Şimdi Ara

Kumbara'm Yeni [ SS ] li + tahmin ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
5.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar benim icadım olan , uzun süredir emek verip biriktirdiğim paralarla birlikte

görünen kumbaram bu En güzel yanı parayı içine attıktan sonra alamıyorsunuz.

( Tabi açgözlülük yapıp şişeyi parçalamadığınız sürece ) Size de öneririm çünkü belirli bir süre

sonra elinize iyi miktarda para geçebilir. Sizden yorum ile birlikte bir de içindeki paranın ne kadar

olduğu ile ilgili bir tahmin istiyorum. Bilen arkadaşa ödül olarak paranın yarısını öneriyorum

( Kumbara içinde 1 tl ve 50 kuruş bulunmaktadır. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulu*memo -- 20 Ocak 2009; 15:51:16 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ulu*memo

Evet arkadaşlar benim icadım olan , uzun süredir emek verip biriktirdiğim paralarla birlikte

( Tabi açgözlülük yapıp şişeyi parçalamadığınız sürece ) Size de öneririm çünkü belirli bir süre

sonra elinize iyi miktarda para geçebilir. Sizden yorum ile birlikte bir de içindeki paranın ne kadar

olduğu ile ilgili bir tahmin istiyorum. Bilen arkadaşa ödül olarak paranın yarısını öneriyorum

kapağı açmayı denedinmi

• Kapaktan bozuk 1 tl ve 50 kuruşun geçip geçmediğine bir bak istersen
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mac2cryme

quote:

Orjinalden alıntı: ulu*memo

Evet arkadaşlar benim icadım olan , uzun süredir emek verip biriktirdiğim paralarla birlikte

kapağı açmayı denedinmi

sığcanı sanmıyorum

• daha büyk resim isteriz
  • 26 ytl rahat cıkar tahminim
  • Matematik olasılık sorusu gibi olmuş Kavanozun içinde 50 ykr ve 1 ytl bulunmaktadır.Toplam para 20 ytl olduğuna göre hepsinin 50 ykr olma olasılğı kaçtır
  • 35 tl
  • 29.5
  • 23,50 tl var orda
  • 27.5
  • quote:

Orjinalden alıntı: ^^CoNCoN^^

daha büyk resim isteriz

Resim dosyasının boyutu 3 mb ta yakın olduğu için imageshack ile ancak bu kadar oldu.

@gunship 35 tl nin üstünde
  • 31.31
  • 47 TL
  • 37.50
  • 41
  • 39.50
  • 50 TL vardır
  • 34
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.