Şimdi Ara

lantis le alakalı uzman mazdacılara bi soru...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm arkadaslar foruma bi baktım ama sanırım daha once sorulmamıs yada ben goremedim.eger sorulduysa ozur diliyerek yazıyorum. ertelenen 2. araba alma durumumun yeniden olusması sebebiyle tekrar arastırma yapmaya basladım ve eski bi mazda kullanıcısı olarak yine mazda almayı dusunuyorum tercihimde lantis olacak buyuk bi ihtimalle ve otomatik vites olacak cunku bu aracı kardesimde kullanacak yoksa lantis gibi bi aracı eminolun duz vites almayı tercih ederdim neyse esas sorum su nette dolasırken 1.6 lantis buldum ve otomatik vites.ben bu aracların sadece 1.8 uretildigini sanıyordum.ve 1.8 motoru hakkında bilgim var.peki bu 1.6 motor hakkında detaylı bilgisi olan varmı? bu motor 94 323 sedan mazdanın motoruyla aynı motor mudur??? ve son olarak mazdanın otomatik şanzımanları nasıldır??? ilginiz için şimdiden çok teşekkur ederim...

• bunula alakalı bilgisi olan kimse yok mu yahu??? yaklaşıkm 24 saatte o cvp hade bakalım hayırlısı...
  • lantis ikinci elde ve yedek parçada sorun çıkarabilecek bir araç neden aynı fiyata alabileceğiniz başka bir markaya yönelmiyorsunuz opel gibi mesela
  • opeli zaten suan kullanıyorum ve surus sevki anlamında mazdanın yanına malesef yaklasamıyorlar. mazdaların benim bildigim modelleri kolay kolay problem çıkartmayan araçlardır.oyle parca ihtiyacı allah korusun kaza yapmadıkça pek duymazsın.sadece bilmedigim bu model hakkında bilgi edinmek istemiştim ama goruyorumki bilende yokmus pek forumda ... neyse artık napalım bi şekilde ogreneceaz artık!
  • mazda 92 323F GLX i cok yakından tanıyorum otomatik vitesi cok cok kötü
    1-aracı 1,4 dizel 307 yle geciorum(MOTORU TERTEMİZ DAHA LPG GÖRMEDİ ve BAKIMLI)
    2-arac sehirdısı yolculuklarda hep yüksek devirlerde calışıo ve yakıtı gercekten cok yüksek
    3-ara hızlanmalar yok motor sanzumandan dolayı cok nazlı
    4-sürüs keyfi olarak gercekten cok tatlı araba
    5-aracın güvenligi 0 kesinlikle güven vermior
    Şimdiden Hayırlı Olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.