Şimdi Ara

Kullanıp, test edipte 'uçuyor' dediğimiz otomobilleri listeleyelim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
4.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şimdi mi

sıra sizde

• Paylaşımı bu başlık altına yapabiliriz

BMW M3 kullandım 1 defa o daha beterdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Kazandibi

Paylaşımı bu başlık altına yapabiliriz

Yakıta gelen zamlar gaza basmaya korkutur olmuş herhalde
  • quote:

Paylaşımı bu başlık altına yapabiliriz

1.3 corsa d kullanmştm turbo palleri değişmiş ve chipliydi 100 küsur beygirdi fakat torku çok iyi geldi bana 2.viteste gazladığn zmaan patinaj çekerek ivmeleniyordu araba
  • Bmw 530d adeta uçuyor.
    Makyajlı Mercedes W211 E 200 Kompressor çok iyi gidiyor.
    E46 M3 çok kısa bi süre sürdüm gaza dokunmamla birden kaçtı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RutkayErg -- 8 Temmuz 2012; 0:51:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acceleration

1.3 corsa d kullanmştm turbo palleri değişmiş ve chipliydi 100 küsur beygirdi fakat torku çok iyi geldi bana 2.viteste gazladığn zmaan patinaj çekerek ivmeleniyordu araba

Alıntıları Göster
    M3 coupe 2010 Birini öldürmek istiyorsa espsini kapat ve altına ver 15 dakika içinde ölür.
    Rs5 çok araba sürdüm amerikada olsun türkiyede olsun ben böyle zevk almadım bir arabadan.
  • cuma günü kosifler otoda bmw 116ed test ettim araba yerine durmuyordu resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

cuma günü kosifler otoda bmw 116ed test ettim araba yerine durmuyordu resmen

memnun kaldınmı hocam ?

biizm hyundai dan sonra nasıl gelmiştir
  • quote:

Kazandibi, seni sevmeye çalışsam da; ne yapıp edip irrite ediyorsun beni. Yüksek mevkiide çalışan bir memurun açacağı konu bu mu misilleme olsun diye? Yoksa o memurun çocuğu musun? Sokağa izmarit atar gibi konu açıyorsunuz, ama çöpten öteye gitmiyor.
  • quote:

quote:

memnun kaldınmı hocam ?

biizm hyundai dan sonra nasıl gelmiştir

araba cidden cok iyi hatta test surus sonrasi musteri temsilcileri ile pazarlik bile yaptim o derece hosuma gitti arac,tek eksik sunroof ile xenon ayni anda olmuyor ki ikiside arabanin havasini degistiren 2 onemli ozellik, birde tuketim iyi olsun diye otomatik uretimi yok İstanbulda insanlar artok dizelin yanina otomatik vites istiyor,fiyat olarakta otomatik benzinli 1.16i ile ayni fiyattaydi,arac atak bir arac ve yakit konusunda gercekten cimri,hor kullandim araci,aracin arkasi bir sagda bir soldaydi parkettim ortalama 6,2 şok oldum ben en az 7-7,5 hatta 8 bekliyordum arac cidden cok iyi golf yerine alinabilicek bir arac,ne demisler aşk 3 harflidir: BMW

• Audi rs3 - audi a4 evotech, s350 bluetech 2012 daha bir cok arac var ama bu 3 arac efsaneydi.
  • 325tds
  • quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

Audi rs3 - audi a4 evotech, s350 bluetech 2012 daha bir cok arac var ama bu 3 arac efsaneydi.
    İlk arabamız unoKırmızı ışıkta herkesi geçiyorduk ama ondan sonra tozu dumanı biraz yiyorduk
    Şimdi bmw'miz var rahatız
  • F30 328i 2 litre hacmine ragmen ucuyor anasini satiyim. Hayatimda bu kadar zevk alarak kullandigim baska araba olmadi.
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı cuma günü kosifler otoda bmw 116ed test ettim araba yerine durmuyordu resmen
    memnun kaldınmı hocam ? biizm hyundai dan sonra nasıl gelmiştir
    araba cidden cok iyi hatta test surus sonrasi musteri temsilcileri ile pazarlik bile yaptim o derece hosuma gitti arac,tek eksik sunroof ile xenon ayni anda olmuyor ki ikiside arabanin havasini degistiren 2 onemli ozellik, birde tuketim iyi olsun diye otomatik uretimi yok İstanbulda insanlar artok dizelin yanina otomatik vites istiyor,fiyat olarakta otomatik benzinli 1.16i ile ayni fiyattaydi,arac atak bir arac ve yakit konusunda gercekten cimri,hor kullandim araci,aracin arkasi bir sagda bir soldaydi parkettim ortalama 6,2 şok oldum ben en az 7-7,5 hatta 8 bekliyordum arac cidden cok iyi golf yerine alinabilicek bir arac,ne demisler aşk 3 harflidir: BMW
    Paranın gözü kör olsun .İnş. alırsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Lady GarGara

F30 328i 2 litre hacmine ragmen ucuyor anasini satiyim. Hayatimda bu kadar zevk alarak kullandigim baska araba olmadi.
    a7 3.0tdi quattro
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lady GarGara

F30 328i 2 litre hacmine ragmen ucuyor anasini satiyim. Hayatimda bu kadar zevk alarak kullandigim baska araba olmadi.

Size bu kez katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: the best or nothing
    quote:

Orijinalden alıntı: Lady GarGara F30 328i 2 litre hacmine ragmen ucuyor anasini satiyim. Hayatimda bu kadar zevk alarak kullandigim baska araba olmadi.
    Size bu kez katılıyorum
    Gargaraya katılmamak eldemi!
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı cuma günü kosifler otoda bmw 116ed test ettim araba yerine durmuyordu resmen

şimdilik alma gibi bir düşüncem yok, Allaha binlerce kere şükürler olsun aracimdan memnunum,ama neden ileride olmasin?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

şimdilik alma gibi bir düşüncem yok, Allaha binlerce kere şükürler olsun aracimdan memnunum,ama neden ileride olmasin?
    Hayırlısı hocam . Bende Elantra dan memnunum

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.