Şimdi Ara

L2 extreme de hata!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar l2 oynayamıyorum resimde belirttiğim hatayı veriyor kafayı yiyeceğim. C4derken oyundan olduk.

gerci bu hata bende C3kende çıkıyordu ama 1-2 denemeden sonra açılıyordu malesef 2 gündür oyuna ulaşamıyorum.

tahminime göre updaterı kullanırkende çıkan dos ortamındadasürekli dosya bulunamıyor eksik dosya eski dosya gibi bir sürü şeyler ve hata
    hata hata üstüne hata citti anlamda yoruldum....

oyundan soğutuyor böyle şeyler ...

sizden yardımlarınızı tavsiyelerini bekliyorum daha önce dragon3d server kullanıyordum onun üzerine extremeye geçtim tahminim ondan kaynaklanıyor.

ama artık dragon oynamıyorum. sadece extremeye geçmek istiyorum ama bendeki dvd dragon patchleri yapılmış hazır kurulmuş cekimiydi. onun için sadeece extreme servere gecemiyorum....

çevremdede bulamadım oyunu açıkçası bu bağlantıyla 4gb oyunnu indirmem aylarımı alır bu konudada bana yardımcı olabilecek arkadaşlardan haber bekliyorum....

forumda bir arkadaş bana dvdsini yollayacağını vaat etmişti oda sözünde durmadı...

arkadaşlar ben bursadayım bursadan bir arkadaştan olabilir eğer bursa dışındansa kargoyla olabilir oyun dvdsi konusunda yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler...

citti anlamda oyun bağımlılık yapmış durumda ve ben uzak kaldım...

size iyi oyunlar....:((((((

• eveeet yine ayni hata,yine ayni senaryo...

bu hata benim ömrümü çürüttü!!!

forumlardan birisinin bu hata için onerdii user.ini dosyasi wardi onu kullandim hata geçti fakat yazı karakterleri deişti!sonra gansh yeni bir user.ini tawsiye etti onu kullanıınca tekrar hata wermeye başladi!!!

bide şunu merak ettim 4gb lık dosyayı nerden indiriyim demişsin!!!

eğer oyunun l2xtreme c3-c4 için uyarlanmiş full downloadi warsa ben indirmeye razıyımsadece bana url sini wer yeter!!! 40 50 saat arasında indirir tamamını saten snawlarda başlicak ewde olmıcaım için bn indirebilirim sen yeterki url sini yolla bana!!!

bu arada extreme için acc alımını detayli bir şekilde anlatabilirmisiniz!!!

ilk olarak forum acc si aldım onu gelen mail den active ettim,
    sonra game cp ye geldim we ordan oyun acc tı almaya çalıştım fakat birsürü denemeden sonra hiç mail gelmedi!!!

forum acc tına werdiim maili werdim sonra gittim yeni 3-4 tane mail adresi aldim onlari denedim 3 gun gecti hala mail gelmedi!!

acaba acc limit mi doldu serverda!(ial2 de 30.000 i doldurmustu haywanlar acaba burdada dolmuş olabilirmi)

• Arkadaşlar Bu hata Çoğu Kişide Oluyo Bilemiorum Ben Hiç karşılaşmadım Ya bilgsayarinizda Bir problem varda yada Yümlemede Bi yanlış yaptinizki sanmiyoruM büyük İhtimal Bilgisayarda Bir sorun Var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.