Şimdi Ara

Kupada kale Hakan'ın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, sezon başında bir rotasyon kurmuş ve kupa maçlarında Hakan Arıkan’ın kaleye geçmesini planlamıştı. Bu düşüncesinden vazgeçmeyen başarılı çalıştırıcı, çarşamba günü İnönü Stadı’nda oynanacak Çaykur Rizespor karşılaşmasında da eldivenleri Hakan Arıkan’a teslim edecek. Son haftalarda Rüştü Reçber’in yaptığı hatalar sonrasında genç file bekçisinin nasıl bir performans sergileyeceği merakla bekleniyor.

Kaynak: Fanatik

• Diğer topikleri sildim, bunu ise önem değeri daha yüksek olduğu için bıraktım. Sıradan nitelikli haberler için topik açmak yerine kendi takımınıza ait genel topiği kullanınız.
  • umarım bu maç iyi bir performans sergiler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: coolfire

Diğer topikleri sildim, bunu ise önem değeri daha yüksek olduğu için bıraktım. Sıradan nitelikli haberler için topik açmak yerine kendi takımınıza ait genel topiği kullanınız.

Burası bir paylaşım alanı internetteki bilgileri burda paylaşıyor herkes niye bu arkadaşımızın açtığı topikleri siliyorsunki?

Ayrıca sizin kafanıza göre yani herhangi bir şikayet gelmeden topik silme hakkınız var mı?

Bu arada "nitelikli" kelimesinin anlamını öğrenmeni tavsiye ederim. Yazdığın cümle kendi içinde çelişen ve komik bir cümle olmuş

• quote:

Orjinalden alıntı: Bekapa

Burası bir paylaşım alanı internetteki bilgileri burda paylaşıyor herkes niye bu arkadaşımızın açtığı topikleri siliyorsunki?

Ayrıca sizin kafanıza göre yani herhangi bir şikayet gelmeden topik silme hakkınız var mı?

Bu arada "nitelikli" kelimesinin anlamını öğrenmeni tavsiye ederim. Yazdığın cümle kendi içinde çelişen ve komik bir cümle olmuş

İnternetteki her haber için topik açılırsa burası tam bir "haber çöplüğüne" döner.

Yöneticilerin görev alanının kapsamı içerisinde topik kirliliğini önlemekte var.

"sıradan nitelikli" yerine "sıradan özellikli" ifadesini koy, birde öyle oku Belki ne derece komik olduğunu bir daha gözden geçirirsin.

• O resim ne öyle ya

@Bekapa

Fazlasıyla konu açmıştı arkadaş, sadece eleştiri yapmış olmak için bu tür tutumlar içine girmen fazlasıyla komik olmuş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.