Şimdi Ara

landirenzo mu prins mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 2008 model seat leon aldım 1.6 motor. 2200 ytl ye prins mi taktırayım.1450 ye landirenzo mu? sizce aradaki fark prinse değer mi? bide 1500 ytl ye omvl diye bir marka var bu 3 ü arasında siz olsanız ne yapardınız?

• Landirenzo,Blue mu ,Omega mı?
  • Bence BRC

quote:

Orjinalden alıntı: goksar

arkadaşlar 2008 model seat leon aldım 1.6 motor. 2200 ytl ye prins mi taktırayım.1450 ye landirenzo mu? sizce aradaki fark prinse değer mi? bide 1500 ytl ye omvl diye bir marka var bu 3 ü arasında siz olsanız ne yapardınız?
  • 2 sistemde kaliteli vede dünyaca ünlü bir sistem ama fiyat farkından dolayı landirenzo tercihimdir
    quote:

Orjinalden alıntı: goksar

arkadaşlar 2008 model seat leon aldım 1.6 motor. 2200 ytl ye prins mi taktırayım.1450 ye landirenzo mu? sizce aradaki fark prinse değer mi? bide 1500 ytl ye omvl diye bir marka var bu 3 ü arasında siz olsanız ne yapardınız?
  • Kesinlikle LANDİ RENZO
  • Landi için 1450 TL çok iyi fiyat gibi geldi bana Bir hata olmasın? Çünkü 1500'e BRC, Lovato vs. klası kitler var. Bence Landi bunları sollar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: catalyst

Landi için 1450 TL çok iyi fiyat gibi geldi bana Bir hata olmasın? Çünkü 1500'e BRC, Lovato vs. klası kitler var. Bence Landi bunları sollar.

1450 tl zannedersem ki Blue modeli
    Omega modeli 1750-1800 civarı.
  • herkese teşekkür ederim yorumlar için ama landirenzodan vazgeçtim çünkü çok sesli çalışıyor...
  • ATiker taktır. Git atiker bayisine sorun yasarsam sokturur paramı alırım de. Muhtemelen kabul ederler. Burdaki temsilcillerle de gorus danıs. Sonusta 990 lira. Lpg nin amacı tasarrufsa ucuz olanı almak lazım. TAbi ucuz diye de dandigi almamak lazım. Ama ben olsam atiker taktırırdım. Aracınızın motoru eski basit sistem. Sorun olacagını sanmam. Atiker olmaz da baska bir marka olur. Ucuz olan markaları arastırın.Hangisi daha az sorun cıkartıyor. Hanigisi sorunları en kısa zamanda cozuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.