tabiki Dediler Garantisi Varsa Bi Servisine Götür

• Aynı sorun babamın k750i sinde de var. Kuzenin w800i sinde de var. Yani o bağlantı portunun sorunu. Kulaklıktan değil.
  • Valla k750i 'min bağlantı portundaki sorun artık iyice çekilmez bir hal aldı. Kulaklığı tanıtmak ayrı dert, tekrar çıkmaması için çaba sarfetmek ayrı dert. K.V.K. garantisi var ve garantiye vereceğim. Ne kadar bir sürede hallederler ve yaptıktan bir süre sonra da aynı şekilde tekrar eder mi bu sorun?
    Yardımlarınızı bekliyorum.
  • aynı sorun benim önceki tel k700 de vardı benimkinde kulaklık kablosunu telefona bağlandığı yerden biraz oynatınca düzeliyordu
  • Bi kürdan al.Kulaklığın telefona bağlandığı yerdeki küçük deliklerin içini hafifce temizle ama fazla bastırma.yukarı aşağı yap.O zaman düzelmesi lazım.Bende aynı sorunu yaşadım.
  • sağolasın süperkene, kürdan yöntemi işe yaradı valla.
    gazetelerdeki "püf noktası" köşelerinde olanlara benzer bir yöntem ama cidden sorunumu çözdü :)
  • ya bu sorun cogu sony ericssonda görülüo sarj olmuo kulaklık calısmıo kürdan isallah ise yarar:D
  • Kürdan fikri hakkatten güzel.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DELTA53

Kürdan fikri hakkatten güzel.

güzelde ya güzelim telefona zarar verirse... o zaman nolacak... sonucu düşünün öyle karar verin... benimde w900i nin girişinde sorun war... kulaklık çok kolay çıkıyo... ama şimdiye kadar böle ilginç fikirler aklıma hiç gelmemişti ve gelmezde... telefon kullanıcılar telefona saygı lütfen...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.